[ad_1]

تصور کنید که کنترل ترافیک هوایی در حال تلاش برای صحبت با یک مسافر با نشستن بر روی 747 است.

اکنون کابوس دنور برونکوس را درک کرده اید.

Broncos با چهار دفاع چهارم خود در لیست COVID-19 ، در یک بازی مقابل نیواورلئان در روز یکشنبه با گرفتن عکس از یک گیرنده تیم آموزشی ، لنگ لنگ خورد.

نتایج قابل پیش بینی بود. کندال هینتون ، که قبل از انتقال به گیرنده در پست جنگ کوک بازی می کرد ، یک پاس برای 13 یارد ایجاد کرد و در شکست 31-3 دو بار رهگیر شد.

این یک نزاع دیوانه وار برای هینتون بود ، که تخمین می زد او روی یک دهم کتاب بازی یا 20 تا 30 نمایشنامه کار می کند. او آنچه می توانست انجام داد ، اما با یک چالش تقریباً غیرممکن روبرو شد.

هینتون ، که قبل از تغییر موقعیت ، سه سال در خط دفاع ویک بازی کرد ، گفت: “من نمی گویم که در رویاهایم اینطور برنامه ریزی کردم.” “اما معمولاً آنطور که شما می خواهید جواب نمی دهد.”

ویک فانجیو ، مربی دنور ، گفت که هینتون “هر کاری که می توانست انجام داد” ، با توجه به اینکه فقط حدود چهار ساعت آموزش داشت.

فانگیو گفت: “او از این موضوع هیجان زده بود.” “ما از او هیجان زده شدیم. هم تیمی هایش از او هیجان زده بودند. این یک سوال بزرگ ، بزرگ است و فقط جواب نداد. “

بذر بحران هفته گذشته کاشته شد که رشته سوم ، جف دریسکل ، از نظر ویروس کرونا مثبت بود. متعاقباً ، سه بازیکن خط حمله دیگر Broncos – شروع کننده درو لاک ، برت ریپین و بلیک بورتلز – به عنوان تماس های پر خطر با یک تیم آلوده به لیست COVID اضافه شدند. گزارش شده است که آنها با استفاده از ماسک در اتاقهای هیئت مدیره قوانین NFL را نقض نکرده و در طی مراحل ردیابی تماس مخفی شده اند.

فانجیو گفت: “ما به آنها اعتماد می کنیم تا رهبران تیم ما ، رهبران جنایت خود باشند ،” و این بچه ها اشتباه کردند.

برانکوس ها ناموفق تلاش کردند تا بازی را برای یک یا دو روز به تعویق بیندازند. NFL هنگام نقض قوانین چنین درخواست هایی را نمی پذیرد.

کاریم جکسون ، مدافع برونکوس گفت: “شاید لیگ احساس می کرد باید آنها را برای ما الگو قرار دهند.”

فراتر از یک نمایش دیوانه وار ، پیشرفت مای لای بالا اشاره ای شوم به یک مسیر نامشخص برای NFL بود زیرا در میان صعود به تعداد موارد ، به جلو حرکت می کرد.

بالتیمور ریونز 23 بازیکن در لیست COVID دارد ، از جمله هفت شروع کننده که به بازی سه شنبه شب با دو بار تأخیر مقابل پیتسبورگ استیلرز بدون شکست می روند.

به گزارش آسوشیتدپرس ، NFL به دلیل نقض پروتکل های COVID ، مقدسین را 500000 دلار جریمه کرد و آنها را از دور هفتم پیش نویس بهار سال آینده محروم کرد و به دلیل چنین تخلفاتی ، میهن پرستان نیوانگلند 350،000 دلار جریمه کردند.

سانفرانسیسکو 49ers ، پس از پیروزی 23-20 برابر رامز در روز یکشنبه ، باید در یک مکان دیگر به غیر از سانتا کلارا ، که به طور موقت ورزش های تماسی را متوقف کرده است ، سعی کند دو بازی خانگی را انجام دهد. این قوانین از دوشنبه تا 21 دسامبر اعمال می شود.

میزبان 49ers برای 7 دسامبر برابر بوفالو و 13 دسامبر برابر واشنگتن در ورزشگاه Levi میزبان دارند.

قوانین سانتا کلارا همچنین لازم است هرکسی که بیش از 150 مایل از شهرستان سفر کرده باشد ، به مدت 14 روز قرنطینه شود. 49ers قبل از اجرایی شدن قوانین در ساعت 12:01 صبح روز دوشنبه از لس آنجلس بازگشتند.

كایل شاناهان ، مربی سانفرانسیسكو پس از بازی روز یكشنبه اظهار داشت كه از نحوه یادگیری تیم در مورد قوانین جدید راضی نیست.

“برای رفتن دیروز به اینجا و رابطه ای که با آنها داریم [the county] و برای همه بازیکنان ، مربیان و همسران ما درک کنند که در حالی که ما سوار هواپیما شدیم و هیچ کس به ما نگفت ، بسیار ناامید کننده بود. “

راجر گودل ، کمیسر گل ، هنگامی که این برنامه در ماه مه منتشر شد ، NFL بارها و بارها به روشنی گفته است که به هر گزینه برای پایان دادن به فصل اهمیت می دهد.

یکی از گزینه های مورد بحث در ستاد لیگ ، فشار دادن دکمه مکث برای فصل برای یک یا دو هفته است تا تیم ها نفس بکشند و تعادل خود را بازیابند. دو هفته از دست رفته را می توان در پایان فصل تشخیص داد تا بازی های اساسی انجام شود.

مشکل این است که فرستادن بازیکنان به مدت یک یا دو هفته در خانه می تواند مشکلات بیشتری نسبت به حل آنها ایجاد کند ، زیرا وقت بیشتر در کنار خانواده و دوستان نیز به معنای قرار گرفتن در معرض ویروس بیشتر است.

برای ایجاد درام بیشتر در ماه دسامبر و تشویق تیم ها برای ادامه کار با گاز تا پایان فصل ، لیگ قسمت های آخر دسته ها را با بازی های بخش پر می کند. بنابراین ، هنوز چیزهای زیادی برای گرفتن وجود دارد و NFL نمی تواند فقط فصل را کوتاه کند و بازی های پلی آف را زود شروع کند.

بگویید لیگ مجبور شد هفته های 13 و 14 را به تعویق بیندازد و هفته های 18 و 19 را برای این بازی ها ایجاد کند. هر بازی نباید انجام شود ، اما کدام یک ضروری است؟

اگر فولادی ها 15-0 بودند و بهترین دانه های AFC را تأمین می کردند ، چه می کرد؟ فینال آنها به خودی خود ضروری نیست ، اما آیا NFL فرصت رفتن 16-0 را به آنها نمی دهد؟ و جت های شکست ناپذیر نیویورک چطور؟ آنها در حال حاضر از مرحله پلی آف خارج شده اند ، اما ممکن است مجبور شوند برای قفل کردن شماره 1 در پیش نویس ، شکست بخورند.

در این مرحله ، همه فوتبال فانتزی است. NFL هفته به هفته و حتی روز به روز در این اوقات ناچیز فکر می کند.

مربی قدیسین شان پیتون گفت: “برای همه ما سخت است.” “سال چالش برانگیز است.”

سپس ، در حال فیلمبرداری از فصل دیستوپیا با مفصل ران: “حال من برای طرفداران مقوا بد بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر