پیت کسیدی مربی سابق بسکتبال CSUN در سن 86 سالگی درگذشت

[ad_1]

به گفته رابرت هیگرت ، مدیر سابق دو و میدانی نورتریج ، پیت کسیدی ، که 25 سال به عنوان مربی بسکتبال مردان در کال ایالتی نورتریج خدمت کرده و به عنوان نماد مربیگری دره سن فرناندو شناخته می شود ، روز جمعه در والنسیا درگذشت. او 86 ساله بود.

در سالهای اخیر ، کسیدی از بیماری آلزایمر رنج می برد.

کسیدی در در بسکتبال و بیس بال در دره سان فرناندو تبحر داشت ، و در سال 1960 فارغ التحصیل شد. او قبل از بازگشت به نورتریج به عنوان دستیار مربی جری توپ ، در Notre Dame شرمان اوکس اوکس آموزش دید.

او در سال 1971 به عنوان سرمربی تبدیل شد و به ساخت ماتادورها در یک تیم رقابتی NCAA Division II کمک کرد. در سال 1990 ، این برنامه به بخش I منتقل شد و Cassidy شش سال بعدی را صرف تلاش برای کمک به انتقال برنامه با وجود حمایت مالی ناچیز گذراند. او پس از فصل 1996 اخراج شد و با رکورد کلی 334-337 به پایان رسید.

کسیدی در سال 2004 به تالار مشاهیر ورزشی ایالتی کال در نورتریج راه یافت. در سالهای اخیر ، وی بورس تحصیلی اعطا شده به یک ورزشکار بزرگسال را به همراه رئیس دره سن فرناندو در بنیاد ملی فوتبال و تالار مشاهیر کالج حمایت کرده است.

وی در طول مدت معلمی و مربیگری در نورتریج ، به الهام بخشیدن از تعداد بی شماری از فارغ التحصیلان برای ورود به امر آموزش و مربیگری کمک کرده است. 101 کلاس وی در بسکتبال برای دانش آموزانی که می خواستند جنبه های اساسی بازی را بیاموزند ضروری بود.

هیگرت که تازه کار بود وقتی با کاسیدی در ایالت دره سن فرناندو در آن زمان بازی می کرد ، دانشجوی سال اول بود گفت: “او یک مربی استثنایی و یک فرد استثنایی بود.” هیگرت همچنان به عنوان مربی بیس بال موفق نورتریج ، مدیر ورزشی و همكار ، و یك دوست قدیمی كاسیدی بود.

فلاک فلاکر ، بازیکن سابق بسکتبال نورتریج ، که در حال تدریس و مربیگری بود ، به کسیدی گفت: “دسترسی او بسیار دور است. دورتر از آنچه تصور می کرد. “

بازماندگان کسیدی شامل همسر 57 ساله وی ، سندی ،
پسران کوین و مایکل و دختر ارین.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme