[ad_1]

لاملو بال روز سه شنبه هنگام یک کنفرانس ویدیویی روی کاناپه نشسته بود ، تلفن همراه هرگز از دست او خارج نبود و توجه او هرگز به س questionsالات مربوط به آموزش یا آینده اش معطوف نبود.

بال گفت: “من دروغ نخواهم گفت.” “احساس می کنم یک روز جدید برای من است.”

احتمالاً نباید

در 24 ساعت آینده ، بال می تواند اولین انتخاب در پیش نویس NBA باشد. او می تواند دلیلی باشد که دیترویت ، شیکاگو یا نیویورک تصمیم گرفتند برای بدست آوردن آن ، تکه هایی از آینده خود را فدا کنند. او می تواند ستاره بعدی مینه سوتا باشد. اما در حال حاضر ، صبح روز سه شنبه ، او فقط یک جوان 19 ساله است که دارای شهرت فراوان ، سر و صدای فراوان و اعتیاد به جملات کوتاه است.

آماده یا نه ، پروژه LaMelo Ball در اینجا حضور دارد ، مشهورترین بازیکن در یک کلاس پر از ناشناخته های نسبی با بسیاری از س manyالات ، سرانجام در راه استقرار در مکانی که همیشه فکر می کرد خودش را پیدا خواهد کرد – NBA.

این اولین مقصد تعریف شده در زندگی بسکتبال خواهد بود که یک پیشرفت سریع جهانی است که می تواند با یک آهنگ معروف جانی کش تنظیم شود.

پنج سال پیش ، او دانشجوی سال اول تیم قهرمانی ایالت Chino Hills High بود. چهار سال پیش ، او از نیمی از دادگاه اخراج کرد و راه خود را به نقاط رسوا رساند. وی سه سال پیش برای بازی حرفه ای در لیتوانی بود. او دو سال پیش در یک آکادمی خصوصی در اوهایو ظاهر شد. و سال گذشته ، استرالیا به حرفه حرفه ای خود ادامه داد.

به نظر می رسد حتی قبل از اینکه او به اندازه کافی بزرگ شده باشد تا آبجو بخرد ، مرد همه جا بود

برای یک سال با هرج و مرج بسیار ، تجربه عشایری او باید مهم باشد.

وقتی چهارشنبه نام او خوانده می شود ، مقصد جدیدی وجود خواهد داشت. این حتی می تواند به عنوان یک انتخاب کامل № 1 باشد – جایی که او فکر می کند به آن تعلق دارد.

بال گفت: “احساس می كنم كه فرد مناسبی هستم.” “… احساس می کنم برای همه این چیزها به دنیا آمده ام.”

Bravado یا نه ، Ball مطمئناً از اولین نامهایی است که در جریان پروژه مجازی NBA خوانده می شود ، یک ضرورت در طی همه گیری حتی قبل از پریدن موارد در سراسر کشور. او با نگهبان جورجیا آنتونی ادواردز و مرکز ممفیس جیمز ویزمن شوخی می کند تا اولین انتخاب باشد ، سردرگمی افراد بالای صفحه ، بنابراین برای یک سال پر از آن مناسب است.

تماس با نام شما برای اولین بار موفقیت را تضمین نمی کند. برای هر لبران جیمز ، كایری ایروینگ و آنتونی دیویس ، آندره بارگنانی ، گرگ آودن و آنتونی بنت وجود دارد.

بحث در مورد رونق یا سقوط در اطراف Ball سالم است. برادر بزرگتر او لونزو در سال 2017 در انتخاب کلی لیکرز №2 بود. او اکنون در New Or-
تلاش می کند تا به ریکاوری کمک کند.

ظاهراً در جامعه NBA LaMelo Ball طرفداران خود را دارد. بازیکنان بدون استعداد انکار ناپذیر در زمین ، به بالای جدول امتیازدهی و تخته شلیک نمی کنند.

رئیس اجرایی NBA گفت: “او با استعدادترین بازیکن در این پروژه است.”

بال یک محافظ 6 فوت 7 امتیازی است با چشمان شاهین و نیاز به جذب هم تیمی ها. و گرچه این پرش مطمئناً برنده مسابقه های زیبایی نخواهد بود ، اما می تواند موثر باشد و دامنه زیادی دارد ، حتی اگر فصل گذشته او فقط 25٪ مسافت طولانی را شوت کرد.

او دسته ای لغزنده دارد و ترکیبی از شناورها و چیدمان ها است که به او کمک می کند در هر سطح بازی گلزنی کند. او این کار را در دبیرستان انجام داد و سال گذشته این کار را در میان متخصصان استرالیا انجام داد. در طول راه ، او از ناحیه کمر و پا آسیب دید که باعث کوتاه شدن فصل حرفه ای او شد.

آر جی همپتون ، که همچنین از دبیرستان به لیگ حرفه ای استرالیا نقل مکان کرد ، گفت: “من فکر می کنم ما دو بازیکن آماده در پروژه هستیم.”

نکات برجسته از فصل کوتاه مصدومیت در LaMelo Ball در استرالیا

در پروژه ای که ممکن است چشم اندازی برای تغییر حق رای دادن نداشته باشد ، Ball ممکن است بهترین تجربه ستاره شدن را داشته باشد.

ظاهراً ، در جامعه NBA ، بال مخالفان خود را دارد.

یک جاسوس کنفرانس غربی گفت: “او بیشتر از یک بسکتبالیست یک مجری است.” “او یک هنرمند است ، همیشه به دنبال وقت برای خانه است. … مطمئن نیستم که بر پیروزی تأثیر بگذارد. “

دیگران که از زمان شرکت در Chino Hills او را تماشا کرده اند ، تکرار می کنند که فکر می کنند کار حرفه ای او بیش از حد سازمان یافته است ، موقعیت های مناسب همیشه با مواجهه محدود با شکست روبرو می شوند.

برای دیگران ، این یک تلاش جامع است.

جاسوس دیگری صریحاً گفت: “او مثل دفاع نمی دهد”.

پس از آن این شکوه وجود دارد – ردیابی گسترده اینترنت ، نمایش واقعیت در فیس بوک ، پدرسالار خانواده و مهمان رویایی تهیه کننده رادیو. این برای همه مناسب نیست.

شاید او یک مدافع کلی باشد. شاید این یک نسخه پشتیبان با مقداری ارزش واحد دوم باشد. اختلاف نظر زیاد است.

از آنجا که بیش از یک سال است که پیشاهنگان به طور جدی در مورد این چشم اندازها عذاب می کشند ، تقریباً هفت ماه از بسکتبال واقعی رقابت خارج شده است ، فقط مناسب است که بالای پروژه با س questionsالات بیشتر از پاسخ پر شود.

از زمان اعلام پیش نویس دستور در اواخر ماه اوت ، اطلاعات و مدیران NBA در مورد تیم های بالای پروژه که “ناامیدانه” تلاش می کنند معامله کنند صحبت می کنند زیرا بسیاری از مردم تعداد 1 را در این پروژه بیش از حد در معرض دید قرار می دهند. – اگر مدیرعامل هستید و شماره 2 یا 3 را انتخاب می کنید ، حداقل بهانه ای دارید. در شماره 1 اشتباه کنید و این می تواند به معنی شغل شما باشد.

این روند دشوار بود – بازیکنان و تیم ها از طریق ویدئو کنفرانس با آموزش شخصی محدود با یکدیگر دیدار کردند. این امر فرایندی را بیش از حد معمول در فرآیندی به وجود آورده است که همیشه با آن گسترده بوده است.

بحث هایی برای به خطر انداختن همه چیز برای ادواردز ، یک گلزن وحشی گلزنی است که نشان داده است می تواند بازی ها را به دست بگیرد. استدلال هایی وجود دارد که خطر همه اینها را برای ویزمن ، یک 7 پا با استعداد که می تواند لبه دو طرف دادگاه را تسخیر کند ، دارد.

اما استدلالهای Ball جالبترین – و جالبترین بحثهاست.

یکی از پیشاهنگان گفت: “اگر او ضربه بزند ، مکث کرد و فکر کند که” این واقعاً ضربه خواهد زد. “

آنها می توانند یک نگهبان را بدست آورند که بتواند توپ را از نوک دهانه باز کرده و از بیش از 30 فوت بکشد ، در حالی که جمعیت وحشی می شود یک شلیک می کند. آنها می توانند بهترین پاسور NBA را پیدا کنند ، یک نمایشگر که به نظر نمی رسد و در حالی که دفاع می جنگد با راحتی از پشت سر او عبور می کند. او می تواند کسی را بدست آورد که به گفته وی ، برای آن متولد شده باشد.

اینها معجزات بسیاری هستند – بیشتر از آنچه در شماره 1 ، 2 یا 3 می خواهید – اما این بهترین چیزی است که هرکسی این شب پیش نویس را دریافت می کند.

آنچه تیم ها در مورد توپ می دانند این است که او با همه چیزهایی که جلوی او قرار داده شده است کار می کرد. او به عنوان یک دانشجوی سال اول در Chino Hills فهمید. در طول سال دوم ، او مانند یک ستاره متناسب بود. او به لیتوانی رفت و این باعث شکستگی وی نشد. او در اوهایو بازی کرد و این او را تقویت کرد. و او در استرالیا تلاش کرد و او را لرزاند.

یک روز قبل از پیش نویس ، یک روز قبل از تحقق رویای NBA و بال در همان سطح بود – فقط یک روز دیگر.

وی گفت: “من می دانم که پس از آن خیلی بیشتر است.”

مثل همیشه ، Ball برای سازگاری آماده به نظر می رسد.

جاسوس NBA گفت: “این چیزی است.”

و در پیش نویس بدون اطمینان زیاد ، این مهم است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر