پنجمین پاس Kedan Slovis به یو سی سی یک بازی برگشت مقابل UCLA داد

[ad_1]

اگر گروه های USC با هم برای غلبه بر UCLA در Rose Bowl به هم بپیوندند و کسی برای دیدن آن نباشد ، آیا این هیچ سر و صدایی در رقابت ایجاد می کند؟

البته او این کار را می کند. زنگ پیروزی از پاسادنا تا خیابان فیگوروا به صدا درآمد.

با نیمه دوم نفس گیر که بهانه ای برای سرمربی USC کلای هلتون و عقب نشینی خیره کننده برای هم تیمی UCLA چیپ کلی بود ، تعداد 15 تروایی ها شنبه شب هنگام پیروزی 43-38 در مقابل یک استادیوم خالی به بازگشت خود ادامه دادند.

این بدان معنا نیست که همه چیز ساکت بوده است.

تروجان ها (5-0) پس از رد پاس ناامیدکننده دوریان تامپسون-رابینسون ، بازیکن خط حمله UCLA در منطقه نهایی بازی آخر ، موسیقی متن فیلم شاد و سرگرم کننده خود را تأمین کردند. USC کسری 28-10 ، 35-23 و 38-36 را از بین برد و کلی را که مهمترین پیروزی سه دوره حضورش در تیم Bruins بود ، انکار کرد. UCLA (3-3) با کسب یک پیروزی آخر هفته آینده در آخرین بازی فصل منظم خود ، هنوز می تواند شرایط صعود به جام را بدست آورد ، اگرچه آنها باید پس از چنین شکست سنگین تری دوباره جمع شوند.

Kedon Slovis ، بازیکن خط حمله USC ، شنبه شب پنج بار با دو بار رهگیری و 344 یارد پرتاب کرد.

Kedon Slovis ، بازیکن خط حمله USC ، شنبه شب پنج بار با دو بار رهگیری و 344 یارد پرتاب کرد.

(مطبوعات مرتبط)

USC یکی از باورنکردنی ترین پیروزی های رقیب خود را پس از گرفتن گیرنده وسیع Amon-ra St. Brown با یک پاس هشت متری از Kedon Slovis در گوشه منطقه پایان 16 ثانیه مانده به پایان محدود کرد. نتیجه ، پنجمین شکست اسلووی در بازی ، با بازگشت 56 گری گری برایانت و گرفتن حیرت انگیز دوتایی حیرت انگیز تایلر ونس ایجاد شد.

لحظاتی زودتر ، نیکلاس بار-میرا ، دانشجوی تازه وارد UCLA پس از به ثمر رساندن یک گل 43 یاردی مانند یک قهرمان به نظر می رسید تا بروزی ها با 56 ثانیه برتری 36-35 را رقم بزنند.

بعد از اینکه توپ را به دانشجوی سال اول رها کرد ، کیلی که دستان کیگان جونز را به رده چهارم و دیگری در خط 37 متری ایالات متحده برگرداند ، می تواند بسیاری از روزهای آینده را متأسف کند ، و جونز سودی نداشت. که منجر به گردش مالی سقوط با تعادل 4:18 می شود.

این بازگشت بسیار جذاب بود که تروایی ها در کوارتر چهارم سه بار پیش افتادند.

TALANOA HUFANGA امنیت USC لحظه ای ظاهر شد تا تیم خود را جلو بیندازد وقتی او جلوی پاس تامپسون-رابینسون را گرفت و آن را برای یک ضربه محکم به 46 متری برگرداند ، اما یک بلوک در عقب تروجان ها امتیاز را پاک کرد و در UCLA 30 توپ را به آنها داد. .

بازیکنان USC پس از پیروزی مقابل UCLA در 12 دسامبر سال 2020 در پاسادنا ، کالیفرنیا به میدان می روند.

بازیکنان USC پس از پیروزی برابر UCLA در این فصل آنها را به 5-0 منتقل می کنند.

(اشلی لندیس / آسوشیتدپرس)

بروین ها به نظر می رسید می توانند تروایی ها را در موقعیت سوم و 10 گل در زمین نگه دارند اما ضربات پنالتی در آفساید کالب جانسون و کارل جونز باعث گل اول و گل نهم شد. در بازی بعدی ، اسلوویس دریک لندن را در وسط منطقه نهایی تاشوند نه متری پیدا کرد که به برتری 36-35 8:09 منجر شد.

USC در بازی قهرمانی Pac-12 روز جمعه در کولوسئوم در واشنگتن بازی خواهد کرد ، با این فرض که پس از پایان بازی آخر هفته هاسکی ها مقابل Oregon ، به دلیل آزمایشات مثبت برای COVID-19 و پیگیری تماس در برنامه در واشنگتن.

USC در اواخر سه ماهه سوم از همه شتاب برخوردار بود و به نظر می رسید وقتی بازیهای پشت سر هم بعنوان نفرت انگیز بالقوه عمل می کنند ، در آستانه سازماندهی یک بازگشت حماسی قرار دارد.

نکات برجسته پیروزی 43-38 USC مقابل رز کاسه UCLA شنبه شب.

در بازی اول ، پاس اسلوویز قبل از ضربه خوردن توسط دست راست UCLA ، استفان بلایلاک ، دقیقاً چند اینچ از سطح زمین برای رهگیری از طریق دستان سنت براون عبور کرد.

در بازی بعدی ، تامپسون-رابینسون یک گل محکم به Greg Dulcic در وسط برای پاس 69 متری تاچ داون پیدا کرد که باعث برتری Bruins 35-23 شد.

تروایی ها بار دیگر متحد شدند و پس از بازگشت 35-30 شدند ، واوا مالپه ای رانندگی در 75 حیاط را محدود کرد و با یک محکم بارگیری 10 حیاطی که به سختی قابل شارژ بود ، به سوم و پنجم رسید.

آنها تازه شروع کرده بودند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme