چرا لیکرز باید با DeMar DeRozan معامله کندبیایید فقط به او برسیم ، درست است؟

آیا لس آنجلس DeMar DeRozan را می خواهد؟ اگر به پاسخ او به شایعات هفته گذشته تجارت لیکرز گوش داده باشید ، به نظر می رسد که گارد سن آنتونیو اسپرز لس آنجلس را می خواهد.

وی در پادکست “All The Smoke” به همراه مت بارنز و استفان جکسون گفت: “برای من ، من فقط یاد گرفتم که مدت طولانی در لیگ باشم تا شما همیشه بخواهید تحت تعقیب باشید.” “بنابراین وقتی چیزهایی در مورد تیم هایی که شما را می خواهند می بینید ، نمی توانید احساس خاصی داشته باشید. بهتر است احساس خوبی داشته باشید زیرا مادری وجود دارد که تحت تعقیب نیست. شما نمی خواهید آن شخص باشید. بنابراین اگر یک تیم قهرمانی که تازه مسابقات را ترک کرده است برای دیدن این موضوع موردعلاقه شما باشد ، چطور هیچ احساسی ندارید؟ مخصوصاً من ، اهل لس آنجلس هستم ، مثل این است که “جهنم ، تیم شهر من مرا می خواهد؟ آنها تازه از مسابقات قهرمانی بیرون آمده اند و من را می خواهند؟ قطعاً دیوانه است که بتوانید آن را ببینید. “

شما همیشه می خواهید تحت تعقیب باشید.

این احساس ، که در پاسخ بسیار طولانی تر دروزان نهفته است ، دور از ذهن نیست. این در واقع در قلب این سوال قرار دارد ، نه اینکه آیا لیکرز می تواند از DeRozan استفاده کند ، بلکه اینکه آیا آنها DeRozan را می خواهند. این را می توان به عنوان تقسیم مو خواند. استفاده کنید ، بپرسید ، نیاز دارید ، چه کسی اهمیت می دهد ، به شرطی که 22 امتیاز در هر بازی و 53٪ شوتزنی به دست آورد ، که فصل گذشته به اسپرز داد ، درست است؟

البته بیشتر بحث هایی که در برنامه رادیویی ام داشته ام در مورد تیراندازی ناکافی سه امتیازی او بوده است. برای کار خود ، دروزان به طور متوسط ​​28٪ از مرکز شهر را داشت و حتی در فصل گذشته که 75٪ تلاش خود را از دست داد ، به طور متوسط ​​بود.

عالی نیست

خوب نیست.

خوب ، این افتضاح است.

با توجه به موفقیت فرمول فراگیر لبرون جیمز با کمانداران ، که منجر به 10 سفر لبران به فینال NBA شد ، تجارت افرادی که می توانند این ضربه را بزنند (در این شایعه کایل کوزما و دنی گرین) برای مردی که می تواند t ، به نظر می رسد ضد تولید است. اما من می خواهم به تحلیلگران یادآوری کنم که قهرمانان تیم می توانند توسط هر دو زندگی کنند و بمیرند.

جیمی باتلر ، بازیکن میامی ، در بازی 3 فینال امسال لیکرز را به دلیل دو برابر شدن 40 امتیاز سه گانه سه گانه سوزاند و حتی در آن بازی سه بار هم امتحان نکرد. در حقیقت ، باتلر تقریباً با یک دست یک پایان ظاهراً رقابتی را رقم زد ، اگرچه در کل مجموعه فقط چهار شوت فراتر از کمان زد.

سالهای آخر سلطنت اسپرز ، به دور از خاطره ای دور ، با اوج گرفتن انقلاب شلیک سه نقطه ای تلاقی می کنند ، حتی وقتی سان آنتونیو در محراب جهنده طبقه متوسط ​​خم می شود.

بله ، 3 بیش از 2 است ، اما 2 هنوز از 0 بهتر است.

حمله لیکرز در طول فصل دچار خشکسالی شد زیرا فقط جیمز و آنتونی دیویس می توانستند به طور پی در پی پانچ خود را ایجاد کنند و در صورت سقوط نکردن این سه ضربه کرنر ، تولید کنند. در فصل گذشته 71.1٪ از گل های جیمز پشتیبانی نشده و کمتر از 72٪ برای دروازان بود. هیچ ضربه کلاس متوسطی وجود ندارد که دروزان نتواند آن را انجام دهد ، او یک حرفه ای با 83٪ تیرانداز آزاد است و یکی از موثرترین بال ها در منطقه محدود لیگ است.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا لیکرز باید در عوض آن معامله کند.

که ما را به این س bringsال بازمی گرداند: آیا آنها آن را می خواهند؟

آنچه می گویم ، مطمئناً امیدوارم.

ناامیدکننده ترین نتیجه ترک Lonzo Ball از دست دادن یک مرد محلی بود ، بازیکن کالیفرنیای جنوبی که در دبیرستان یافت شد یک بازی در UCLA و سپس البته با لیکرز دید. شما بازیکنان را به دلیل سابقه آنها پیش نویس نمی کنید ، اما مطمئناً اگر این کار را درست انجام دهید ، مانند پاداش کلیولند با جیمز احساس پاداش می کند.

ساکنان جنوب کالیفرنیا دروزان را در دبیرستان در کامپتون هایو پیدا کردند ، سپس او را قبل از فراخواندن توسط تورنتو رپتورز در سال 2009 در USC دیدند. صدای او تمایل بی چون و چرا برای بازگشت به خانه را خیانت می کند.

در این سال آشفته تعدادی از موضوعات فرهنگی ظهور کرده اند ، اما یکی از مهمترین این موارد این است: نمایندگی مهم است. این در سیاستی درست بود که در آن یک مرد همجنسگرای آشکارا برنده یک باشگاه ریاست جمهوری شد و یک زن رنگین پوست معاون رئیس جمهور شد.

در این ورزش ، جایی که دیو رابرتز ، یک سیاه پوست و کیم نگ ، آمریکایی آسیایی تبار ، سقف های شیشه ای را خرد کردند ، این درست است. و این به معنای روش های کوچکتر است ، مانند دیدن یک بچه از کامپتون برای کمک به تیم محلی در دفاع از عنوان NBA. روشی که بایرون اسکات و مایکل کوپر – به ترتیب از Inglewood و Pasadena – انجام دادند برای Showtime Lakers.

وقتی می پرسم آیا لیکرز آن را می خواهد ، منظورم این است. آیا آوردن یک کودک محلی به خانه مهم است؟ علی رغم موقعیت خود به عنوان یکی از معروف ترین امتیازات روی کره زمین ، همچنان جنبه ای از مادر و پدر در نحوه تجارت خود است. کلمه “خانواده” بسیار پرتاب می شود ، و این به دلیل حق رای دادن است بوده است بیش از چهار دهه تجارت خانوادگی ، تجارت خانوادگی Buss.

این زمان سال است – پروژه این هفته ، راه اندازی آژانس رایگان دو روز بعد – وقتی که ما شروع به صحبت کردن در مورد بازیکنان به عنوان دارایی می کنیم ، نه مردم به عنوان آنها. DeRozan یک شهروند این جامعه است ، یک چهار ستاره کامپتون است که با هیبت بنفش و طلای بزرگ شده است. مهارت های تهاجمی وی باعث تقویت وضعیت لیکرز به عنوان موارد دلخواه برای میزان تکرار می شود. رهبری او ، به ویژه شجاعت او در مشارکت در مبارزه برای سلامت روان ، زیرا “شما به سن خاصی می رسید که احساس کنید همه چیز به دیگران کمک می کند” رختکن و جامعه را قویتر می کند.

وقت آن است که DeMar DeRozan را به خانه بیاورید.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>