[ad_1]

یک هفته بعد از گفتن اینکه می خواهد به عنوان کلیپر بازنشسته شود ، مهاجم پل جورج برای اینکه در دراز مدت با این حق رای دادن بماند ، قرارداد 4 ساله را امضا کرد.

با توجه به برنامه تمدید شده ، که شامل گزینه بازیکن برای فصل گذشته در سالهای 2024-25 است ، جورج می تواند طی 5 سال آینده 226 میلیون دلار درآمد کسب کند ، دو نفر را با اطلاع از این قرارداد تایید کرد.

جورج می توانست تابستان امسال با رد گزینه بازیکن 2021-22 خود به بازیکن آزاد تبدیل شود ، اما ماه ها پیش تصمیم گرفت که این بازار را آزمایش نکند ، حرکتی که هفته گذشته با اعلام کلیپرز اعلام کرد علاقه مند به انجام آن است برای خانه شما جورج تا آوریل مجاز به تجارت نیست.

جورج در بیانیه تیم گفت: “من به عنوان کودکی که در جنوب کالیفرنیا بزرگ شدم ، همیشه آرزو داشتم که در لس آنجلس بازی کنم ، جایی که دوستان و خانواده ام می توانند بیایند و بازی من را تماشا کنند.” “من از استیو بالمر ، لارنس فرانک ، مربی تایلندی لو ، هم تیمی هایم و کل سازمان کلیپرز بسیار سپاسگزارم که آنها به من باور کردند. من افتخار می کنم که آن را خانه خود خوانده ام و مشتاقانه منتظر انجام وظیفه خودم برای کمک به تیم برای رسیدن به موفقیت های بزرگ – چه در داخل و خارج از زمین – در سال های آینده هستم. “

فرانک ، رئیس تیم بسکتبال ، آن را “یک لحظه مهم برای حق رای دادن و طرفداران ما برای تعهد طولانی مدت یکی از بازیکنان دو طرفه برجسته در NBA” دانست.

جورج فصلی را پشت سر می گذارد که در آن میانگین 21.5 امتیاز ، 5.7 ریباند و 3.9 پاس گل داده و 9 بار 30 امتیاز یا بیشتر کسب کرده است ، اما اظهار داشت که هرگز احساس راحتی نکرده است و هر دو را ترک کرده است. شانه ها در خارج از فصل 2019. جورج همچنین در طول فصل تلاش کرد و هفته گذشته گفت که “سال گذشته برای من غیرقابل قبول بود و من آن را می دانم.”

کلیپرز برنامه مقدماتی خود را جمعه مقابل لیکرز در استاپلز سنتر باز می کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر