پلاشکه: شکست های وحشتناک برای تروجان ها به یک قاعده تبدیل شده است


نیروهای دانشکده فوتبال حق داشتند. من اشتباه میکردم.

خرد متعارف در دانشگاه کاملاً دقیق بود. من خیلی اشتباه کردم

هفته گذشته ، من نوشتم که علی رغم رده بندی بی احترامی شان در شماره 13 ، اگر USC جمعه شب در مسابقات قهرمانی Pac-12 اورگان را شکست دهد ، تروایی های بدون شکست شایسته حضور در چهار تیم پایانی فوتبال دانشگاه هستند.

خوب ، تروایی ها دیگر بدون شکست نیستند ، آنها فقط شایسته ناامیدی کامل هستند و این رتبه بندی در شماره 13 اکنون با بی احترامی بالا به نظر می رسد.

باخت 31-24 مقابل داکس ، تأثیر سه پیروزی بازگشت قبلی و اعتماد به نفس ملی را که به شدت بدنبال آن بودند ، از بین برد. به جای تأیید اعتبار ، چیزی بیش از یک شکست دلخراش در پایان یک فصل امیدوار کننده ، ضربه ای دیگر به روده در دوره Clay Helton بود که پر از آنها بود.

تروجان ها به نظر آمادگی ، بی نظمی ، عدم تمرکز و کاملاً آشنا بودند.

این شکست آنها در برابر آیووا در Holiday Bowl در سال 2019 بود. این شکست آنها در برابر اوهایو در سال 2017 بود. این شیرجه آنها مقابل استنفورد در مسابقات قهرمانی Pac-12 2015 و ویسکانسین در Holiday Bowl 2015 بود.

به استثنای پیروزی رز بول در سال 2016 مقابل پن ایالت ، این وضعیت فوتبال USC از زمان شروع دوره سلطنت هلتون از شش سال پیش است.

دنیای فوتبال کالج آنها را نخبه نمی داند زیرا اینگونه نیستند. آنها هرگز درگیر مکالمه مشابه آلاباما و کلمسون و اوهایو نیستند زیرا جایی در آنجا ندارند.

برنامه Trojan مبتنی بر متوسطی است. تصویر Trojan تصویری است که با بی ربطی مرز است. در بازی های بزرگ ، سنت اسب تروا شکسته شده است. در زیر روشن ترین چراغ ها ، دامنه تروجان خفه می شود. با وجود 45-23 ، هلتون بدون دیدن پایان این تیم را به جایی هدایت نکرده است.

این ستونی نیست که خواستار تیراندازی به هلتون باشد. چگونه USC کسی را که تیمش 5-1 در وسط بیماری همه گیر رفته اخراج می کند؟ حتی اگر تروایی ها بدون پیروزی باقی بمانند ، تصور اینکه USC میلیون ها هزینه برای خرید قرارداد خود در این شرایط سخت اقتصادی را بپردازد ، دشوار است.

در عوض ، این ستونی است که از از دست دادن مداوم چیز خاص ، غیبت طولانی مدت برنامه USC که زمانی به بیشترین حد خود رسیده بود ، شکایت می کند ، گسترش خلاoid فرهنگ تروا که زمانی در پرتنش ترین لحظات شکوفا شده است.

حتما بخوانید:
6 اشتباه وحشتناک برای دوری از وقتی شما (انجام دهید) لباس سگهای نگهبان

بسیاری از طرفداران USC از این حقایق ناراضی بودند زیرا آنها عصبانی بودند که تا زمانی که برنامه کاملاً خسته نشود ، چیزی تغییر نخواهد کرد. طی شش سال گذشته ، این افراد گاهی رادیکال به نظر می رسیدند ، اما پس از ضرر غیر قابل تصور در روز جمعه ، کاملاً منطقی به نظر می رسند.

نکات قابل توجه در باخت 31-24 USC شماره 31 مقابل اورگان در بازی قهرمانی Pac-12 جمعه شب در کولوسئوم.

اگر این پایین نیست ، می توانید سرما را از اینجا احساس کنید.

یک تیم بدون شکست USC با دو باخت لحظه آخری در یک بازی کنفرانسی و ترکیب Fiesta Bowl ، در خانه مقابل تیم اورگان بی خیال صورتش سقوط نکرد.

یک تیم بدون شکست USC به یک عنوان قهرمانی حمله نمی کند ، بی هدف در زمین بازی پرسه می زند ، مجازات های بی پروا بی شماری را در دفاع انجام می دهد ، روحیه پوشش و حتی گاهی اوقات به درستی تنظیم نشده است.

یک تیم بدون شکست USC اراده خود را در بزرگترین بازی فصل تحمیل نمی کند ، زیرا برای 38 یارد سریع است.

مهمترین نبرد تیم شکست نخورده USC با دویدن سریع سرمربی تیم برای جلب توجه مسئولان برای اعلام وقت تلفنی مجسم نشد ، زیرا تروجان ها در یک شکل غیرقانونی بودند.

هلتون پس از آن گفت: “من هرگز با گروهی از كودكان درگیر نبوده ام كه ​​بیشتر جنگیده یا قلب بیشتری داشته باشند.” “در حال حاضر تعداد زیادی مجروح در رختکن ما وجود دارند.”

این کودکان سزاوار بهتر هستند. آنها در حال بهبود نیستند. آنها یاد نمی گیرند. کار نمی کند.

Kedon Slovis ، که قرار بود کاندیدای Heysman باشد ، تمام شب مورد آزار و اذیت قرار گرفت و سه بار رهگیری کرد ، از جمله بازی لحظه آخری بازی روی پاس دور انداخته شده توسط جمال هیل ، مهاجم Oregon.

تروایی های ورزشی که باید بهتر بدانند ، 9 پنالتی برای 98 متری اجرا کردند ، از جمله رهبر دفاعی Talanoa Hufanga ، که در واقع با تام اسنی بازیکن Oregon مبارزه می کند.

ایمنی Isaiah Paula-Mao گفت: “مربی همیشه می گوید وقتی احساسات افزایش می یابد ، هوش نیز کاهش می یابد.”

هلتون گفت: “من فکر کردم ایزیا به ناخن خود به سرش ضربه زد. بچه های ما آنقدر احساسات داشتند و چنان جهنمی بازی می کردند که یکی از آن بازی هایی بود که شما انتخاب می کنید ، سعی می کنید یک پوند را ببندید … و با ضربه برخورد می کنید. “

حتما بخوانید:
The Secret داروهای گیاهی

وی افزود: ما آنچه را خود زخمی می نامیم داشتیم … این چیزی است که باید از آن در بازی های قهرمانی یاد بگیریم که می تواند برای شما یک قهرمانی تمام شود و این اتفاقی است که امشب افتاد.

هیچ کدام توضیح نمی دهند که چرا تروجان ها برای بازی آماده به نظر نمی رسند. بله ، آنها فقط چهار روز فرصت داشتند تا آماده شوند ، در حالی که اردك ها – یك واحد فرعی برای شكنجه ویروس كرونا در واشنگتن – دو هفته برای برنامه ریزی وقت داشتند. این هنوز بهانه ای برای انتخاب رشته نیست ، گویی که این یک تمرین بهاری است.

مالکیت اول ، اسلوویس یک پاس وحشتناک را به بیرون زد که توسط دئومودور لنوآیر انتخاب شد و با پنالتی با نقاب تروجان تشدید شد.

جمال هیل از اورگان فوتبال را در زمین برگزار می کند و هم تیمی ها پشت سر او هستند.

رهگیری دیرهنگام توسط جمال هیل از اورگان باعث نابودی USC شد.

(آسوشیتدپرس)

مالکیت دوم ، مجازات دیگری برای نقض شخصی USC و به دنبال آن کیسه سوم. (تروایی ها همچنین به دلیل نداشتن بازیکن کافی در زمین ، وقت قبل از مسابقه را متوقف کردند)

مالکیت سوم ، یک رهگیری وحشیانه پرتاب شده ، این یکی در کنار یک تپه غواصی.

مالکیت چهارم ، مارکوس استپ در پشت چهارم و اینچ با یک کیوون تیبودو کاملاً مسدود شده میخ شد.

بعداً دو تصرف ، یک حاملگی منصفانه USC احمقانه در خط هشت حیاطی با یک اسلش از منطقه انتهایی همراه شد.

لحظاتی بعد ، اورگان روی پاس 16 متری تایلر شوف به دی جی جانسون گل زد تا در کوارتر دوم 21 بر 7 پیش بیفتد و دیگر هرگز احساس نزدیکی نمی کند.

آنها هنوز هم می توانند به بازی جام های دوم متوسطه بروند. اما اگر محدودیت های بیماری همه گیر آن را بیشتر از یک سرگرمی به خاطر کودکان و خانواده هایشان دردسر سازد ، امیدواریم آنها فقط در خانه بمانند.

هلتون گفت: “ما در مسابقات قهرمانی در اینجا مورد قضاوت قرار می گیریم ، این زیبایی این مکان است … واقعیت این است که ما واقعاً نزدیک هستیم.”

این زیبایی به آرامی زشت شده و واقعیت این است که آنها هرگز بیشتر نگاه نکرده اند.
منبع: paper-news.ir