[ad_1]

چیس گریفین از این یکی لذت خواهد برد.

پس از اینکه دانشجوی تازه وارد پیراهن قرمز روز شنبه اولین پیروزی خود را به عنوان یک بازیکن خط حمله اولیه UCLA ثبت کرد ، به آبی و اناری ها کمک کرد تا گل رز کاس را با نتیجه 27-10 برابر آریزونا شکست دهند ، گریفین توپ را فشرده کرد زیرا هم تیمی هایش او را برای یک پنج نفره بالا در زمین دور می زدند. او با حریفان دست می دهد و توپ را با احتیاط در دست دیگرش می گیرد. او به عنوان خطوط توهین آمیز لبخند زد که الک اندرسون و سام ماراتزو با بازیکن خط حمله برای گرفتن عکس و توپ را در دستان خود نگه داشتند در حالی که از تونل فرار می کرد.

این پیروزی نکته قابل توجهی در زندگی جوان گریفین در UCLA است ، اما یک پرتاب برای 129 یارد و یک ضربه 12 پاس برای 20 ممکن است برای او کافی نباشد تا نقش اصلی خود را برای مدت طولانی تری حفظ کند.

جونیور دوریان تامپسون-رابینسون ، که یکی از 9 بازیکنی بود که دومین بازی متوالی خود را در روز شنبه انجام داد ، می تواند به زودی از یک قرنطینه اجباری 14 روزه برای ردیابی تماس های COVID-19 برگردد. هنگامی که تامپسون-رابینسون بازگشت ، احتمالاً آخر هفته آینده برابر آریزونا ، گریفین دوباره مطاعانه به حاشیه می رود ، اگرچه خط حمله 5 پا و 11 با سخاوتمندانه لیست شده پس از انجام 31 پاس از 51 پاس برای 324 ، ممکن است کمی بالاتر باشد. یارد و دو تاچ داون در هر دو شروع و جلب اعتماد هم تیمی هایش.

بریتان براون ، که در روز شنبه و در 16 مسابقه و 72 روز تلاش برای 72 متری عجله کرد ، گفت: “ما او را رئیس جمهور می نامیم.” “من می دانم که نمی توانیم ببینیم که دوریان اینجا نیست ، اما داشتن Chase Griffin به هیچ وجه منفی نیست.”

چیپ کلی ، مربی UCLA ، گریفین را “یکی از با انگیزه ترین پسران جوانی که من تاکنون گشت زده ام” خواند و افزود که هم تیمی های او با رفتار آرام گریفین رشد می کنند.

گریفین ، برنده جایزه بهترین بازیکن سال تگزاس در دوره دبیرستان ، هفته گذشته شجاعت خود را نشان داد تا اینکه UCLA در اولین کالج خود ، اورگان مورد علاقه Pac-12 را ناراحت کرد. او 19 پاس از 31 پاس را برای 195 یارد و یک ضربه محکم در ورزشگاه اتزن انجام داد ، اما دو رهگیری وی که منجر به 4 گردش در UCLA شد ، لغو تیم با از دست دادن سه امتیاز بود.

بعد از بازی ، گریفین از تلاش های هم تیمی های خود تعریف کرد و با فروتنی به لزوم دفاع بهتر از توپ اعتراف کرد. روز شنبه ، او بدون رهگیری زایمان کرد ، و جرم را مدیریت کرد ، که به پشت خود دوخته بود.

Bruins 56 بار توپ را هجوم برد ، با هدایت 32 دیمیتریک فلتون جونیور با یک حرفه سریع 206 حیاط. گریفین وقتی حساب کرد به اندازه کافی تلاش کرد ، و یک پاس 21 یاردی به کایل فیلیپس در ثانیه و 12 از خط شش حیاط UCLA در سه ماهه چهارم به ثمر رساند ، و در حرکتی پیش رفت که در نهایت با شلیک UCLA در حیاط آریزونا به پایان رسید خط این یکی از دو پاس گریفین در کوارتر چهارم بود.

گریفین در حالی که UCLA یک دوره 9 بازیه را با حداقل یک دور برگشت به پایان رساند ، گفت: “بعضی اوقات یک برد یک برد است و بقیه تیم عالی بازی می کنند.” “من فقط باید وارد زمین شوم و از توپ دفاع کنم.”

حتی بعد از بازی ، گریفین همچنان که توپ را جمع می کرد به دفاع از سوغاتی که به خانه می برد ، همچنان به دفاع از خود ادامه داد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر