[ad_1]

حدود دو ساعت قبل از آغاز فصل عادی لیکرز مقابل کلیپرز در استاپلز سنتر ، مربی فرانک وگل گفت که “تا 30 دقیقه قبل از بازی” ترکیب اصلی خود را اعلام نخواهد کرد.

وقتی رمز و راز به پایان رسید ، ووگل ظاهراً لبران جیمز و آنتونی دیویس را در جلو ، مارک گاسول در مرکز ، کنتاوید کالدول-پاپ در تیراندازی و دنیس شرودر را در نگهبان شروع کرد.

واقعاً جای تعجب نبود.

بله ، کایل کوزما سه بازی نمایشی اول را شروع کرد و تیزبین بود.

اما از آنجا که تیم او بسیار عمیق بود ، ووگل تصمیم گرفت با این پنج نفر همراه شود و در این فصل 72 بازی گفت “ما به ترکیب های مختلفی خواهیم پرداخت”.

ووگل گفت: “در تمام ماه های اول تا شش هفته از فصل ما ، مطالعه ترکیب و ترکیب های مختلف خواهد بود.” “ما با او خلاق خواهیم بود و کمی بیشتر در مورد تیم خود یاد خواهیم گرفت و روی عادات خود تمرکز خواهیم کرد.”

زمان بازی برای جیمز

وقتی جیمز 18 ساله شدشما در فصل NBA ، وگل باید تصمیم بگیرد که چقدر از مهاجم خود استفاده کند.

فصل گذشته جیمز به طور میانگین 34.6 دقیقه در هر بازی بود. او همچنین با میانگین 25.3 امتیاز و 10.2 پاس گل ، در رده نخست NBA قرار گرفت.

جیمز که 85 میلیون دلار تمدید قرارداد دو ساله امضا کرد ، در 30 دسامبر 36 ساله خواهد شد.

ووگل گفت: “من فقط می خواهم تا آنجا كه ممكن است به دقایق او برگردم.” “خطر گرفتن دقایق زیاد از او این است … در صحبت با تیم پزشکی ما ، فقط می خواهید او را تا حد ممکن در ریتم نگه دارید. اگر او برای کشش های طولانی آنجا باشد ، خطرناک تر می شود. یا اگر او خیلی طولانی روی نیمکت است و مجبور است به سرما برگردد ، موقعیت های خطرناک تری وجود دارد. بنابراین ما یک چرخش داخلی برای او داریم ، جایی که او انفجارهای کوتاه تری را بازی می کند ، یک وقفه کوتاه تر می یابد و در همان چیزی است که بدنش عادت کرده است. “

لو از اینکه دوباره سرمربی است هیجان زده است

تای لو در حالی که پس از دستیاری در فصل گذشته به عنوان سرمربی کلیپرز هیجان زده است ، در حال بازگشت به برتری است.

لو پس از شروع 0-6 برای فصل 19-2018 توسط کلیولند کاوالیرز اخراج شد. او آنها را به سه فینال متوالی NBA رساند و در سال 2016 عنوان قهرمانی را بدست آورد.

حتی با همه گیر شدن همه گیر COVID-19 و طرفداران در سکوها ، لو از اینکه دوباره مرد اصلی است خوشحال است.

لو در یک کنفرانس ویدئویی قبل از بازی گفت: “من بسیار هیجان زده هستم ، می دانید ، فقط ، می دانید ، من بسیار خوشبخت هستم که می توانم فصل را شروع کنم ، می دانید ، با آنچه در حال حاضر با همه گیری اتفاق می افتد.” “شما می دانید که این اوقات ناخوشایند است و همه ما باید با هم از آن بگذریم. با در نظر گرفتن این موضوع ، من بسیار هیجان زده هستم که در کنار بازی ای که دوست دارم به حاشیه برسم. شما می دانید ، و همچنین خانواده ام ، این بازی هر آنچه در زندگی دارم به من داد ، بنابراین من هیجان زده هستم که به آنجا برگردم و دوباره امتحان کنم. “

موریس هنوز زخمی است

بعد از اینکه مارکوس موریس با درد از ناحیه زانوی راست بیرون آمد ، لو نیکلاس باتوم را به جلو شروع کرد.

باتوم هر سه بازی نمایشی را برای کلیپرز آغاز کرد و در 25٪ تیراندازی به طور متوسط ​​فقط سه امتیاز گرفت که 33.3٪ از دامنه سه امتیاز را شامل می شود.

لو گفت که او از شیوه ارسال توپ باتوم در تمرین و در طول مسابقات خوشش می آید و این دفاع او است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر