پیروزی توجیهی سانتا آنیتا دربی لغو نخواهد شد

[ad_1]

توجیه کننده تنها قهرمان سه گانه تاج باقی خواهد ماند که بدون شکست به کار خود پایان داد.

روز چهارشنبه هیئت مدیره سانتا آنیتا تصمیم گرفت که نتایج داربی سانتا آنیتا در سال 2018 به دلیل داروی مثبت برای Justify ، 13 لغو نشودشما دارنده تاج سه گانه. آزمایش Justify از نظر اسکوپولامین ، دارویی که در گیاه جیمسون وجود دارد ، مثبت است. پیش از این مشخص شد که اسب با آلودگی خوراک ، ماده را خورده است.

توجیه ، همراه با دوست پایدار او Hoppertunity ، در میان هفت اسب بودند که چهار اصطبل مختلف را نشان می دادند و آزمایش ماده مثبت داشتند. همچنین CHRB در تصمیم روز چهارشنبه میزان فعالیت های بهداشتی را رفع کرد. وی در سانتا آنیتا قهرمان جام توکیو 2018 شد. بیشتر متخصصان پزشکی اسب معتقدند که اسکوپولامین ماده ای م efficثر نیست.

این تصمیم روز چهارشنبه پس از آن صادر شد که جودیه قبلاً توسط هیئت اسب دوانی کالیفرنیا در یک جلسه غیرعلنی در تاریخ 23 آگوست 2018 از کلیه مجازات ها آزاد شده بود. میک رویز ، مالک و مربی رده دوم Bolt d’Oro ، شکایتی را به اتهام CHRB نباید بدون شکایت رسمی موضوع را رد می کرد. روئیز علیه CHRB شکایت کرد ، و به عنوان بخشی از توافق ، CHRB موافقت کرد که شکایتی رسمی را تشکیل دهد و جلسه دادرسی را برگزار کند.

وضعیت Justify به عنوان یک برنده Triple Crown هرگز زیر سوال نرفته است ، زیرا رسیدگی به پرونده های مواد مخدر اغلب ممکن است یک سال یا بیشتر طول بکشد و به هیچ وجه نمی توان قبل از هر یک از مسابقات Triple Crown رد صلاحیت کرد. تنها چیزی که در معرض خطر بود پول در یک کیف پول و موقعیت Justify به عنوان برنده سه گانه تاج بدون شکست بود. حتی زمانی که کلت 3 ساله پس از ششمین مسابقه خود ، Belmont Stakes ، بازنشسته شد ، این یک موفقیت آماری بود.

مهمانداران سانتا آنیتا موافقت گسترده جاستیو را تأیید نکردند و گفتند: “این نظر مهمانداران است که اگر این شورای مهمان پیش از 23 آگوست 2018 شکایات مربوط به جیوئیت و هاپرتیتیون را می شنید ، هر دو اسب رد صلاحیت می شدند.”

همانطور که دادگاه بعداً به یک بررسی دو ساله منتقل شد ، هرگز تصور نمی شد که مربی باب بوفرت مجازات شود.

بوفرت گفت: “من از تصمیم خوشحالم ، مهمترین چیز برای توجیه کردن.” “او یک اسب بزرگ است و سزاوار سابقه شکست ناپذیری خود است.

“همانطور که قبلاً گفتم ، سال 2020 سال سختی بود ، بنابراین خوشحالم که این مسئله را پشت سر گذاشتم. در حالی که من از این تصمیم متشکرم و معتقدم که این تصمیم صحیح است ، اما تعهد من در بهبود 2021 تغییر نمی کند. “

جلسه دادرسی برای بررسی تصمیم اصلی در 29 اکتبر برگزار شد. قوی ترین شاهد ارتباطات جوزیت دکتر ریک آرتور ، مدیر پزشکی سوارکاری CHRB بود که صلاحیت رسیدگی به کلیه جرایم دارویی را دارد. او به شدت از ایده آلودگی محیط زیست حمایت كرد. یکی دیگر از عوامل کاهش دهنده ، طبقه بندی اخیر اسکوپولامین از گروه ملی کنترل کننده داروها بود. وی اسكوپولامین را به حدی رسانده بود كه باعث رد صلاحیت اسب نمی شود.

مهمانداران در تصمیم خود نوشتند: “حتی اگر این کمیته با تصمیم CHRB در رد این مسائل یا نحوه برخورد CHRB با شرایط موافق نباشد ، نمی توان گفت CHRB قدرت چنین کاری را ندارد.” “قانون به صراحت اجازه چنین اقداماتی را می دهد و CHRB از قانون پیروی می کند.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme