[ad_1]

باب بوفرت روز شنبه در کلاس 1 با 5 استارتر 300،000 دلاری Starlet Stakes در لاس آلامیتوس سه شروع کننده داشت. بنابراین او فکر کرد که پیروز خواهد شد ، اما مطمئناً نه به همان شکلی که انتظار داشت. محبوب مورد علاقه ، پرنسس نور ، با ورود به منطقه متوقف شد و به واردا اجازه داد در مسابقه 1/16 مایل برای پسران 2 ساله برنده شود.

پرنسس نور که به قیمت 1.35 میلیون دلار خریداری شده بود ، از جلو می وزید و وارد قسمت می شد که سوارکار ویکتور اسپینوزا وقتی مسابقه از کنار آنها عبور کرد ، ناگهان اسب خود را متوقف کرد. یک آمبولانس به زمین آورده شد و مادیان ، چهار دست و پا ثابت ، وارد ون شد.

در این حالت ، پیش آگهی به اندازه بعضی اوقات وحشتناک به نظر نمی رسید.

“[Espinoza] او گفت بلافاصله او را بیرون کشید. ” “او گفت که ظاهرش خیلی بد نیست. این جبهه چپ او بود. ما او را به انبار منتقل می کنیم و با اشعه ایکس عکس معامله را بررسی می کنیم. نمیتوانم باور کنم. خیلی راحت دوید. “

بافرت بعداً به Daily Racing Form گفت که در اشعه ایکس هیچ شکستگی وجود ندارد.

بافرت گفت: “این بافت نرم است.” “من نمی دانم که آیا او ضربه خورده است.” حالش خوب خواهد شد او هیچ چیزی را شکست. “

مسابقه برای پرنسس نور ، برنده سه مسابقه از چهار مسابقه اول خود ، که برای شروع مسابقه درست در مقابل رهبر دویده بود ، خوب به نظر می رسید. اما وقتی پرنسس نور متوقف شد ، واردا از پشت زمین شروع به حرکت کرد تا از بیرون بسته شود تا با طول 1 win برنده شود.

واردا 37.80 ، 8.40 و 5.80 دلار پرداخت کرد. کالیپسو ، مربی بوفرت ، دوم و پس از او ناصرالدین و استر قرار گرفتند. برنده 10 امتیاز مقدماتی را برای کنتاکی اوکس دریافت کرد.

“[Varda] این بسیار خوب کار کرد و به نظر می رسید نوعی مرغ است که هرچه بهتر ، بهتر از آن است ، بنابراین ما منتظر می مانیم و با آن صبر می کنیم.

زیرک مورد علاقه دوم دوم بود ، اما هرگز جلو نیامد. روز گذشته آزمایش مایک اسمیت سوارکار معمولی از نظر ویروس کرونا انجام شد و فلاوین پرات جایگزین وی شد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر