[ad_1]

از آنجا که فصل بسکتبال کالج در نوامبر آغاز شد ، زندگی استو جکسون حول صفحه گسترده Google Doc و Excel است که در آن کنفرانس Big East برنامه اصلی خود را به روز کرد. در نتیجه تاخیرهای همه گیر ، نسخه های روزمره به روال تبدیل شده اند.

فقط هفته گذشته ، جکسون ، کمیساریای کمکی اجرایی که بر روی بسکتبال مردان در کنفرانسی نظارت می کند که دانشگاه های آنها در 11 حوزه قضایی دولت به دنبال 11 مجموعه مختلف از مقررات محلی COVID-19 بازی می کنند ، یک روز کامل را به برنامه ریزی 12 بازی برای ژانویه و فوریه اختصاص داد.

جكسون گفت: “هر چقدر كه امور دیوانه بود ، ما 78٪ از بازی هایمان را انجام می دادیم.” “گرفتن C-plus در این محیط بد نیست.”

به چالش کشیدن تدارکات برای جکسون چیز جدیدی نیست ، که به عنوان بخشی از کار 13 ساله خود در مقر لیگ در نیویورک ، برنامه ریزی NBA را بر عهده داشت. تابستان سال گذشته ، او از دور تماشا می کرد ، تحت تأثیر اینکه NBA وقتی که احیا شد و فصل خود را در نزدیکی اورلاندو ، فلوریدا ، در یک حباب در یک مکان احیا کرد ، “استاندارد طلا” را برای بازی در یک بیماری همه گیر تعیین کرد. .

دو ماه پس از خروج لیکرز از میدان خالی دنیای دیزنی به عنوان قهرمان NBA ، فصل جدید که از روز سه شنبه آغاز می شود ، چالشی دلهره آور ایجاد نمی کند – لیگ را به سمت چیزی که به حالت عادی نزدیک می شود سوق می دهد. سفر ، بازی در بازارهای داخلی و آزادی زندگی در کنار خانواده و دوستان وجود خواهد داشت.

جکسون گفت ، رسیدن به حباب می تواند خیلی کمک کند وقتی NBA دیگر در یک مرحله کار نمی کند.

جکسون گفت: “آنها در حال آزمایش آنچه ما روی استروئیدها آزمایش می کنیم ، می شوند.” “من همان روز با یکی از همکاران سابقم در NBA صحبت می کردم و نظرم برای او این بود که” آماده شوید. “

برنامه NBA تاکنون در حال کار است. اگرچه 48 بازیکن از 546 بازیکن در بازگشت به اردوی تمرینی از نظر ویروس کرونا مثبت بودند و تعداد معدودی از تیم ها به دلیل عفونت تمرینات را کوتاه مدت متوقف کردند ، اما بازی های پیش فصل از 11 دسامبر بدون وقفه انجام شده است.

یکی از رهبران تیم ، با اشاره به آماده سازی NBA ، درگیری کوچک بین هم سن و سالان خود در مورد اینکه آیا بازی کردن ، با وجود افزایش تعداد عفونت ها در سراسر کشور ، تصمیم صحیحی است ، توصیف کرد. در این ماه نزدیک به 160 صفحه پروتکل ایمنی و بهداشتی برای تیم ها صادر شده است.

هنوز مدیر عامل گفت: “فکر می کنم همه 72 بازی برای هر تیم انجام شود؟ نه “

دیوید ویس ، معاون ارشد NBA گفت: “وقتی به اورلاندو رفتیم ، انتظار داشتیم كه مواردی داشته باشیم و مجبور به مدیریت آنها باشیم و بدیهی است كه این موفقیت به همان اندازه كه تصور می كردیم موفق بود.” وی ادامه داد: اکنون انتظارات ما این است که پرونده هایی داشته باشیم و به خصوص با توجه به پیشینه کشور مجبور به مدیریت آنها باشیم.

“اما ما از نزدیک با انجمن بازیکنان و پزشکانمان همکاری کردیم تا راهی بیابیم که فکر می کردیم ایمن و مناسب است. به همین دلیل است که ما سعی در انجام آن داریم. “

NFL ، با لیست های فعال سه برابر NBA ، کل فصل خود را انجام داد ، حتی اگر بعضی از بازی ها به تأخیرهای زیادی نیاز داشتند. اما برنامه های فوتبال بین مسابقات فاصله بیشتری دارند و تیم های خارج از خانه به ندرت برای مدت طولانی از خانه دور هستند.

تیم های NBA هر هفته چهار بار به طور منظم بازی می کنند. یک سفر از طریق لیکرز در ژانویه به هفت شهر می رسد. لیگ عمداً عدم اطمینان را درنظر می گیرد ، فقط نیمه اول برنامه هر تیم را آزاد می کند تا بازی های آرایش پس از وقفه All Star در ماه فوریه اضافه شود ، اما در نظرسنجی از مدیران کل NBA توسط لیگ ، 21٪ پروتکل های سفر و ایمنی جاده را به عنوان بزرگترین چالش فصل ذکر کنید.

یکی از عوامل گفت: “با نگاهی به ورزش های دیگر ، فکر نمی کنم راهی برای این فصل وجود داشته باشد که طبق برنامه ریزی های خود پیش برود ، که احتمالاً شوک آور نیست.” “من فکر می کنم این یک آشفتگی کامل خواهد بود.”

مربی کلیپرز ، تایرون لو: “شما هنوز هم می توانید با COVID قرارداد ببندید ، حتی اگر کار درستی انجام دهید. بنابراین ما فقط باید در بند خود بمانیم ، بفهمیم که ما در حال تلاش برای انجام چه کاری هستیم ، پروتکل چیست را بفهمیم و سپس در دست خدا باشد. “

در فصلی که متغیرهای بی شماری را شامل می شود ، دو مورد از مهمترین موارد این است که چقدر سریع می توان واکسن دریافت کرد و به چه میزان تزریق می شود.

اعتقاد بر این است که NBA پس از تابستان گذشته به دلیل آزمایش منظم تیم ها در زمانی که تست در سراسر کشور محدود بود ، به استفاده از قدرت و اعتبار عالی خود برای افزایش آگاهی و تلاش های آموزشی در سراسر کشور علاقه مند است. طرف ، اما عجله ندارد که برای دوزهای خود خط بپرد.

هنگامی که واکسن “ایمن و م consideredثر” شناخته شود ، اتحادیه NBA و بازیکنان در مورد اینکه آیا دریافت واکسن تحت پروتکل های ایمنی و بهداشتی در لیگ ضروری است ، بحث خواهند کرد ، اما انتظار نمی رود که این واکسن تعیین شود.

این عامل گفت: “من فکر نمی کنم واکنش بزرگی در مورد واکسن زدن ایجاد شود.” “این افراد می خواهند بتوانند در جاده ها بیرون بیایند تا احساس عادی بودن را بدست آورند. من نمی دانم که بازیکنان نظریه های توطئه یا ترس دارند. این بیش از این است ، اگر قبلاً COVID داشته ام آیا باید آن را دریافت کنم؟

“NBA باید سخت تلاش کند تا پسران را متقاعد کند. اما لیگ خواهد گفت ، “نگاه کنید ، آیا شما می خواهید طرفداران در سکوها باشید؟”

تمرکز بر رفاه حال بازیکن فراتر از COVID-19 است. در میان تیم های پلی آف که کوتاه ترین فصل در تاریخ NBA را پشت سر گذاشته اند ، نگرانی در مورد گسترش بالقوه آسیب های بافت نرم وجود دارد.

هنوز ، TO Souryal ، پزشک 22 ساله سابق دالاس ماوریکس ، گفت که صحبت های وی در هفته های اخیر با پزشکان NBA نشانگر نگرانی بیشتر در مورد چگونگی ادامه کار تیم ها در صورت بروز عفونت های جدید است. پروتکل های لیگ برای از بین بردن تمرینات ورزشی مثبت به 10 روز صبر نیاز دارند.

Surial گفت: “این بیشتر شبیه NFL خواهد بود ، جایی که می توانید چند بازیکن داشته باشید که گاه به گاه در دسترس نیستند.” “و این یک مشکل بسیار بزرگتر در لیست NBA است.”

با کاهش درآمد از میادین خالی – طبق گزارشات NBA فصل گذشته 1.5 میلیارد دلار از پیش بینی های خود کاهش یافته است – ویس گفت که هدف لیگ این است که مقابل هر تعداد هوادار که امن است بازی کند. هفت تیم اعلام کرده اند که برای شروع فصل میزبان هواداران بازی های خانگی هستند.

آنتونی فاوسی ، بهترین متخصص بیماری های عفونی کشور ، به NPR گفت که ایالات متحده می تواند تا پایان بهار یا تابستان به مراحل اولیه مصونیت گله برسد ، این می تواند در حدود زمان شروع فصل پس از پایان فصل باشد. ممکن است.

ویس گفت: “اخبار مربوط به واکسن ها به همان میزانی بود که هرکسی می توانست امیدوار باشد.” “ما امیدواریم که این بدان معنی باشد که اوضاع سریعتر به حالت عادی برمی گردد.”

اما “عادی” با هشدارها همراه خواهد شد. غذای بسته بندی شده در پروازهای چارتر سرو می شود و بیش از 12 نفر در اتوبوس یک بار روی زمین نیستند. بازدید از اجتماعات بزرگ داخلی ، بارها ، سالن ها و کلوپ ها ، مراکز تناسب اندام ، اماکن تفریحی و استخرها در این مسیر ممنوع است ، اگرچه ممکن است در شرایط خاص برای قمارخانه ها استثنا قائل شود. تیم ها می توانند بیرون غذا بخورند ، اما فقط در خارج از خانه در رستوران های از قبل تأیید شده می توانند غذا بخورند.

ویس گفت ، چنین توصیه های دقیق نتیجه همکاری NBA با “برخی از بهترین متخصصان پزشکی در جهان” است. “این کاری است که ما انجام می دهیم ، همه روزه هر روز ، تا لیگ و همه را تا آنجا که ممکن است ایمن نگه داریم.”

جکسون از قدرت یک برنامه جامع می داند که هر سناریوی ممکن را در قالب سفر پوشش می دهد. همچنین دارای صفحه گسترده و Google Doc است که بارگیری آن را دشوار می داند.

وی گفت: “هنگامی كه شما آزمایش مثبتی می گیرید و آن بازیكن به تمرین می رود یا در نزدیكی تیم خود است ، اگر در آن زمان از تست مثبت آگاهی نداشته باشید و پس از واقعیت این موضوع را بفهمید ، عواقب آن بسیار بزرگ است.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. من حدس می زنم NBA مقداری از آن رنج خواهد برد. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر