وکیل صاحب Astros: دادخواست “ترفند تبلیغاتی” بولسینگروکیل مالک هوستون آستروس ، جیم کرین ، دادخواست طرح شده توسط یک پارچ سابق را “شعار تبلیغاتی” خواند اما تقریباً محکوم به شکست است.

مایک بولزینگر در ماه فوریه گذشته از آستروس شکایت کرد و آنها را متهم کرد که پس از سرقت در یک بازی در هوستون در سال 2017 نتوانسته اند شغل دیگری پیدا کنند. سال ، به نادرست از این فناوری برای سرقت علائم استفاده کرد.

در دادخواست هفته گذشته در دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس ، وكیل جان هوستون به دو پرونده مربوط به ورزش اشاره كرد كه از دادگاه خارج شدند: یك مورد كه دارنده بلیط نیویورك جتز از بیل بلیشیك ، مربی میهن پرستان نیوانگلند به جرم کلاهبرداری شکایت كرد. رسوایی Spygate و مورد دیگری که در آن یک دارنده بلیط New Orleans Saints از NFL شکایت کرد به دلیل تماس مناقشه ای از یک مقام که به Aries کمک کرده است Saints را شکست دهد و به Super Bowl 2019 راه یابد

هوستون نوشت: “چنین دعاوی تبلیغاتی مربوط به رویدادهای ورزشی معروف که عملاً هیچ شانسی برای موفقیت ندارند ، معمول است.” برخلاف سیاست های عمومی. “

در آخرین حضور حرفه ای بولزینگر در 4 آگوست 2017 در هوستون ، در حالی که عضوی از تورنتو بلو جیز بود ، با هشت تست روبرو شد که هفت مورد از آنها به پایه رسید. وی طبق شکایت خود ، 29 زمین – 12 را پرتاب کرد ، و قبل از آن صدای انفجار در سطل آشغال ، که از آن زمان به عنوان سیگنالی که برای هشدار به اوباش آستروس در مورد نزدیک بودن زمین اضطراری استفاده می شد ، کشف شد.

حتما بخوانید:
قیمت و مدل جدید سرامیک و کاشی دستشویی

بولزینگر هنگام طرح دادخواست به تایمز گفت: “من نوع مسافر مسافر هستم ، شخصی هستم كه می توانم در محیط پیرامون باشم ، شما فقط این همه فرصت را خواهید یافت.” “شما نمی توانید چنین شخصی باشید و مانند من به آنجا بروید و بیرون بروید.”

آستروس خواستار کنار کشیدن این شکایت یا حداقل انتقال آن به تگزاس شد. بولزینگر ساکن تگزاس است.

هوستون نوشت: “شاکی این دادخواست را برای جلب توجه رسانه ها در کالیفرنیا تنظیم کرد – زیرا آستروس در سری جهانی 2017 در اینجا داجرز را بازی می کرد – نه به این دلیل که شاکی در اینجا زخمی یا زخمی شده است.” بولزینگر در 16-2015 برای داجرز صعود کرد. او در سال 2017 سوار Blue Jays شد.

هر دو طرف از دادگاه خواسته اند که تصمیم بگیرد که آیا کرین به دلیل رسوایی سرقت علامت Astros سرنگون می شود قبل از اینکه تصمیم بگیرد که پرونده می تواند جلو برود. جلسه دادرسی برای اول فوریه تعیین شده است.

بن میسلاس ، وکیل بولزینگر ، در بیانیه ای گفت: “ادعاهای آستروس مبنی بر اینکه مسئول بودن در مورد کلاهبرداری یک ترفند عمومی است ، در سال 2020 بسیار است.” “صادقانه بگویم ، در این مرحله من تعجب می کنم که جیم کرین با حروف بزرگ ننوشته است که رسوایی تقلب Astros اخبار نادرست و استخدام است [Rudy] جولیانی “

در بیانیه ای ، کرین گفت که گزارش منفرد “صریحاً” وی را از این طرح معاف کرد. مدیر کل وقت آستروس ، جف لوخنوف که توسط کرین اخراج شد ، از آستروس به دلیل نقض قرارداد شکایت کرد و ادعا کرد که کرین و منفرد به “مصوبه ای توافق شده” رسیده اند که “همه کارها را برای توجیه کرین انجام داده و لوخنوف را به دلیل سرقت خریداری کرده است.” در بیانیه ای رسوایی که وی از آن نمی دانسته و هیچ نقشی نداشته است. “هیوستون در بیانیه هفته گذشته خود نوشت که آستروس اختلاف داشت که ادعای لوهنو” هیچ شایستگی ندارد “.

حتما بخوانید:
روش های تیونینگ و افزایش شتاب خودرو های داخلی - بی کلک

میزلاس در بیانیه قبلی خود كه هوستون نوشت ، به این دادخواست استناد كرد ، “فقط در ادامه تأكید كرد كه بولسینگر به اشتباه تلاش می كرد دادگاه كالیفرنیا را تحت تأثیر قرار دهد تا منابع ناچیز خود را به تحقیق و رسیدگی به اختلافات تگزاس اختصاص دهد.” هوستون می نویسد ، این دادخواست توسط تکسان مایک در تگزاس تشکیل شده است [sic] Luhnow ، مدیر کل سابق Astros ، v. Astros (ساکن تگزاس) به اتهام نقض قرارداد Luros با Astros ، و این صریحاً به قوانین تگزاس اشاره دارد. “
منبع: paper-news.ir