[ad_1]

لبران جیمز جمعه شب در برنامه افتتاحیه پیش فصل لیکرز بازی نکرد ، اما بررسی اولیه جلسه فیلم را منتشر کرد.

“من الان به تو می گویم! این پسر کاملا خاص است! جیمز توییت کرد. “کلماتم را نمره گذاری کن.”

او به تازگی تماشا کرده بود که هم تیمی 20 ساله اش ، تالن هورتون-تاکر ، تمام تغییرات بازی را که چهار ماه گذشته باعث جذب خودی های لیکرز شده بود ، به وجود آورد. پاس دادن ، تیراندازی ، برش زدن – همه اینها در پیروزی 87-81 لیکرز در روز جمعه در اولین بازی خود در استاپلز سنتر در 11 مارس نشان داده شد.

“آن پسر Thortontucker جارد دادلی ، پیشکسوت لیکرز گفت صدای جیر جیر پس از پیروزی.

هورتون تاکر با ترکیب جیمز ، آنتونی دیویس ، مارک گاسول و کنتاوید کالدول-پاپ ، که مانند خراش های محکم نشسته بودند ، در ترکیب اصلی قرار گرفت. هورتون تاکر که با شروع تنها کار خود به عنوان یک تازه کار که مقابل پادشاهان وارد یک بالون شد ، 19 امتیاز به دست آورد با 9 ریباند ، چهار پاس گل و سه توپ ربایی به ثمر رسید.

“این یک برکت و یک فرصت عالی برای شروع امشب بود. من فقط می خواستم وارد شوم و آنچه را که آنها می خواستند انجام دهم. این برای من عالی بود ، “گفت هورتون تاکر. “من از آن قدردانی می کنم. این تجربه عالی و فرصتی عالی برای من بود که اوایل امسال آن را داشته باشم. من فقط از آن قدردانی کردم. آنجا احساس خوبی داشتم.”

مربی تیم لیکرز ، فرانک وگل یکی از قوی ترین صداهایی است که می تواند به جای هورتون تاکر صحبت کند ، که لیکرز در دور دوم در سال 2019 با شماره 46 معامله کرد.

نکات برجسته پیروزی پیش فصل لیکرز مقابل 87-81 برابر کلیپرز در استاپلز سنتر در روز جمعه.

“من می گویم هنوز هم چشمگیر است. مرد جوان دارای نگرش عالی ، روحیه عالی است ، او هر روز با فروتنی به کار می آید ، او فقط به آنجا می رود و به ته مردم می زند ، کاملا رک و پوست کنده. او یک استعداد جهنمی است … “ووگل در اوایل این هفته گفت. “من او را سخت تر از سایر بازیکنان تیم ، بسیاری از پیشکسوتان آموزش می دهم ، زیرا فکر می کنم او این فرصت را دارد که فوراً برای ما خوب باشد ، نه فقط در جاده.”

پس از بازی روز جمعه هورتون-تاکر ، ووگل دوباره مورد استقبال قرار گرفت ، اما منتقدان حتی بیشتر از انتظارات او گفتند.

“او امشب حتی در لبه ها خوب کار نکرد. او هنوز هم کمی پاهایش را انتخاب می کند. ” “اما من هنوز 19 و 9 و عملکرد عالی داشتم. شروع خوب.”

Horton-Tucker در آخرین سری پسران راکتز در سریال لیکرز در معرض دید محدودی قرار گرفت که می توانست دقایق مثبتی را بدست آورد (پس از نمایش مدت مشابه با تیم G-League لیکرز) و تا افتتاحیه پیش فصل جمعه از این نقطه نظر تغییر یافته ، لیکرز هنوز هم یک چرخش پیش بینی شده شلوغ دارد.

هورتون تاکر گفت: “به نوعی امیدوارم بتوانم بازی کنم.” “من هر روز عجله ندارم و فقط آنچه را که به من گفته شده است ادامه می دهم. امیدوارم جواب بدهد. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر