آموزش رایگان برای دریافت قهرمان جدید بازی فری فایر!

خرید لول اپ پس فری فایر یکی از معروف ترین بازی ها در سبک بتل رویال است و تا به امروز بیش از 500 میلیون بازیکن در سراسر جهان وجود دارد که یکی از مهم ترین قسمت های بازی رایگان ارائه کاراکترهای ویژه این بازی با من است. اطلاعات بیشتر در مورد شخصیت های Free Fire.

بازی فری فایر:

همانطور که می دانید فری فایر یکی از مهیج ترین بازی های اندروید است که باید مراحل مختلف و چالش های زیادی را پشت سر بگذارید. در این بازی شما باید برای زنده ماندن و رسیدن به یک منطقه امن تلاش کنید. اما از آنجایی که شما باید در جزایر مختلف فرود بیایید و با کاربران زیادی به رقابت بپردازید، بنابراین چالش های زیادی در این راه وجود دارد، ضمن اینکه می توانید از تجهیزات و سلاح های قدرتمند در این بین برای نابودی دیگران استفاده کنید. از بازیکنان استفاده کنید و جان خود را نجات دهید.

 

آموزش رایگان برای دریافت شخصیت های جدید رایگان در بازی

اگر شما یک آتش نشان رایگان هستید که نمی توانید یک سری بازیکن و هیرو رایگان بگیرید و از آنها استفاده کنید، در این مقاله راه حل هایی برای گرفتن یک سری از هیروهای آتش نشان رایگان که می توانید به صورت رایگان دریافت کنید، ارائه می کنم. که آنلاین هستید

روش اول:

فقط مراحل زیر را با دقت دنبال کنید:

گام اول

همانطور که در تصویر می بینید وارد بازی رایگان شوید و سپس به قسمت فروشگاه بروید.

آموزش رایگان برای دریافت قهرمان جدید بازی FreeFire! Free Fire یکی از معروف ترین بازی ها در سبک بتل رویال است و تا به امروز بیش از 500 میلیون بازیکن را در سراسر جهان جذب کرده است.

گام دوم

باید به قسمت کاراکترها بروید و سپس کاراکتر نظر خود را انتخاب کنید.

آموزش رایگان برای دریافت شخصیت های جدید رایگان در بازی

مرحله سوم

روی نماد الماس در پایین صفحه کلیک کنید و سپس می توانید کاراکتر مورد نظر خود را خریداری کنید.

آموزش رایگان برای دریافت شخصیت های جدید رایگان در بازی

روش دوم:

یکی دیگر از راه های خرید کاراکتر مورد نظرتان این است که مطابق تصویر زیر روی گزینه کاراکتر کلیک کنید و سپس روی گزینه تغییر کلیک کنید تا بازیکن مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

 

کاراکترهای رایگان جدید را برای بازی دریافت کنید

در بالا سعی کردم دو روش متفاوت و کاملا راحت برای انتخاب شخصیت یا تغییر کاراکتر مورد نظر را به شما آموزش دهم.

لازم به ذکر است برای خرید و خرید تمامی محصولات فری فایر می توانید به قسمت محصولات سایت موجو شاپ مراجعه نمایید. اگر شما هم از طرفداران فری فایر هستید و نیاز به خرید جم رایگان برای اکانت خود دارید، می توانید با تماس با بخش محصولات سایت موجو شاپ به هر میزان که می خواهید جم سفارش دهید تا در اسرع وقت به حساب شما اضافه شود. تا حد ممکن.

 

ترفندهای فری فایر:

همانطور که می دانید هر کدام از این شخصیت ها دارای توانایی های خاص و توانایی های منحصر به فرد هستند و در شرایط خاص می توانند کمک زیادی به شما و گیم پلی شما کنند.

 

نکته بسیار مهمی را یادآوری می کنم: اگر می خواهید از شخصیت های بازی رایگان نهایت استفاده را ببرید، توصیه می کنم از چندین حیوان در کنار آن ها استفاده کنید.

 

البته بازیکنان حرفه ای آتش آزاد نمی دانند که در آتش آزاد می توانید با توجه به استفاده از سیستم حیوانات خانگی از حیوانات مختلفی در بازی استفاده کنید که اگر می خواهید آزاد باشید و بیشترین استفاده را در ارتباط با آن داشته باشید. حیوانات بازی رایگان. با آنها آشنا شوید، توصیه می کنم به نشریه ای که در آن در مورد حیوانات بازی رایگان صحبت کردم مراجعه کنید و اطلاعات کاملی در مورد حیوانات آتش آزاد و قابلیت های آنها به دست آورید.

پیشنهاد می شود: خرید جم فری فایر ارزان

موارد فوق از این جهت حائز اهمیت است که اگر اطلاعات یا تجربه خاصی دارید که از آنها استفاده کرده اید و می توانید نتیجه مثبتی کسب کنید، خوشحال می شوم اطلاعات خود را با من و سایر آتش نشانان رایگان به اشتراک بگذارید.

ایندکسر