پنج سوال کلیپرز در اردوی آموزشی با آنها روبرو است

[ad_1]

در سالهای اخیر ، معمولاً برای کلیپرز شروع یک اردوی تمرینی تمام عیار قبل از پریدن روی جت و از سرگیری تمرینات قبل از فصل فقط چند دقیقه از وایکیکی ، هاوایی ، اتفاق افتاده است.

از نظر تنظیم و ساختار ، اردوی آموزشی در سال 2020 بسیار متفاوت به نظر می رسد.

به دلیل پروتکل های سلامتی که NBA برای کمک به لیگ در برابر بیماری همه گیر معرفی کرده است ، اولین تمرین کامل کلیپرز در تیم Playa Vista تا چند روز برگزار نخواهد شد. در عوض ، شروع رسمی اردو از روز سه شنبه با چند روز تمرین انفرادی با حضور بیش از چهار بازیکن و مربی به طور همزمان آغاز می شود.

تحت نظارت همه چیز ، تایرون لو خواهد بود ، مربی جدیدی که وظیفه دستیابی به هدف قهرمانی را دارد ، که دوست قبلی و دوست نزدیکش ، داک ریورز ، نتوانست. همانطور که لو با تجربه فصل گذشته به عنوان دستیار کلیپرز می داند ، استعداد تیم به تنهایی اولین سفر حق رای دادن به کنفرانس یا فینال های NBA را نخواهد داشت.

در اینجا پنج سوال وجود دارد که کلیپرز برای شروع یک اردوی آموزشی با آنها روبرو است.

تیم هایی که به تیم ها سفارش شده اند: کلیپرز چقدر سالم است؟

شب افتتاحیه فصل عادی 22 دسامبر کمی بیشتر از یک سال از آخرین بازی لوک کنارد با دیترویت فرا می رسد ، پس از آن پیستون ها محافظ 6 فوت 5 را بستند تا بهبودی خود را از التهاب دو طرفه زانو آغاز کند. مردی که از بهبودی کنارارد می داند ، هنگامی که کلیپرز در شب پیش نویس معامله با کنارد انجام داد ، سوالاتی در مورد این زانوها وجود داشت ، اما چپ دست 24 ساله با احساس 100٪ سالم و مطمئن در اردوگاه وارد اردو شد.

با این حال ، تیم اردو را کاملاً سالم آغاز نمی کند.

به گفته یک کارشناس برنامه که خواست نامش فاش نشود ، جی اسکراب ، نگهبان 6 پا و 6 ، که به عنوان 55 ام در مجموع به عنوان 55 ام شناخته می شود ، این هفته تحت عمل جراحی قرار می گیرد تا یک پیچ را در پای راست خود وارد کند. بازیکن. پیش بینی می شود بهبودی سه تا چهار ماه طول بکشد. اسکراب بهترین بازیکن کالج سال بود و یکی از دو قرارداد دو طرفه تیم را دریافت می کند. او ورزشكاری انفجاری دارد و این عمل گامی برای حفظ آن در آینده است.

روشن کردن منظم همان صفحه با چه سرعتی انجام می شود؟

تداوم در فصل گذشته برای تیمی که برای اولین بار در ماه نوامبر کاملاً با هم تمرین کرد و تا کریسمس به عنوان یک واحد سالم بازی نکرد ، یک مشکل بود. این که آیا تیم قصد دارد فصل را با مدیریت بارهای کاخی لئونارد و پاول جورج از مهر و موم خود آغاز کند ، یک فصل غیراخلاقی سه ماهه ، کلیپرز باید همچنان در دسترس باشد تا حداقل در صورت امیدوار بودن به دادگاه کمک کند. دانش تیم سال گذشته نبود. لو حفظ سلامت در این لیست را “بزرگترین چیز” خواند و این فراتر از لئونارد و جورج است. مصدومیت های گوناگون برای شروع گارد پاتریک بورلی 25 بازی در فصل گذشته هزینه دارد.

رختکن چگونه اعتماد به نفس را بازیابی می کند؟

بعضی از بازیکنان شلوغ فصل گذشته از دیدن آزادی تیمی که به لئونارد و جورج داده شد تا بازیکنان خارج از فصل را جبران کنند ناامید شدند و کمبود وقت هم تیمی در زمین نیز عامل اصلی در توصیف بازیکنان بود. مانند شیمی بد ، بسیاری از افراد که از وضعیت گفته شده آگاهی دارند.

این لیست در این فصل تغییر چندانی نکرده است ، اما انتظار بیش از حد این است که کنارد و سرج ایباکا ، مرد بزرگ بزرگی که اخیراً خریداری شده است ، فوراً نقش برجسته رهبری را به عهده بگیرند. چگونه رهبری فصل گذشته پر شد؟ لوئیس قبلاً گفته بود که انتظار دارد این یک تلاش جمعی باشد.

لو در ماه اکتبر گفت: “من فکر نمی کنم شما فقط می توانید رهبری را در یک نفر بگویید و از آن شخص بخواهید که چنین کاری کند.”

آیا بازیکنان جوان جهشی رو به جلو خواهند داشت؟

مالک تیم استیو بالمر ، رئیس تیم لارنس فرانک و لو در اکتبر گفتند – با چندین روش آشکار برای ارتقا the لیست یا از طریق یک پروژه یا از طریق معاملات ، استفاده حداکثری از لیست فعلی آنها برای موفقیت آینده حیاتی است. پیشرفت مرکز شروع Ivica Zubac در فصل گذشته یکی از این موارد موفقیت در پیشرفت بازیکنان است. اما تیم بیشتر به او شبیه است ، بنابراین رشد بازیکنان سال دوم ترانس مان و مفیوندو کابنگله در این فصل از نزدیک کنترل خواهد شد.

در حالی که او از بال غیرمستقیم به جناح دفاعی بیشتری منتقل می شد ، مان فصل گذشته موقعیت هایی پیدا کرد ، اما توانایی او برای کمک مداوم به بیرون از نیمکت هنوز مشخص نیست. چه مدت زمان برای بهبود کار به کابنگله اختصاص داده می شود؟ کلیپرز در اولین دور از پیش نویس 2019 معامله کرد تا 6-10 مرد بزرگ را بدست آورد ، سپس به ندرت از آن استفاده کرد ، و آن را به طور کلی از لیست بالون های تیم خارج کرد.

آیا Lue می تواند پتانسیل کلیپرز را باز کند؟

لوئی که به عنوان مربی مشهور به عنوان شخص بهتر لبران جیمز در مسابقات قهرمانی کلیولند 2016 به چالش کشیده شد ، زمانی که گفت لئونارد و جورج باید مدتی را برای تعیین انتظارات عمومی از ستاره های کلیپرز خود تلف کرد. هر شب که بازی می کنند به یک استاندارد دفاعی برای تیم تبدیل شوند. اطمینان از اینکه آنها این لحن را تعیین می کنند ، و هم تیمی های خود را مسئول می دانند وقتی کشاله ران خود را بالا نمی آورند ، می تواند تا حد زیادی به درک بالقوه جلوگیری از دفاع بپردازد.

متأسفانه ، چالش لو این است که بهترین گلزنان خود را برای انتقال توپ به مکان های مورد علاقه خود در نظر بگیرد ، در حالی که میزان انزوای راکد را کاهش می دهد که در فصل گذشته اغلب یک ابزار اصلی بوده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes