چالش فصل جدید سریعتر از انتظار لیکرز و لبران جیمز بود

[ad_1]

بدن لبران جیمز مانند جهنم درد می کند. خاطرات او از قهرمانی هنوز تازه است. و هدف او و لیکرز در حال رشد است.

به فصل جدید خوش آمدید ، جایی که سلطنت پادشاه باید چالش های مختلفی را پشت سر بگذارد ، هر یک از این مشکلات می تواند امیدهای لیکرز برای تکرار عنوان قهرمانی را خنثی کند.

جیمز گفت: “حدس می زنم چشم گاو نر حتی بزرگتر می شود ،” “برای من شخصاً ، چشم گاو نر همیشه به پشت من بوده است –
یا از وقتی که من به لیگ پیوستم جلو باشم علاوه بر این ، نام لیکر را اضافه کنید ، حق رای دادن لیکرز ، ظاهر سرسخت نیز مدتهاست از این حق رای دادن است.

“… اما سال گذشته شخصاً برای من حلقه را بردیم. ما عنوان را به دست آوردیم. و امسال یک چالش جدید است. “

این چالش سریعتر از انتظار جیمز پیش آمد. او ، مانند برخی دیگر از ستاره های NBA ، امیدوار بود که فصل را از اواسط ژانویه با دادن زمان برای شروع مجدد ، گذراندن کریسمس در کنار خانواده و شروع دوباره فصل بعدی شروع کند.

اما فرار از گذشته دشوار خواهد بود ، زیرا در واقع چندان دور نبود. بیماری همه گیر که NBA را به یک حباب سوق داد بار دیگر در جریان است و کار بدون نسخه جیمز ، که باعث شد وی سومین جایزه ورزشی Sports Illustrated سال را از آن خود کند ، بسیار دور از دسترس است. اما با ورود جیمز و لیکرز به روزهای ابتدایی 18 سالگی باید صفحه عجیبی ایجاد شودشما اردوی آموزش حرفه ای.

جیمز در پاسخ به این س askedال که چگونه نسبت به اطلاع از تاریخ شروع NBA در 22 دسامبر واکنش نشان داد ، گفت: “اوه ، نه …”

اگر او س aboutال داشت که جیمز به دنبال چه مسیری می گشت ، آنها را درست قبل از اینکه لیکرز برای دفاع از عنوانش دور هم جمع شود ، ترتیب می داد ، و موافقت خود را با تمدید قرارداد برای اطمینان از حضور در لس آنجلس در فصل 23-23 2022 – 20 سالگیشما در لیگ

“هرگز فرصتی برای بازی در یک فصل دیگر پیدا نکردم. من سعی می کنم ذهن ، جسم و روح خود را برای یک فصل آماده کنم و ببینم که کجا مرا می برد. ” “… در پایان این قرارداد من وارد سال 20 می شوم. بهترین چیز در مورد آن سالی است که در آن من بازیکن آزاد خواهم بود ، همان سال پسر بزرگم خواهد بود. [Bronny] از دبیرستان فارغ التحصیل شد. بنابراین چند گزینه پیش رو خواهم داشت تا خودم ببینم می خواهم بعد چه کاری انجام دهم ، در کنار خانواده ام باشم ، بیشتر در کنار پسرم باشم یا این بازی را که دوست دارم با سلامتی زیاد و روحیه عالی ادامه دهم. خواهیم دید.

“من مانند خودم خیلی به آینده نگاه نمی کنم. من فقط در لحظه می توانم بازی را بدهم و ببینم چه اتفاقی می افتد. من خوشبخت شدم که در 18 اردوگاه آموزش مستقیم حضور داشتم. و من هرگز آن را مسلم نخواهم دید. “

در طی دو روز تمرین (لیکرز هنوز کوین کوک و آلفونزو مک کینی نبودند) ، جیمز به نظر می رسد ، همان بازیکنی که در زمین بود و به لیکرز کمک می کرد تا پیروزی خود را کسب کندشما عنوان حدود دو ماه پیش

“او عالی به نظر می رسد. این به خوبی در حال حرکت است. ” “او بهترین بازیکن جهان است.”

برخی از چالش های سال 2020 حتی بهترین بازیکن جهان را نیز مستثنی نمی کند. فرزندان وی از یادگیری از راه دور رنج می برند و امیدوار است که در آینده نزدیک احساس عادی بیشتری داشته باشد.

“من می خواهم بگویم که ما در حال گوش دادن به متخصصان و آنچه در مورد آب و هوا در کنار COVID اتفاق می افتد است. و هنگامی که ما از خانه یا هر چیز دیگری خارج می شویم ، خانواده خود را زیر نقاب نگه دارید. و هنگام مسافرت مراقب باشید ، مراقب چه کسانی هستیم که هستیم. ” “در حال حاضر ، شما فقط سعی می کنید برای محافظت از خانواده خود همه تلاش خود را انجام دهید. و امیدواریم که بتوانید ایمن و سالم باشید. من فکر می کنم این مهمترین چیز ، مهمترین چیز است. “

و اثرات خارج از فصل پر فشار در NBA می تواند بر نحوه برخورد لیکرز با جیمز هنگام ورود به هجدهمین سال زندگی خود تأثیر بگذارد. مدیریت بار ، مفهومی که او یک فصل پیش (تا زمانی که رقیب کلیپرز آن را پذیرفت) خشن شد ، این بار چنین سخنان کثیف نیست.

جیمز گفت: “ما تا جایی که می توانیم باهوش خواهیم بود – اطمینان حاصل کنید که بدن من است و مطمئن شوید که برای رفتن آماده هستم.” “بدیهی است که هر بازی مهم است ، اما ما در حال رقابت برای چیزی هستیم که بالا باشد. ما هرگز نمی خواهیم چیزهای خود را رد و بدل کنیم. برای من شخصاً این یک خط نازک است ، اما وقتی می فهمم یک فصل کوتاه است.

“… ما در مورد کاری که می خواهیم انجام دهیم تا جایی که من شخصاً پیش می روم بسیار وظیفه شناس هستیم.”

اما با جیمز در لباس لیکرز ، این مکالمه همیشه به مسابقات قهرمانی معطوف می شود. اگرچه خیلی زود است که بگوییم همه مدیران کل جدید Rob Pelinka ، که به طور تهاجمی به آنها اضافه خواهد شد ، در آن قرار می گیرند ، جیمز پیامی را که باید منتقل شود می داند.

“شما مردانی دارید که فقط گرسنه هستند تا شغل خود را جشن بگیرند و این کار را در سطح بالایی انجام دهند. و بعضی از بچه ها اینجا هستند که فقط با کسب یک عنوان راضی نیستند “. “شما اضافه می کنید که همه با هم ، فکر می کنم این برای باشگاه سالن رقص ما عالی باشد. با انجام این بازی می خواهید از شما به یادگار بمانند. شما می خواهید افسانه ای باشید. شما می خواهید به یاد بیاورید … شاید به عنوان یکی از بزرگترین تیم ها یا بهترین بازیکنان ، در هر صورت.

“بهترین راه برای این کار پیروزی و پیروزی در بالاترین سطح است.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes