چگونه مبارزه ارول اسپنس جونیور را تماشا کنیم. علیه دنی گارسیاارول اسپنس جونیور در برابر گارسیا یک نمایش FOX پرداخت به ازای هر نمایش خواهد بود که از ساعت 6 عصر PT شروع می شود و قیمت این رویداد 74.95 دلار است.

این رویداد در ورزشگاه AT&T در آرلینگتون ، تگزاس برگزار می شود. این نبرد نشان دهنده سومین حضور پیاپی پی در پی اسپنس و سومین نبرد وی است که به میزبانی جری جونز ، صاحب دالاس کابویز برگزار می شود. این استادیوم برای حضور نزدیک به 16000 هوادار در یک محیط دوردست اجتماعی سازماندهی خواهد شد و طبق گفته برگزارکنندگان این رویداد ، بلیط ها تقریباً تمام شده اند.

PPV را می توان از طریق همه ارائه دهندگان کابل سنتی و همچنین به صورت دیجیتالی از طریق برنامه های FOX Sports و FITE خریداری کرد.

اگر در بخشی از ایالات متحده زندگی می کنید که هنوز بارها و رستوران های باز دارد ، قبل از هر چیز ، تبریک می گویم! دوم ، کد پستی خود را در Joe Hand Promotions وارد کنید تا بفهمید کدام یک از رستوران های محلی جنگ را نشان می دهد. حتماً تماس بگیرید و دوباره بررسی کنید تا ببینید آیا آنها هنوز کار می کنند یا خیر و نبرد را نشان می دهند و آیا پوشش وجود دارد یا نه.

پخش پرداخت به ازای هر نمایش همچنین شامل سه نبرد زیر کارت است:

سباستین فوندورا و حبیب احمد در یک مسابقه 12 دوره در وزن متوسط

“ریورساید راکی” خوزیتسو لوپز مقابل فرانسیسکو سانتانا در یک مسابقه 10 دور در دسته سبک وزن

میگل فلورس و آیزاک آولار در یک مسابقه 10 دور سبک وزن خردسالان.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>