[ad_1]

آخرین مورد از مجموعه داستان هایی که به بررسی وضعیت بازیکنان آزاد داجرز برای فصل 2021 می پردازد.

PEDRO BAEZ

پرونده ای که سالها آن را نگه می دارد: یافتن سلاح های قابل اعتماد برای گاوها همیشه یک چالش بوده است ، و Baes یکی از ثابت کننده ترین و موثرترین موثر در بیس بال از زمان حمله به تخصص ها در سال 2014 بوده است.

پرونده علیه: داجرز می تواند جایگزین جوان و ارزان تری پیدا کند. Baes در ماه مارس 33 ساله خواهد شد و می خواهد یک قرارداد چند ساله داشته باشد.

بهترین های دیگر: Red Sox ، Phyllis ، Rangers ، Blue Jace.

به ندرت مسکن ، خارج از دستگاه های بسته کننده ، میله برق برای پایه فن است. بائز یک استثنا است.

او توسط هواداران داجرز هو شد. او با سرعت پایین خود تمسخر می کند – یکی از دو نام مستعار وی در مرجع بیس بال “تأخیر باران انسانی” است. او در طول فصل در مکانهایی با اهرم فشار زیاد زمین خورد. اما این وجود دارد: بدون شک Báez یکی از قابل اعتمادترین مجریان شش سال تخصص ها است. او اکنون بازیکن آزاد است و از دست دادن او ضربه ای به داجرز خواهد بود.

Baes به دنبال یک قرارداد سه ساله است. ده تیم ابراز علاقه کرده اند ، از جمله بوستون رد ساکس ، فیلادلفیا فیلیس ، تگزاس رنجرز و تورنتو بلو جیز ، به گفته یک فرد آشنا به شرایط. مشخص است که آیا هر یک از آنها بیش از یک یا دو سال آماده هستند یا خیر.

بازیکن سوم تغییر شکل دهنده ، Baes در سال 2014 به لیگ های اصلی نفوذ کرد و خود را در غرفه داجرز مستقر کرد. حرفه 3.0.0 ERA وی در این دوره با بلیک تراینن ، دیگر بازیکن آزاد داجرز ، در جایگاه سیزدهم در رشته های تخصصی قرار دارد. او در مسابقات 2017 و 2019 هدایت داجرز را بر عهده داشت و در سال 2016 دوم شد. او یک بار در لیست مصدومین از ناحیه دست بود.

مدیر دیو رابرتز – علی رغم انتقادات – در موقعیت های مهم از دادن توپ به Baes منحرف نشد. در سال 2017 ، رابرتز به دفاع Baes آمد و هواداران داجرز را به دلیل سوت زدن راست دومنیکن “مضحک” خواند. Baes فصل را با 2.95 ERA به پایان رساند ، اما 4.1 بیت را در 9 پاس گل تحت پوشش قرار داد ، بدترین شغل را در 1،328 WHIP ثبت کرد و پس از فصل به لیست داجرز راه پیدا نکرد.

داجرز به گفته شخصی که از اوضاع مجاز به صحبت عمومی نیست ، زمستان سال گذشته به Baes قرارداد دو ساله پیشنهاد داد که باعث می شود وی در فصل 2022 تحت کنترل تیم باشد. Baes یک قرارداد سه ساله می خواست و پیشنهاد را رد کرد ، مطمئن بود که می تواند قرارداد بهتر در بازار نماینده آزاد.


آرم Los Angeles Dodgers.

چه چیزی برای عوامل داجر رایگان است؟

این فصل اما به یک چالش تبدیل شده است. بعز در ماه ژوئیه اواخر به اردوی تابستانی مراجعه کرد زیرا دو بار در معرض ویروس کرونا قرار گرفته بود ، هرچند که هرگز آزمایش مثبتی نداشته است. یک ماه بعد ، وی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران که هفته ها او را آزار می داد ، برداشته شد. وی فصل عادی را به قدرت به پایان رساند تا در سلسله مراتب گاو نر بهبود یابد.

اما مبارزات بائز با دونده های ارثی در مرکز توجه قرار گرفت وقتی که او در بازی 4 از سری جهانی یک بازی خانگی سه بار مقابل براندون لوو در براندون لوو را واگذار کرد. تاکنون ، Baes به دو دونده ارثی اجازه داده بود که در دو فصل گذشته گلزنی کنند. پس از پایان کار ، رابرتز به Baes گفت که شب او به پایان رسیده است. رابرتز وقتی داجرز برتری را بدست آورد و Baes هفتم شد عقیده خود را تغییر داد. وی بلافاصله از تعهد خود به میزبانان کوین کرمایر صرف نظر کرد.

سپس Baes دو سوم یک بازی بی نتیجه را در بازی قهرمانی Dodgers 6. ثبت کرد. این بازی ممکن است آخرین حضور در حرفه Dodgers او باشد ، پر از پستی و بلندی ، کنترل بی وقفه و سازگاری غیر معمول.[ad_2]

منبع: paper-news.ir