[ad_1]

تمرین نهایی کلیپرز برای فصل عادی روز پنجشنبه انجام خواهد شد زیرا آنها در دومین بازی تدارکاتی خود در سه روز به لیکرز باختند.

در پیروزی 131-106 لیکرز در روز یکشنبه ، تایرون لو ، مربی تیم کلیپرز دقایق بیشتری نسبت به بازی افتتاحیه پیش فصل ، بازیکنان اصلی خود را بازی کرد ، اگرچه مارکوس موریس بازیکن اصلی در این بازی حضور داشت اما دومین بازی متوالی خود را با درد زانو از دست داد. طبق گفته تیم ، Chauncey Billups دستیار مربی و Reggie Jackson نگهبان ذخیره ، هر دو در افتتاحیه پیش فصل ، در تیم حضور نداشتند.

در اینجا پنج چیزی آورده شده است که در طول بازی پیش فصل دوم متوجه آنها شده ایم.

1 قبل از بیرون آمدن ، لو به توصیف فلسفه خود در فصل قبل از فصل پرداخت و به برد کمتر از اطمینان از اینکه بازیکنان می فهمند به کجا حمله می کنند و از تیم دفاع می کنند ، اهمیت می داد. وی گفت: “برای اینکه بدانیم چه مجموعه هایی را اجرا خواهیم کرد ، بتوانیم آنها و پسران را صدا کنیم تا به مکان مناسب برسند.”

برخلاف 27 نوبت در روز جمعه ، وقتی پاس های پرتاب شده به هوای مرده و هم تیمی های بی خبر به مالکیت اضافی لیکرز منجر می شدند ، توپ اغلب یکشنبه گیرنده های مورد نظر خود را پیدا می کرد ، زمانی که کلیپرز فقط 11 بار توپ را چرخاند. لو گفت ، اما این بازیکنان اغلب در زمین درست نبودند.

لو گفت: “ما احتمالاً هشت یا نه بار با نمایشنامه تماس گرفتیم و نتوانستیم پسران را در جاهای مناسب پیدا كنیم ، بنابراین این فقط چیزی است كه باید روی آن كار كنیم.” “… امشب برای ما آزمایش خوبی است ، فقط می دانید ، چیزهای مختلفی را به سمت پسران پرتاب می کنیم و می بینیم که آیا آنها آن را می گیرند یا نه. بعضی اوقات این کار را انجام دادیم ، گاهی اوقات این کار را نکردیم ، بنابراین باید این کار را ادامه دهیم. و حال ما خوب خواهد بود ، بنابراین من نگران این موضوع نیستم. “

2 کاخی لئونارد در 18 دقیقه 11 امتیاز کسب کرد ، چهار امتیاز بیشتر از جمعه ، و در بعضی مواقع با سرعتی بازی کرد که در ابتدای فصل مشخص نبود.

در یک مورد در نیمه اول ، لئونارد خود را در برابر دفاع کایل کوزما در جناح راست منزوی کرد ، و از اولین قدم خود در قوس سه امتیازی منفجر شد و قبل از توقف ایستاد و برای یک شلیک بلند شد زیرا حرکت کوزما او را به عقب برد.

پاول جورج از همان ابتدا از نظر حمله موثرتر از ابزار ابتدایی خود بود و نه امتیاز به دست آورد و سه ضربه از شش ضربه را با چهار پاس گل انجام داد. وی بار دیگر تأکید کرد که فرصت تمرین در طول فصل – برخلاف سال 2019 ، وقتی جراحی شانه او را قادر به تمرین کامل تا آغاز فصل نکرد – به اعتماد به نفس او کمک کرد.

وی گفت: “امسال که می آیم ، احساس خوبی دارم ، شانه هایم بسیار بهتر است و به همین دلیل است که به نوعی ذهنم را راحت کردم.” “من نگران نحوه بازی و چگونگی بازی در وسایل نیستم. وقتی در زمین بازی هستم احساس آرامش می کنم. “

3 از آنجا که جکسون برای بازی در دسترس نبود ، نگهبان Terrance Mann به جای او روی نیمکت قرار گرفت و مواردی را نشان می داد که اگر امیدوار بود در فصل دوم خود به یک بازیکن چرخشی مناسب تبدیل شود ، با ساخت یک سه امتیازی باز و برش برای غوطه وری در انتقال در نیمه اول.

مربیان در فصل گذشته با 35 درصد گلزنی سه امتیازی ، مربیان در خارج از فصل از او خواسته بودند تا دقت خود را بهبود ببخشد – چیزی که از زمان تساوی در دور دوم ، محافظت می کند. هنوز ادامه دارد. مان سه سه ثانیه آخر خود را از دست داد و در کل از 9 شوت خود سه ضربه زد. او همچنین پنج پاس گل و پنج ریباند داشت. ممکن است فرصت های بیشتری برای ایجاد احساس مثبت وجود داشته باشد ، زیرا لو گفت که او نمی داند چه زمانی جکسون برمی گردد.

مان گفت: “یكی از لباسهای قوی من این است كه می توانم زمین را بازی كنم و زمین را ببینم ، بنابراین هر كدام كه ​​تای لو بخواهد با من انجام دهد ، من این كار را خواهم كرد. “اگر این یک بازی با واحد دوم یا هر چیز دیگری باشد ، واحد اول ، واحد سوم ، فقط بیرون رفتن و انجام نمایشنامه ها ، این همان کاری است که من می خواهم انجام دهم.”

4 لو انجیل حرکت بهتر توپ نسبت به استخدام و فهمیدن اینکه تمرکز آسان است را موعظه کرد: فصل گذشته ، وقتی کلیپرز با توجه به اضافه شدن لئونارد و جورج به انزوای بیشتری بازگشت ، تیم به طور میانگین پنجمین کمترین کمک بالقوه و سومین گل را به دست آورد با توجه به داده های ردیابی Second Spectrum ، کوچکترین شکاف گیم پلی.

لو گفت ، تاکنون ، استفاده از آموخته ها در بازی ها “خیلی خوب نبود” ، اما یکشنبه دو نمونه مهم از نوع حرکتی را که تصور می کرد ، نشان داد. چهار بازیکن در نیمه اول توپ را لمس کردند ، قبل از اینکه راننده جورج یک پاس کوتاه به خط دروازه سرژ ایباکا بدهد.

از طرف دیگر ، با بسته شدن مارکیف موریس ، جورج می توانست فضای کافی برای شوت سه امتیازی سریع را داشته باشد ، اما در عوض توپ را در رنگ حرکت می داد ، و متوجه شد که ایباکا به سبد نزدیک است در حالی که خیلی بیشتر از او محافظت می کرد ملکه کوچولو آشپز

5 با توجه به اینکه جورج در بیشتر دوران حرفه ای خود با سرعت و فضای NBA بازی کرده است ، تا حدودی قابل توجه است ، اما ایباکا اولین مرکز زمینی است که با او بازی کرده است. مانند هر تنظیم دیگری که کلیپرز در تلاش است تا در این فصل انجام دهد ، س isال این است که با توجه به کوتاه بودن پیش فصل ، با چه سرعتی می توان به سطح راحتی دست یافت.

جورج گفت: “این برای من جدید است و من سعی می کنم به فاصله و دستکاری در دفاع تیم دیگر عادت کنم.” “من به پسرانی که غلت می زنند و دونده رینگ هستند عادت کرده ام. سرژ به وضوح می تواند خودش را پرتاب کند و در سطح بالایی در سبد کار را تمام کند ، اما او در بازی پاپ به خوبی شوت می زند که جدید است و این چیزی است که من باید با آن سازگار شوم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir