پیشاهنگی طفره رفتن خیرو کاستیلو در سن 31 سالگی بر اثر بیماری COVID-19 درگذشتاین سازمان در بیانیه ای برای تایمز تأیید کرد ، جایرو کاستیلو ، جاسوس داجرز در جمهوری دومنیکن ، روز یکشنبه در اثر عوارض ناشی از COVID-19 درگذشت. او 31 ساله بود.

كاستيلو كنترل كننده بين المللي داجرز مستقر در وطن خود بود. وی پیش از این به عنوان جاسوس برای آب جوشان تورنتو بلو جیس و میلواکی کار می کرد. وی در سن 16 سالگی به عنوان بازیکن در تیم نیویورک مت جمهوری دومنیکن قرارداد امضا کرد. او دو پسر جوان و یک همسر را پشت سر می گذارد. یک حساب GoFundMe برای جمع آوری کمک مالی برای خانواده کاستیلو راه اندازی شده است.

مرگ کاستیلو دومین مورد در هفته گذشته در جامعه پیشاهنگی داجرز است. لون جویس روز پنجشنبه در سن 72 سالگی درگذشت. جویس در سال 1992 به عنوان یک پیشاهنگ تمام وقت داجرز تبدیل شد. او چندین بازیکن را که به بازی در لیگ های بزرگ ادامه دادند از جمله کوری سیگر ، ادوین جکسون ، جاناتان براکستون و کایل فارمر به خدمت گرفت.

جویس به تالار مشاهیر بیس بال حرفه ای راه یافت و مربی موفقی در کالج کارولینای جنوبی و دبیرستان بود که از سال 1978 تا 1991 به کالج متدیست اسپارتانبورگ منتهی شد.
منبع: paper-news.ir

حتما بخوانید:
فرنیشیوم چرا باید از طراحی مینیمال دکوراسیون داخلی در خانه استفاده کرد؟ فرنیشیوم

دیدگاهتان را بنویسید