پس از درگیری های طولانی ، UCLA در برابر استنفورد تسکین خواهد یافت

[ad_1]

این بریدگی ها بانداژ می شوند ، عضلات دردناک ماساژ داده می شوند ، بدن های زخمی که با خیساندن طولانی در حمام سرد آرام می شوند.

این همان کاری است که با زخم های احساسی انجام می شود که می تواند بزرگترین چالش UCLA در این هفته باشد.

صبح روز بعد از حمله قلبی در هنگام شکست 43-38 مقابل USC ، روز یکشنبه Bruins فهمید که او در آخرین بازی فصل عادی خود شنبه شب در Rose Bowl با استنفورد بازی می کند.

شاید سناریوی عالی برای UCLA این باشد که به خاطر بیاورید ورق زدن صفحه با توجه به آنچه در فصل گذشته بین تیم ها اتفاق افتاده چگونه است: Bruins از یک پیروزی پاکسازی روانشناختی مقابل کاردینال لذت برد ، و یک سری باختهای 11 بازی را به پایان رساند و بداهه ای ایجاد کرد ، اگرچه آواز کمی غیر معمول آهنگ نبرد در رختکن است.

مربی استنفورد دیوید شاو این سریال را “بعد از چه فصل” برای تیمش لقب داده است بعد از یک سری بدبختی ها که تا سپتامبر ادامه داشت. کاردینال دو بازیکن برتر داشت که از آماده شدن برای پیش نویس NFL خودداری کردند و از خط حمله اصلی محروم شدند دیویس میلز در طی باخت به اورگان به دلیل آزمایش مثبت COVID-19 و دو هفته گذشته را در اردوگاه در اقیانوس آرام شمال غربی گذراند پس از محدودیت های بهداشتی محلی ، آنها را از بازی در خانه منع کرد.

شاو اواخر شنبه بعد از پیروزی 27-24 تیمش مقابل ایالت اورگن ، کاردینال (3-2) را به یکی از داغترین تیم های Pac تبدیل کرد و گفت: “ما نمی توانیم زندگی کنیم ، باید ، باید بود ، من هم می توانستم.” -12 “ما در جهان با یک سری سه پیروزی زندگی خواهیم کرد و بیش از .500 هستیم و امیدواریم که برای هفته آینده شتاب بیشتری ایجاد کنیم.”

Bruins (3-3) همه چیز را در مورد پشیمانی می داند پس از انجام سه چرخش و اجازه دادن به تروایی ها برای شکست دادن آنها 20-3 در کوارتر چهارم ، اولین بار UCLA در سه ماهه آخر فصل شکست خورد.

در آخرین لحظه بعد از اینکه مربی UCLA کنترل ساعت را داشت تراشه کلی وقتی گیرنده گسترده USC ، وقت تلفنی را صدا نکرد تایلر ونس با یک ضربه تماشایی توپ را روی خط هشت حیاط Bruins به تروایی ها داد. این اجازه داد که حدود 20 ثانیه قبل از USC سپری شود آمون-را سنت براون یک پرش کرنر را در منطقه انتهایی انجام داد و تنها 16 ثانیه UCLA را ترک کرد تا درایو آخرتی خود را سازماندهی کند.

موفقیت USC همچنین پس از دومین اشتباه در دو اشتباه تیم ویژه بود که Bruins بازگشت از 56 حیاط را متوقف کرد. اولین بار در سه ماهه سوم پس از آن آمد لوک آکرز نتوانست از پوند پایین بیاید و مالش دهد ، توپ را به تروجان ها در خط 31 حیاط UCLA داد و منجر به یک ضربه نزولی توسط USC شد.

کلی درباره بازگشت دیرهنگام گفت: “ما باید بتوانیم یک ضربه را بپوشانیم و این کار را نکردیم.”

بیشتر بررسی های پس از بازی بر تصمیم کلی برای داشتن یک دانشجوی تازه وارد با پیراهن قرمز متمرکز بود. کیگان جونز با بیش از چهار دقیقه از بازی توپ را به سمت چهارم و یک حرکت برسانید. فایده ای نداشت ، جونز توپ را برگرداند و توپ را به عقب برگرداند.

كلی سپس توضیح داد كه جونز این مشكل را داشت زیرا در بازی حضور داشت اما كلی به راحتی می توانست از تایم اوت برای وارد كردن استفاده كند دمتریک فلتون جونیور یا بریتنی براون، اصلی Bruins در حال بازگشت.

راستش را بخواهید برای جونز ، UCLA با تقاضای محافظه کارانه برای چهارمین سقوط در طول فصل مبارزه می کند ، و معمولاً به دویدن های وسط قابل پیش بینی اعتماد می کند. Bruins در هر سه سقوط چهارم خود در روز شنبه ناکام ماند ، و فقط 5 گل از 15 را برای فصل به ثمر رساند و آنها را با 33.3٪ در رده 33 قرار داد. در Pac-12 و برابر با شماره 118 در سطح ملی است.

نجات می تواند با پیروزی بر استنفورد همراه باشد ، که باعث می شود جام UCLA برای اولین بار از سال 2017 پس از یک عضو کمیته Pac-12 واجد شرایط شود. لری اسکات حکم داد که تیم های کنفرانس برای شرکت در فصل بعد حداقل به 500 رکورد نیاز دارند.

پیروزی بر کاردینال شامل انتقال سریع ناامیدکننده ترین ضرر بروین در سالهای گذشته خواهد بود. خط حمله UCLA دوریان تامپسون-رابینسون آن را آرام ترین رختکن که در دانشگاه و ایمنی شاهدش بوده است نامید دریاچه کوئنتین او سعی نکرد تلخی خود را شیرین کند.

لیک گفت: “منظورم این است که فکر می کنم همه صدمه دیده اند.” “نه ، دفعه بعد می گیریم. این احتمالاً برای امشب و فردا ذهنم را سنگین خواهد کرد ، اما فقط می دانم که باید روز دوشنبه آماده کار شوم … اینجا بیایید و دوباره فوتبال UCLA بازی کنید ، بنابراین از این به عنوان یک شروع کوچک برای کمک استفاده کنید اخلاق ماست ، اما این یکی صدمه می زند ، او صدمه می زند. “

و غیره.

پایان محکم UCLA گرگ دالچیچ این بازی را با بالاترین سطح شغلی در گرفتن (هشت) و به دست آوردن حیاط (167) به پایان رساند ، از جمله یک برخورد 69 حیاط ، که طولانی ترین بازی Bruins در این فصل بود. … 364 متری تامپسون-رابینسون باعث شد وی با 5،067 یارد ، پیشی گرفته و به رتبه نهم در رده بندی شغلی مدرسه منتقل شود. وین کوک (4723)[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes