پائو گاسول به لیکرز برگشت؟ برادر مارک نمی تواند جواب دهد

[ad_1]

مارک گاسول حتی خواهرزاده 3 ماهه خود را ملاقات نکرده است ، بنابراین نه ، او در مورد وضعیت برادرش ، تالار مشاهیر آینده پائو گاسول ، به روزرسانی نمی کند.

“امیدواریم به زودی خواهرزاده ام را ببینیم و با او ملاقات کنیم.” وضعیتی که اکنون در آن قرار داریم کاملاً محدود است. ” “بنابراین این چیزی است که هست. من مدتی است پو را ندیده ام ، اما او خوب خواهد شد. من او را در دادگاه ندیده ام. همیشه توانبخشی می کند. من می دانم که او به این کار بسیار پایبند است. درک درست این مسئله برای او بسیار مهم است. اما این پایان جهان نیست ، اگر اینطور نیست. “

پو روز چهارشنبه در گفتگو با زک لو از ESPN دروازه بازگشت به لیکرز را باز کرد.

“در آنجا منطقی و تاریخی است. دروغ نخواهم گفت این خیلی خاص خواهد بود ، و اکنون برادرم [Marc] گاسول به لاو گفت: “یک چیز حتی خاص تر هم هست.” “اما اکنون نمی توانم خیلی طلبکار باشم.”

گاسول بزرگتر از 10 مارس 2019 بازی NBA بازی نکرده است. او در جولای 40 ساله شد و چندین عمل جراحی پا انجام داده است. وی هفت فصل برای لیکرز بازی کرد و در سال های 2009 و 2010 به عنوان قهرمانی دست یافت.

مارک گاسول که ماه گذشته با لیکرز قرارداد امضا کرد ، در مورد اینکه آیا او در مورد بازی با برادرش صحبت کرده صحبت نکرد. این دو بازیکن در سال 2008 با یکدیگر رد و بدل شدند.

مارک گاسول گفت: “من فکر می کنم این امر قبل از هر چیز به سلامتی او بستگی دارد.” “Pou باید سالم باشد و باید در تمام مراحل توان بخشی به سلامت خود ادامه دهد. ایجاد این استقامت و ایجاد این تأثیر مداوم بر روی پای او ، روی استخوان وی بسیار مهم خواهد بود. و تنها راه فهمیدن بازی است.

“بنابراین ، من فکر می کنم که او باید کمی راهی برای بازی پیدا کند تا ببیند بدنش چگونه واکنش نشان می دهد ، و من فکر می کنم که در حال حاضر باید به جای جایی که قرار است بازی کند ، تمرکز اصلی باشد. مهمتر سلامتی او و احساس او و واکنش بدن او در برابر بار است.

ستاره هایی که جمعه می نشینند

بسکتبال جمعه شب در استاپلز سنتر برای افتتاحیه پیش فصل لیکرز متفاوت به نظر می رسد. در میان تماشاگران هواداری وجود نخواهد داشت ، مربیان ماسک می پوشند و لبران جیمز و آنتونی دیویس در زمین حضور نخواهند داشت.

سرمربی لیکرز ، فرانک وگل تأیید کرد که دو ستاره او مقابل کلیپرز بازی نخواهند کرد. هنوز مشخص نیست که لیکرز چه کسانی را نخواهد داشت ، اگرچه آلفونسو مک کینی وینگر ذخیره هنوز به دلایل “متاسفم” در تمرین غایب است.

در بازی پیش فصل و بدون معنی واقعی ، Vogel به دنبال راه های دیگر برای تعیین موفقیت خواهد بود.

وی گفت: “برای من ، واقعاً فقط این مسئله است كه پسران ما برای بهبود شرایط خود برخی از فرصت ها را پیدا می كنند تا با محیط بازی هیچ طرفداری در ساختمان آرنا آشنا شوند.” “و پسران ما از نظر عادت هایی که می خواهیم در اردوی آموزشی ایجاد کنیم ، پاهای خود را خیس کنند. در واقع مسئله پیروزی و باخت ، خصوصاً در ابتدای پیش فصل نیست ، بلکه به دست آوردن همه فرصت های مناسب است. کار کافی است ، اما کار زیاد نیست.

“و این همان چیزی است که یک بازی موفق برای من خواهد بود.”

شیوه های آشپزی

گارد کوین کوک پس از امضای مجدد قرارداد با تیم پس از آزادی ، اولین حضور خود را در تمرینات انجام داد.

کوک گفت: “ای روز بهترین روزها بود ، مرد ، فقط برای بازگشت با پسرانم ، بازگشت و یک تمرین رسمی در اینجا ،” “این اولین تمرین من در اینجا قبل از بازی با بروکلین بود ، قبل از همه گیری بود. برگشتن فقط احساسی عالی بود. و [it] احساس می کردم پسرانم را این همه مدت ندیده ام ، حتی اگر هر روز با هم صحبت می کردیم. پوشیدن این پیراهن ، بازگشت با این کارمندان ، سازمان ، انسان ، احساس فوق العاده ای است. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme