[ad_1]

مشتری احتمالی سابق Tampa Bay Rays ، براندون مارتین روز پنجشنبه از مجازات اعدام فرار کرد زیرا دادگاه شهرستان ریورساید پس از محکومیت به قتل سه نفر با چوب بیس بال ، حکم حبس ابد خود را بدون آزادی مشروط پس داد.

همان هیئت منصفه ای که مارتین را به جرم قتل درجه اول در قتل پدرش مایکل مارتین ، عمو ریکی اندرسن و نصب کننده هشدار باری سوانسون مجرم شناخته بود ، مجبور شدند بین مجازات اعدام مورد پیگرد دادستان یا حبس ابد بدون آزادی مشروط یکی را انتخاب کنند. این گروه تقریباً دو روز بحث می کنند.

مارتین که مدت کوتاهی پس از قتل از زمان دستگیری بدون وثیقه در بازداشت به سر می برد ، باید توسط قاضی برنارد ج. شوارتز در 29 ژانویه.

این حکم با چهار روز شهادت معمولاً عاطفی در مرحله جنایی دادگاه دنبال شد.

حقوقدانان ادعا می کنند که مارتین در ژانویه 2013 به اسکیزوفرنی پارانوئید مبتلا شد و همچنان درمان نمی شود.

ادوارد ولبرن ، یکی از این وکلا ، در جریان پخش بیانیه های پایانی گفت: “به برندون نگاه کنید.” “او هیچ تاثیری ندارد. او به هیچ شاهد پاسخ نداد. … او دیگر همان شخص نیست. “

کوین بیچام ، یکی از دادستان ها ، مارتین را مقصر دانست و نه بیماری روانی.

بیچام در پایان سخنان خود گفت: “شما باید به یاد داشته باشید که این انتخاباتی است که براندون انجام داد.” “او تصمیم گرفت که قراردادی به ارزش 860،000 دلار امضا کند ، یک عمارت اجاره کند ، مواد مخدر بسازد ، تمام وقت لذت ببرد ، از گوش دادن به صحبت های خانواده اش امتناع کند.”

Reyes در ژوئن 2011 با سی و هشتمین انتخاب کلی پروژه ، مارتین را از Corona Santiago High انتخاب کرد و تقریباً یک میلیون دلار به او پاداش امضا داد.

برادر مارتین ، شان ، شهادت داد که رفتار برادرش در سالهای بعد نگران کننده بود. او ابتدا با دفاع از خود به دلیل عدم آموزش در عمارت اجاره ای خود در یوربا لیندا شروع به کار کرد ، سپس در مقابل مارتین ایستاد ، وی بدون دلیل خندید و “پارانویای شدید” را نشان داد ، بستگان توهم زا و معتقدانی را که در آن حضور نداشتند ، حتی مرده ، صحبت کرد به او.

شان مارتین گفت: “این یک بمب ساعتی بود.”

رفتار مارتین از جمله ضربه زدن به صورت پدر با پدرش ، ویلچر ، خفه کردن مادر و تکان دادن قیچی به سمت او خشونت آمیز شد.

مادرش ملودی گفت: “شما نمی دانستید چه اتفاقی قرار است بیفتد.” “ما درهای خود را قفل کردیم. صدای جیغ او را خواهیم شنید. بحث و جدال او را شنیدیم. اما کسی آنجا نبود. روز بعد شاهد برجستگی هایی در دیوار اتاق خواب او هستیم. “

مادر به یاد آورد که پسرش دیرتر از شب که اضطراب رفتاری داشت ، پسرش کنار تخت او ظاهر شد.

ملودی مارتین گفت: “او ترسیده بود.” “او نمی دانست چه مشکلی دارد ، اما می دانست که چیزی اشتباه است. … من فقط او را در آغوشم گرفتم و به او گفتم که خوب خواهد شد. “

دادستان ها رفتار براندون مارتین را ناشی از مصرف مواد مخدر توصیف کردند. این شامل یک هم اتاقی سابق مارتین است که معتقد است دوستش با شهادت دادن که آنها همراه با کوکائین ماری جوانا دود کرده اند ، از مشکلات روحی جدی رنج می برد.

دکتر آلن آبرامز ، روانپزشکی که سابقه پزشکی مارتین را برای حفاظت مرور کرد ، شهادت داد که مارتین به طور منظم ماری جوانا استفاده می کرد ، اما فقط چند بار با کوکائین ، LSD و قارچ این کار را انجام داد. دکتر گفت مارتین “یک مورد بسیار شدید اسکیزوفرنی” دارد و او گمان می کند که مصرف مواد مخدر “نقش اصلی در شدت بیماری یا جرم آقای مارتین داشته باشد”.

آبرامز سه بار سعی کرد از مارتین در زندان دیدار کند ، اما هر بار توسط مشتری بالقوه خود دفع شد. آبرامز بر اساس سوابقی که بررسی کرد ، گفت مارتین از سال 2016 تحت معالجه قرار نگرفته است ، سلول او “کثیف” با “غذا و مدفوع” پراکنده در اطراف ، روی زمین خوابیده و “به مردم می گوید که بروید”. اگر آنها سعی در تعامل دارند.

دکتر رابرت سلیمان ، روانشناسی که در هفته های قبل از قتل ها سه بار شخصاً مارتین را ملاقات کرد ، شهادت داد که وی هرگز نشانه هایی از اسکیزوفرنی پارانوئید یا شرایط مشابه را ندیده است.

مارتین ، که در اوایل سال 2015 توسط ریز آزاد شد ، دو روز قبل از قتل در زندان بهداشت روانی ریورساید قرار داشت. خانواده وی در روز قتلها برای محافظت از آنها یک سیستم امنیتی نصب کردند.

شهادت در مرحله صدور حکم شامل چندین نفر از بستگان آندرسن و سوانسون است که با خنده خلاfully ناشی از قتل آنها را توصیف می کند.

ملودی مارتین ، که به عنوان آخرین شاهد روز سه شنبه ایستاد ، خواستار زندگی پسرش شد.

وی گفت: “من نمی خواهم یکی دیگر از اعضای خانواده ام را از دست بدهم.” “این می تواند خنجری در قلب من باشد.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir