[ad_1]

داستین جانسون قبل از اینکه تایگر وودز به او کمک کند تا در آن کت سبز 42 ساله قرار بگیرد تا هزاران بار موفق به کسب مدرک مستر شود.

او آن را از حیاط جلوی خانه پدربزرگش در شمال شرقی دریاچه موری بدست آورد ، زیرا او و برادر کوچکش – و یک بچه آینده – سطلهایی را روی سطل دیسکهای اطراف و اطراف خانه های همسایه و داخل آب انداختند.

هفت سال پیش ، South Carolina Electric & Gas در تلاش برای بهبود کیفیت آب ، دریاچه را تقریباً 10 فوت برداشت. ته گل و لای در معرض آن با توپ های قدیمی گلف پوشانده شده بود.

پدر بزرگ آنها ، آرت ویسنت ، گفت: “آنها حدود 5000 نفر از آنها را از داستین و آستین یافتند.” “آنها توپهایی را برداشتند و 10 ، 12 سال آنها را در دریاچه زدند.”

برادران به دیدار آمدند و سطلهای بالاست را باریدند.

آستین گفت: “همسایگان از این موضوع خیلی خوشحال نبودند ، اما ما بچه بودیم و می خواستیم خسته شویم.” “سعی کنید یکی را بین خانه ها فشرده کنید.”

سرانجام برادران سوزن را در جهت بزرگی فرو بردند ، داستین روز یکشنبه با رکورد 20 امتیاز کمتر از مسابقات ، قهرمان مسترز شد. چهار بار در دوران حرفه ای خود ، او با 54 حفره در یک قهرمانی بزرگ پیش افتاده بود یا تقسیم شد ، اما این اولین بار است که او موفق به پایان کار می شود.

برای جانسون ثابت ، که برادرش را در کیف داشت ، این پیروزی بسیار احساسی بود. او از روزهای تمرین بی وقفه بازی در پیست Weed Hill که اکنون یک مجتمع مسکونی است ، آرزوی برنده شدن در مسترز را دارد.

وی گفت: “بدیهی است كه در كلمبیا ، در دبیرستان در حال بزرگ شدن ، تعداد زیادی توپ گلف در وید هیل زده ام.” “بنابراین قطعاً ضربه زدن به آنجا را در تاریکی فراموش نکنید. در محدوده چراغ هایی وجود داشت و بیشتر شب ها هنگام رفتن چراغ ها را خاموش می کردم. “

آگوستا ناسیونال به هر کجا که می رفت همیشه بالای ذهنش بود.

جانسون گفت: “همیشه در اطراف اجازه دادن به سبز ، این گوشه ها برای برنده شدن در مستر یا ضربه زدن به تراشه ها بود.” من همیشه مجبور بودم آگوستا را ببرم.

در طول راه ، او در بسیاری از مکان های دیگر برنده شد. او در تیم گلف دبیرستان به عنوان یک دانش آموز کلاس هفتم قد بلند و لاغر نوشت. یکی از دوستان پدربزرگش او را برای تکمیل یک هفته بازی نقدی که با گروهی از دوستانش داشت ، آورد و داستین جوان ، که هنوز به سن رانندگی نرسیده بود ، کیف پول هایشان را پاک کرد. به پسری که او را آورده بود ، بدون شک گفته شد که هرگز این کودک را برنگرداند.

پدربزرگش یادآوری می کند: “او واقعاً در 10 ، 11 ، 12 سال خوب بود.” “هنگامی که او کلاس هفتم بود ، او رکوردی را برای دوره محلی ثبت کرد. در آن زمان ، آنها ضیافتی را در دبیرستان برگزار می کردند و به او حق انتخاب می دادند: او می توانست به ضیافت برود یا در آنجا بماند و رکوردشکنی کند. او ماندن را انتخاب کرد. “

داستین جانسون پنجمین رانندگی خود را در دور آخر مسابقات گلف مسترز تماشا کرد.

داستین جانسون پنجمین رانندگی خود را در دور آخر مسابقات گلف مسترز تماشا کرد.

(مت اسلوکوم / آسوشیتدپرس)

بالاتر از همه ، جانسون بسیار اعتماد به نفس داشت. طبق داستانی در سال 2017 توسط یان اوکانر از ESPN ، جانسون یک معلم جغرافیای دبیرستان داشت که از او می خواست مکانی را روی نقشه مشخص کند.

جانسون پاسخ داد: “خانم کندی ، من نیازی نیست بدانم این کجاست.” وقتی من در تور هستم ، خلبانم را وادار می کنم با هواپیمای شخصی خود ، جایی که باید بروم پرواز کند. “

سو explo استفاده های او چیزهای افسانه محلی است.

پدربزرگش گفت: “هنگامی که او در کالج کارولینای ساحلی بود و تیم در کلمبیا متوقف شد تا در Spring Valley تمرین کند ،” در مقام سوم ، سوراخ سوراخ یک سوراخ بود. و سوراخ بعدی یک جفت پنج تایی بود و او یک عقاب دوتایی داشت. “

وی سپس در مسابقات Sentry Tournament of Champions در مسابقات Plantation Course در کاپالوا ، هاوایی موفق شد. در 430 متری ، 12 حفره ، جان جانسون دستگاهی را که کاملاً به سمت سبز می رفت ، خرد کرد ، مستقیم به سنجاق ردیابی شد و چند اینچ از جام متوقف شد. این یک ضربه خیره کننده بود.

با یک نگاه به جانسون 6 پا و تعجب آور نیست که او بتواند زیر حلقه بسکتبال بایستد ، مستقیم بپرد و شیرجه بزند.

این در خانواده جاری است. گرچه 6-4 او تقریباً از همه افراد موقعیت خود کوچکتر بود ، ویسنت از سال 1959 تا 62 یک مرکز All-ACC در کارولینای جنوبی بود و در آن دوره به طور متوسط ​​19.1 امتیاز داشت. او یک ماشین برگشتی بود و بیش از 10 پرتاب آزاد را در هر بازی شمرد. این به اندازه کافی خوب بود که وی در دور پنجم پیش نویس 1962 توسط لیکرز انتخاب شود ، اگرچه فعالیت حرفه ای او در NBA هرگز آغاز نشد.

ویسننت مربیگری تیم های جوانان را برای سفر به کارولینای جنوبی به اتمام رساند و تلاش متقنی برای ترغیب داستین به بازی کرد.

ویسنت گفت: “شاید او سال اول خود را بازی کرد.” “او کمانه می کرد و تمام راه را می گرفت. او خیلی سریع از زمین بیرون می آمد. اما او می خواست گلف بازی کند. “

آستین گرچه به سمت بسکتبال گرایش پیدا کرد ، اگرچه در گلف عملکرد خوبی داشت و همچنان به عنوان گارد برای چارلستون ساوت بازی می کرد.

پدر پسرها ، اسکات جانسون ، جانشین ایالتی در Chapin High ، کلمبیا بود ، که قصد داشت در دانشگاه بازی کند. هنگام کار در یک توزیع کننده الکل ، بازوی وی دچار بریدگی شدیدی شد و در نتیجه ، آسیب تاندون وی را بیش از یک سال در گچ نگه داشت. دوران فوتبال او به پایان رسیده بود و به گلف پرداخت.

جیمی کوزا ، یک حرفه ای با تجربه گلف در کلمبیا ، مربی او است ، ابتدا با اسکات و سالها بعد با داستین همکاری می کند.

کوسا به یاد می آورد: “داستین از کودکی می آمد.” “وقتی من به پدرش یاد می دادم او با من در کیف می نشست.”

جانسون آن را خیس کرد و به تنهایی شروع به درس خواندن کرد. چندین سال می گذرد و این اعتماد به نفس ظاهر می شود.

كوسا گفت: “من به یاد دارم كه داستین را در 12 یا 13 سالگی نزد یك نوجوان حرفه ای بردم.” “او یک شلیک وحشتناک از اولین سوراخ شلیک کرد. او به طرف من رفت و گفت: “جیمی ، من نمی خواهم یکی دیگر را مثل آن بزنم. قول میدهم. قول میدهم. ‘ خوب ، او واقعاً خودش را باور دارد. او معتقد بود كه هرگز ضربه بد ديگري نخواهد زد. و او هنوز هم به آن اعتقاد دارد. “

سرانجام ، جانسون باید یک کت سبز نشان دهد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر