پنج ادعا از باخت کلیپرز در روز یکشنبه مقابل لیکرز

[ad_1]

تمرین نهایی کلیپرز برای فصل عادی روز پنجشنبه انجام خواهد شد زیرا آنها در دومین بازی تدارکاتی خود در سه روز به لیکرز باختند.

در پیروزی 131-106 لیکرز در روز یکشنبه ، تایرون لو ، مربی تیم کلیپرز دقایق بیشتری نسبت به بازی افتتاحیه پیش فصل ، بازیکنان اصلی خود را بازی کرد ، اگرچه مارکوس موریس بازیکن اصلی در این بازی حضور داشت اما دومین بازی متوالی خود را با درد زانو از دست داد. طبق گفته تیم ، Chauncey Billups دستیار مربی و Reggie Jackson نگهبان ذخیره ، هر دو در افتتاحیه پیش فصل ، در تیم حضور نداشتند.

در اینجا پنج چیزی آورده شده است که در طول بازی پیش فصل دوم متوجه آنها شده ایم.

1 قبل از بیرون آمدن ، لو به توصیف فلسفه خود در فصل قبل از فصل پرداخت و به برد کمتر از اطمینان از اینکه بازیکنان می فهمند به کجا حمله می کنند و از تیم دفاع می کنند ، اهمیت می داد. وی گفت: “برای اینکه بدانیم چه مجموعه هایی را اجرا خواهیم کرد ، بتوانیم آنها و پسران را صدا کنیم تا به مکان مناسب برسند.”

برخلاف 27 نوبت در روز جمعه ، وقتی پاس های پرتاب شده به هوای مرده و هم تیمی های بی خبر به مالکیت اضافی لیکرز منجر می شدند ، توپ اغلب یکشنبه گیرنده های مورد نظر خود را پیدا می کرد ، زمانی که کلیپرز فقط 11 بار توپ را چرخاند. لو گفت ، اما این بازیکنان اغلب در زمین درست نبودند.

لو گفت: “ما احتمالاً هشت یا نه بار با نمایشنامه تماس گرفتیم و نتوانستیم پسران را در جاهای مناسب پیدا كنیم ، بنابراین این فقط چیزی است كه باید روی آن كار كنیم.” “… امشب برای ما آزمایش خوبی است ، فقط می دانید ، چیزهای مختلفی را به سمت پسران پرتاب می کنیم و می بینیم که آیا آنها آن را می گیرند یا نه. بعضی اوقات این کار را انجام دادیم ، گاهی اوقات این کار را نکردیم ، بنابراین باید این کار را ادامه دهیم. و حال ما خوب خواهد بود ، بنابراین من نگران این موضوع نیستم. “

2 کاخی لئونارد در 18 دقیقه 11 امتیاز کسب کرد ، چهار امتیاز بیشتر از جمعه ، و در بعضی مواقع با سرعتی بازی کرد که در ابتدای فصل مشخص نبود.

در یک مورد در نیمه اول ، لئونارد خود را در برابر دفاع کایل کوزما در جناح راست منزوی کرد ، و از اولین قدم خود در قوس سه امتیازی منفجر شد و قبل از توقف ایستاد و برای یک شلیک بلند شد زیرا حرکت کوزما او را به عقب برد.

پاول جورج از همان ابتدا از نظر حمله موثرتر از ابزار ابتدایی خود بود و نه امتیاز به دست آورد و سه ضربه از شش ضربه را با چهار پاس گل انجام داد. وی بار دیگر تأکید کرد که فرصت تمرین در طول فصل – برخلاف سال 2019 ، وقتی جراحی شانه او را قادر به تمرین کامل تا آغاز فصل نکرد – به اعتماد به نفس او کمک کرد.

وی گفت: “امسال که می آیم ، احساس خوبی دارم ، شانه هایم بسیار بهتر است و به همین دلیل است که به نوعی ذهنم را راحت کردم.” “من نگران نحوه بازی و چگونگی بازی در وسایل نیستم. وقتی در زمین بازی هستم احساس آرامش می کنم. “

3 از آنجا که جکسون برای بازی در دسترس نبود ، نگهبان Terrance Mann به جای او روی نیمکت قرار گرفت و مواردی را نشان می داد که اگر امیدوار بود در فصل دوم خود به یک بازیکن چرخشی مناسب تبدیل شود ، با ساخت یک سه امتیازی باز و برش برای غوطه وری در انتقال در نیمه اول.

مربیان در فصل گذشته با 35 درصد گلزنی سه امتیازی ، مربیان در خارج از فصل از او خواسته بودند تا دقت خود را بهبود ببخشد – چیزی که از زمان تساوی در دور دوم ، محافظت می کند. هنوز ادامه دارد. مان سه سه ثانیه آخر خود را از دست داد و در کل از 9 شوت خود سه ضربه زد. او همچنین پنج پاس گل و پنج ریباند داشت. ممکن است فرصت های بیشتری برای ایجاد احساس مثبت وجود داشته باشد ، زیرا لو گفت که او نمی داند چه زمانی جکسون برمی گردد.

مان گفت: “یكی از لباسهای قوی من این است كه می توانم زمین را بازی كنم و زمین را ببینم ، بنابراین هر كدام كه ​​تای لو بخواهد با من انجام دهد ، من این كار را خواهم كرد. “اگر این یک بازی با واحد دوم یا هر چیز دیگری باشد ، واحد اول ، واحد سوم ، فقط بیرون رفتن و انجام نمایشنامه ها ، این همان کاری است که من می خواهم انجام دهم.”

4 لو انجیل حرکت بهتر توپ نسبت به استخدام و فهمیدن اینکه تمرکز آسان است را موعظه کرد: فصل گذشته ، وقتی کلیپرز با توجه به اضافه شدن لئونارد و جورج به انزوای بیشتری بازگشت ، تیم به طور میانگین پنجمین کمترین کمک بالقوه و سومین گل را به دست آورد با توجه به داده های ردیابی Second Spectrum ، کوچکترین شکاف گیم پلی.

لو گفت ، تاکنون ، استفاده از آموخته ها در بازی ها “خیلی خوب نبود” ، اما یکشنبه دو نمونه مهم از نوع حرکتی را که تصور می کرد ، نشان داد. چهار بازیکن در نیمه اول توپ را لمس کردند ، قبل از اینکه راننده جورج یک پاس کوتاه به خط دروازه سرژ ایباکا بدهد.

از طرف دیگر ، با بسته شدن مارکیف موریس ، جورج می توانست فضای کافی برای شوت سه امتیازی سریع را داشته باشد ، اما در عوض توپ را در رنگ حرکت می داد ، و متوجه شد که ایباکا به سبد نزدیک است در حالی که خیلی بیشتر از او محافظت می کرد ملکه کوچولو آشپز

5 با توجه به اینکه جورج در بیشتر دوران حرفه ای خود با سرعت و فضای NBA بازی کرده است ، تا حدودی قابل توجه است ، اما ایباکا اولین مرکز زمینی است که با او بازی کرده است. مانند هر تنظیم دیگری که کلیپرز در تلاش است تا در این فصل انجام دهد ، س isال این است که با توجه به کوتاه بودن پیش فصل ، با چه سرعتی می توان به سطح راحتی دست یافت.

جورج گفت: “این برای من جدید است و من سعی می کنم به فاصله و دستکاری در دفاع تیم دیگر عادت کنم.” “من به پسرانی که غلت می زنند و دونده رینگ هستند عادت کرده ام. سرژ به وضوح می تواند خودش را پرتاب کند و در سطح بالایی در سبد کار را تمام کند ، اما او در بازی پاپ به خوبی شوت می زند که جدید است و این چیزی است که من باید با آن سازگار شوم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme