[ad_1]

جیمز ویزمن می تواند اولین بازیکنی باشد که در روز چهارشنبه در پیش نویس NBA انتخاب شده است. برای ماه ها ، مرکز 7 فوت-1 از ممفیس انتخاب احتمالی شماره 1 در نظر گرفته شده بود.

اگرچه این اتفاق بیفتد ، ممکن است برای ویزمن تعجب آور باشد.

در روز دوشنبه در یک کنفرانس ویدیویی با خبرنگاران ، ویزمن گفت که وی فقط در دو تیم برای آماده سازی پروژه کار کرده است: گلدن استیت که مقام دوم را انتخاب می کند و شارلوت که مقام سوم را به دست می آورد. گفتگوها با مینه سوتا ، صاحب اولین انتخاب ، فقط به دریافت آنچه “وی” توصیف کرده محدود بود.

وی گفت: “در مورد صحبت با آنها ، من نیستم.”

Wiseman مانند بقیه کلاس های خود منتظر شنیدن نام او بود که پس از طولانی ترین انتظار در پیش نویس تاریخ ، وقتی همه گیر COVID-19 پروژه را از تاریخ سنتی خود در اواخر ماه ژوئن عقب انداخت.

چهارشنبه شب اما هیچ یک از بهترین فرصت ها بین 373 روزی که ویزمن منتظر بود بیشتر نخواهد بود ، زیرا اولین فصل حضور وی در ممفیس پس از تنها سه مسابقه و 69 دقیقه بازی رسما به پایان رسید.

از وایزمن به دلیل پرداخت 11 هزار و 500 دلاری كه پنی هاردوی به مادر ویزمن در سال 2017 قبل از اینكه هاردوی مربی تیم ببرها باشد ، توسط NCAA شكایت شد NCAA به دلیل کمک های قبلی خود به مدرسه ، هارداوی را در زمان پرداخت به عنوان یک تقویت کننده در ممفیس در نظر گرفت و پس از استخدام هارداوی توسط ببرها ، پرداخت مزایای نامناسبی در نظر گرفته شد. وایزمن در 12 بازی حذف شد. در اواسط ماه دسامبر ، قبل از اجرای کامل تعلیق ، ویزمن اعلام کرد که مدرسه را ترک می کند تا برای پیش نویس که بهترین در آن شناخته می شود آماده شود.

ویزمن گفت: “این وضعیت كه در دانشگاه اتفاق افتاد من را بسیار بالغ تر كرد ، از نظر ذهنی سالم تر شد زیرا من از نظر روانی سالم هستم ، اما این فقط یک تراشه بر روی شانه من ایجاد كرد تا فقط بهتر شوم.” “فقط برای درک اینکه زندگی همیشه آسان نیست. همیشه فراز و نشیب هایی وجود دارد. “

چنین دوره کوتاهی که شامل میانگین 19.7 امتیاز ، 10.7 ریباند و 3.0 بلاک به علاوه 76٪ شوت باشد ، چشم انداز پیش نویس او را پنهان نکرد. در کنار لاملو بال و آنتونی ادواردز ، ویزمن یکی از بازیکنان انگشت شماری است که شایعه شده ماه ها درگیر آن بوده تا در مجموع به عنوان اولین انتخاب شود.

هاردوی در ماه اکتبر به NBC Bay Area گفت: “او بلافاصله یکی از بهترین دونده های لیگ خواهد بود.” “او همچنین یک مدافع رینگ است. از لبه محافظت خواهد کرد مجموعه مهارت های او در حال حاضر به اندازه کافی خوب است و پیشرفت خواهد کرد. “

تیمی که در راس خود انتخاب می کند ممکن است مینه سوتا نباشد ، زیرا بحث ها در مورد دور اول تجارت بالقوه دشوار در روزهای منتهی به پروژه ادامه دارد.

پس از آموزش ، هارنتس هنگام صرف شام از ویزمن در مورد فرم او با تیم و شخصیت او س askedال کرد. جنگجویان همچنین می خواستند در مورد چگونگی دید ویسمن به او کمک کنند ، “و فقط از من س meالاتی بپرسید ، آیا من می خواهم به آنجا بروم و دم خود را کار کنم؟” کاری که من انجام خواهم داد زیرا من دارای اخلاق عالی کار هستم. “

وایزمن در حالی که به حماسه سال اول تحصیل خود اشاره می کرد ، بارها و بارها پیشنهاد می کرد که فرقی نمی کند چه زمانی انتخاب شود ، دوباره بازی می کند.

وی گفت: “هر تیمی که به مرکز نیاز داشته باشد ، من می توانم زمین را مهار کنم ، و توپ را مسدود کنم.”

وی بعدا افزود: “من تازه چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته ام. بنابراین فقط حضور در این لحظه لحظه ای عالی برای من خواهد بود.

وی در مورد تست ممیزی خود برای گلدن استیت و احتمال بازی با استفن کاری ، دریموند گرین و کلای تامپسون که توسط چمپیونات تست شده است ، گفت که شغل واریورز می تواند این سطح را بالا ببرد.

ویزمن گفت: “آنها بسیاری از مسابقات قهرمانی را به دست آورده اند ، بنابراین صرفاً در چنین نوع سنتی بودن ، حضور در آن نوع محیط برای من عالی خواهد بود.” “این می تواند به بلوغ من به عنوان یک بسکتبالیست یک تقویت اضافی بدهد ، و فقط تمرین زیر نظر استف و کلی می تواند موقعیت خوبی برای من باشد.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر