پل جورج برای دسیسه با کاخی لئونارد برای پیوستن به کلیپرز

[ad_1]

با امضای قرارداد خود در صبح پنجشنبه برای تمدید قرارداد 4 ساله با کلیپرز ، پل جورج برای سالهای آینده با خانه خود در جنوب کالیفرنیا تماس می گیرد.

جورج 30 ساله ، یک ستاره شش بار ، گفت که می خواهد به عنوان کلیپر بازنشسته شود.

چه اتحادی طولانی مدت بین مهاجم 6 فوت 8 متری و حق رای دادن ممکن است بدون پیام متنی که او در سال 2019 به کاخی لئونارد برای قهرمانی اخیر خود در NBA با تورنتو تبریک می گوید اتفاق نیفتاده است.

جورج در دیدار از جورج گفت: اگرچه جورج فقط یک سال با اوکلاهما سیتی قرارداد 4 ساله داشت ، اما لحظه ای که لئونارد ، بهترین بازیکن آزاد سال و هدف طولانی مدت کلیپرز به متن او پاسخ داد ، تغییر کرد. پادکست “All Smoke” (هشدار: حاوی کلمات ناپسند).

جورج گفت: “من در شام هستم و او مرا زد ، او حالا مرا صدا كرد مثل:” اوه ، یو ، برادر خوش چهره ، خوش تیپ “.” بنابراین جورج دوست دارد ، “شما می خواهید چه كار كنید؟” من تو OKC هستم منظورت چیه؟ من قراردادی دارم که به تازگی تمدید کرده ام ، پس منظورت چیست؟ او دوست دارد ، نه ، “شما می خواهید چه کار کنید؟”

“ما فقط با آنچه اتفاق می افتاد انگشتان پا بودیم. همه من ، از او ، با هم کار می کنیم ، جایی که در پایان ، مرد ، ما توانستیم آن را تحمل کنیم. “

پل جورج برای همکاری با کالیپرز با کاخی لئونارد همکاری می کند

“بنابراین ، من حدس می زنم بعضی چیزها تمام شد ، بعضی چیزها آنجا بیرون آمد ، تجارت امکان پذیر بود و شخصی به دنبال جابجایی بود. بنابراین او آن را دوست دارد ، شما می دانید ، “شما چه کاری انجام می دهید؟” حالا ابروهایم بالا می رود. من با نماینده خود تماس می گیرم ، مانند کاوهی ، این و آن را می گویم ، چه خبر است؟ بنابراین مأمور من مراقبت های لازم را انجام می دهد ، او آن را با OKC برش می دهد ، به داستان هایی که در حقیقت گفته شده بودند درست برگردید ، بنابراین من خوبم ، خوب … وقت آن است که برویم ، اگر این اتفاق می افتد.

پس از نهایی شدن کلیپرز در 5 جولای با اوکلاهما سیتی – ارسال دو شروع کننده ، 5 پیش نویس و دو تعویض – لئونارد ، که تیم را به خرید جورج در روزهای ابتدایی آژانس رایگان ترغیب کرد ، بلافاصله با پیوستن به کلیپرز موافقت کرد.

“من به وگاس رفتم ، من و او در یک ساعت بودیم ، در ساعتی مانند” در این طرف چه می گویند؟ ” آنها از طرف من می گویند بنابراین ما فقط با آنچه اتفاق می افتاد انگشتان پا بودیم. همه من ، از او ، با هم کار می کنیم تا جایی که در نهایت او را بکشیم ، مرد. ما این کار را کردیم “

قسمت کامل پادکست در روز پنجشنبه منتشر شد ، در همان روزی که کلیپرز اعلام کرد تمدید قرارداد است که می تواند جورج را تا 226 میلیون دلار در پنج سال آینده برنده کند.

یک قطعه 5 دقیقه ای از پادکست یک هفته قبل منتشر شد که در آن جورج نسبت به عدم تعدیل تیم در جریان باخت دومشان به دنور و نحوه استفاده از آن در نقض مربیان Doc Rivers انتقاد داشت. جورج بعداً اظهار داشت كه اظهارات وی بی احترامی به مربی سابق وی نبوده است.

ریورز در پاسخ ، با اشاره به دستیار سابق خود که در ماه اکتبر ارتقا یافت ، گفت: “تای لو درست کنار من نشسته بود.” “آره [George] بهتر است تنظیمات انجام نشود خیلی فرق نخواهد کرد. “

در طول پادکست کامل ، جورج در مورد عدم توانایی کلیپرز در رسیدن به پتانسیل خود در اولین فصل با لئونارد بحث کرد. بازیکنان پس از از دست دادن نتیجه 3-1 مقابل ناگتس ، به کمبود شیمی و زمان بازی تیم به دلیل آسیب دیدگی و بیماری همه گیر COVID-19 اشاره کردند که باعث ایجاد اختلال در ریتم تیم در ماه مارس شد ، درست در حالی که لیگ فصل خود را به پایان می رساند.

جورج گفت ، وقتی كلیپرز دوباره در لیگ در نزدیكی اورلاندو ، فلوریدا قرار گرفت ، از پتانسیل خود روی كاغذ به عنوان عصا استفاده كرد.

هنگامی که تمرین در حین “حباب” NBA در ماه ژوئیه آغاز شد ، جورج گفت که ناراحتی او از بازی روی دو شانه ترمیم شده از طریق جراحی از بین رفته است و او دوباره احساس می کند مثل خودش است. اما او گفت که تلاش می کند تا با دیگر چالش های موجود در دانشگاه دنیای دیزنی – فاصله از خانواده و کمبود انرژی در صحنه های بدون طرفدار – سازگار شود ، وی به مت میزبان پادکست مت بارنز و استیون جکسون گفت.

“شما FaceTiming خانواده خود ، شما FaceTiming فرزندان خود. در هر زمان شما شروع به شکستن می کنید و به هر حال ، مرد ، من اینجا چه کار می کنم؟ او گفت: “مثل این ، اینجا درست نیست. من می فهمم که ما در تلاش هستیم تا به قهرمانی برسیم و این شگرد است ، اما همه چیز باید حل شود تا این اتفاق بیفتد … کلاه من روی لیکرز است زیرا او موفق شد به آن دست یابد ، اما من خودم با آن مبارزه کردم. “

همانطور که او در جریان بازی در سری اول مقابل دالاس با تیراندازی خود دست و پنجه نرم می کرد ، به خبرنگاران گفت که پس از احساس اضطراب و افسردگی از روانپزشک تیمی کمک گرفته است.

پاول جورج در حالی که دستانش را روی سرش بود و صورتش را عصبانی کرده بود ، پس از فراخواندن خطا واکنش نشان داد.

پل جورج پس از احساس اضطراب و افسردگی در حباب NBA از تیم روانپزشکان کمک گرفت.

(مارک J. Terrill / آسوشیتدپرس)

جورج در پادکست گفت: “من احساس خوبی را که نمی توانستم نداشتم ، آتشی که معمولاً به مسابقات می روم را نداشتم.” “با ورود به بازی ها می دانستم که می خواهم آنها را نابود کنم [opponents]اما فقط به این دلیل بود که وسط ، مثلاً ، همان چیزی است که شما اینجا می خواهید. اصلاً مثل پلی آف نبود. اصلاً حس نمی کرد زمان پلی آف باشد. و به همین دلیل شما به عنوان بازیگر نقش بهترین بازی های زندگی خود را داشته اید. هیچ فشاری وجود نداشت و برای بازیکنان ستاره همه چیز فشار بود. این فقط متفاوت بود. این تعداد 180 حلقه بود که معمولاً برای شما طبیعی است. ”

جورج همچنین در زمان پادکست به زمان خود در ایندیانا و اوکلاهما سیتی روی آورد. جورج گفت آنتونی دیویس ، که در آن زمان در نیواورلئان بود ، ابراز تمایل کرده بود که به او در پیسرز ملحق شود ، اما دفتر جلوی تیم در حال تعقیب مهاجمان دیگر است.

جورج در پاسخ به این سال که آیا در سال 2018 به عنوان بازیکن آزاد به لیکرز پیوسته است ، گفت که این کار را کرده است اما به عنوان بخشی از برنامه اضافه کردن کارملو آنتونی به لیستی که شامل راسل وستبروک است ، با اوکلاهما سیتی ادامه داد.

جورج گفت: “می دانید ، من مجبور شدم آژانس رایگان خود را بدست آورم و بتوانم به همه گوش دهم.” “در آن زمان من می خواستم به لس آنجلس بروم ، اما شما می دانید ، این درست مثل این بود ، شما می دانید ، من با راس اشتباه گرفته ام ، می خواهم او را ببینم ، خوب ، مانند اینكه قصد دارم پسوندی را امضا كنم تا ملو را اینجا بیاورم. بیایید ببینیم چه چیزی می توانیم بسازیم. فقط مکید که کوتاه مدت بود. “

هفته گذشته ، جورج به خبرنگاران گفت که از ورود به فصل دوم خود با کلیپرز احساس راحتی بیشتری می کند زیرا شانه هایش به او اجازه می دهد در خارج از فصل تمرین کند. وی در پادکست گفت که آخرین جلسات تمرینی خود را نه با گوش دادن به موسیقی ، بلکه به گفته های کوبه برایانت ، نوازنده ای که برای بزرگ شدن در پالمدیل بت خود ساخته است ، سپری کرده است.

کلیپرز جمعه قبل از فصل را مقابل لیکرز شروع می کند.

جورج گفت: “من حبس شده ام ، تا آنجا كه می توانی بسته باشی.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme