چگونه USC و UCLA برای رقابت روز شنبه مطابقت دارند

[ad_1]

شکستن شماره ترکیب 15 USC (4-0) و UCLA (3-2) در بازی شنبه در Rose Bowl در 4:30 بعد از ظهر (تلویزیون: ABC ؛ رادیو: 570 ، 790)

تطبیق خیمه شب بازی

Kedon Slovis ، مهاجم USC ​​در برابر پاس UCLA. به عنوان یک دانشجوی تازه وارد ، Slovis در اولین تکرار رقابت بین تلاقی ها خشم علیه UCLA را برانگیخت. عملکرد 515 حیاطی او در فصل گذشته همچنان در حرفه خود باقی ماند ، در حالی که هفته گذشته برای اولین بار از 4 نتیجه او پیشی گرفت. به سختی زمان زیادی برای درک UCLA در جلسه دوم آن وجود خواهد داشت. با 18 کیسه در پنج بازی ، دفاع برگشتی Bruins بهترین حذف کنفرانس را به رخ می کشد. خط دفاع Caleb Johnson و Wasp Odigizuwa دفاعی نیرویی هستند که 8 کیسه 1/2 را با هم ترکیب می کنند – در مجموع از 7 تیم Pac-12 دیگر پیشی می گیرد. این یک وظیفه دشوار برای خط حمله USC است که پس از دو هفته اقامت در انزوای مربوط به ویروس کرونا به تازگی دوباره به قدرت رسیده است. اما حتی اگر اسلوویس وقت لازم برای فعالیت را داشته باشد ، باید در برابر ثانویه تیزبین باشد ، که از سال 2019 که 129 از 130 حیاط مجاز بازی است ، به طور قابل توجهی بهبود یافته است. ایمنی شدید کوینتون لیک برای بازی امسال سالم است ، در حالی که همکار وی ، استفان بلاوک ، در سال 2020 برای او انتخاب شد و در کشتی فرنگی در Pac-12 در کشتی پنجم برتر قرار گرفت (34).

توهین آمیز می شود

USC (424.5 ypg ، 33.3 ppg): حمله تروجان ها به دست راست اسلوویس بستگی خواهد داشت ، اما کمک اضافی از بازی او تا حد زیادی به حفظ دفاع UCLA کمک خواهد کرد. البته این برای حمله سریع USC که حداقل هفته گذشته از سپتامبر 2018 پنج متری بود ، ساده تر از انجام آن است. آیا تروایی ها می توانند چیز جدیدی در آستین خود داشته باشند برای تغییر دوره در این بخش؟ به نظر می رسد هیچ یک از مربیان آنها از تخطی سریع نگران نباشند ، که در Pac-12 بدترین و در هجدهمین موقعیت بدترین کشور در هر حیاط قرار دارد. با داشتن چهار گیرنده قادر به ناپدید شدن در هر لحظه ، به تکیه دادن در هنگام حمله انفجاری کمک می کند. هفته گذشته آمون-را سنت براون ، که در کوارتر اول چهار بار گلزنی کرد.

دوریان تامپسون-رابینسون ، مهاجم تیم ملی UCLA ، در جریان بازی با آریزونا در 5 دسامبر سال 2020 در تمپ ، آریزونا می جنگد.

دوریان تامپسون-رابینسون ، مهاجم UCLA می تواند با توانایی دویدن ، برخی مشکلات را برای دفاع USC ایجاد کند.

(مت یورک / آسوشیتدپرس)

UCLA (430.6 ypg ، 32.6 ppg): گمشده در عملکرد ناشایست عملکرد Slovis در فصل گذشته بیشتر یک نمایش ستاره ای توسط دوریان تامپسون-رابینسون ، مهاجم UCLA بود ، که برای 367 ​​یارد و سه لمس پرتاب کرد. این بار با انتشار بازی UCLA بعید است او اینقدر پخش کند. پشت سر دو سر بروینز با هدایت دمتریک فلتون جونیور ، قطبی مخالف رقیب خود است و در هر بازی (16/227) در رده شانزدهم کشور قرار دارد. فلتون هفته گذشته به دلیل آسیب دیدگی نامشخص محدود بود ، اما در زمان سلامت یکی از بهترین سلاح های همه جانبه Pac-12 بود ، در حالی که سرعت حرکت بریتانیا براون به طور متوسط ​​بهتر از 6.3 یارد در هر بار حمل بود. با تلاش USC برای ایجاد دویدن ، UCLA عاقلانه خواهد بود که به فلتون و براون اعتماد کند تا توپ را کنترل کند در حالی که تامپسون-رابینسون در صورت لزوم با پا خلق می کند. این بازیکن خط حمله در هر بازی که انجام داده حداقل 49 یارد و شوت سریع دارد.

دفاع اول

USC (356.5 ypg ، 21.8 ppg): دفاع مجدد تاد اورلاندو سرانجام در حال دفاع است. در چند هفته گذشته که مجبور به کار بدون دو مدافع اصلی خود در خانه شد ، جبهه دفاعی USC به هر حال برتر است. دو حریف آخر تروایی ها در سرعت 34/3 متری نگه داشته شدند ، به دور از 5/33 یاردی که برای حمل USC در دو سفر اول مجاز بود. شاید ثانویه از طریق همان بخش حتی بهتر بود ، پنج رهگیری را تحمیل کرد و فقط دو تاچ داون داد. ایمنی Talanoa Hufanga یک بار دیگر ثابت کرد که یک دست ثابت برای این گروه است و تیم را در جنگ هدایت می کند (33). تاریخچه اخیر دفاع USC در برابر یک مدافع دفاعی با پشتوانه دو برابر زیاد نیست ، که برخی نگرانی ها را در مورد چگونگی برخورد با تامپسون-رابینسون ایجاد می کند. اما ظاهر پیراهن قرمز در خط دفاعی نیک فیگوروا ، که هفته گذشته سه کیسه داشت ، باید به ایجاد فشار کمک کند.

UCLA (373 ypg ، 24.8 ppg): در پرش عظیم UCLA در این فصل هیچ امتیازی بهتر از عملکرد هفت قبلی آن در طرح 4-2-5 مدافع برایان نوروود وجود ندارد. Bruins در هر بازی 10 امتیاز کمتر و نزدیک به 80 یارد کمتر اجازه می دهد. پس از پایان همه خطوط خط حمله UCLA ، کالیب جانسون ، یک انتقال از تگزاس ، در این فصل یک وحی بود. این خط دفاعی است که به لطف یک مددکار سابق تروا بزرگترین شگفتی است. جانی نانسن پس از فصل گذشته به عنوان مربی خط دفاعی USC اخراج شد. اکنون در UCLA ، او در حال هدایت تجدید حیات خط دفاعی است. ادیگیزووا به ویژه تحت هدایت خود یک گام به جلو برداشت ، با تعداد بیشتری کیسه (چهار) عدد در سال 2019. اما این دومین مورد است که بیشترین آزمایش در روز شنبه است. اورگان تنها تیم موفق به کسب موفقیت جدی در برابر دفاع پاس UCLA است ، با 334 یارد و سه نتیجه. اما لیک از بازی خارج شد و Bruins از آن زمان تاکنون فقط یک بار شروع کرده است و سه پاس را قطع کرده است.

یک چیز خاص

USC و UCLA هر دو دانشجوی سال اول را شلیک می کنند ، اما نه پارکر لوئیس و نه نیکلاس بار میرا از USC برای فصل اول چنین عملکردی نداشته اند. لوئیس در پنج بازی با 7 گل در زمین ، Pac-12 را هدایت می کند ، در حالی که بار-میرا در سه تلاش موفق به گلزنی در زمین نشده است. این دو با هم 36 امتیاز از 37 امتیاز اضافی کسب کردند.

به یاد داشته باشید

به دلیل گسترده USC Tyler Vance ، آخرین بازی او در رقابت صلیب ها به یک دلیل خاص خاص خواهد بود. پسر عموی او JonJon Vaughns یک دانشجوی دفاعی تازه وارد Bruins است.

بن بولچ ، نویسنده ستاد Times ، در این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme