[ad_1]

پس از جانیس انتتوکمپمپو ، پل جورج ، لبرون جیمز و آنتونی دیویس در هفته های اخیر برای تمدید قرارداد به توافق رسیدند ، کلاس بازیکنان آزاد NBA در سال 2021 برخی از بزرگترین نام های خود را از دست داد. اما نه همه

درست مانند سال 2019 ، کاوهی لئونارد ، مهاجم کلیپرز می تواند به ستاره ای جذاب تبدیل شود که تصمیم NBA در تابستان سال آینده رقم بخورد. لئونارد ممکن است گزینه بازیکن خود را برای فصل 22-2021 رد کند و یک آژانس رایگان را انتخاب کند ، تصمیمی که به گفته او دوشنبه می تواند به سلامتی او در این فصل بستگی داشته باشد.

لئونارد قبل از تمرین روز دوشنبه ، یک روز قبل از افتتاحیه فصل کلیپرز مقابل دریاچه ها ، گفت: “فقط برای شرایط فعلی من ، فقط در این فصل تمرکز کرده ام.” “من نمی گویم که به جای دیگری می روم یا اینجا می مانم ، اما فقط روی فصل تمرکز کرده ام.

“بدیهی است که اگر من سالم هستم ، بهترین راه حل رد گزینه بازیکن است ، اما این به این معنی نیست که من می روم یا می مانم. همانطور که گفتم روی فصل تمرکز کرده ام. ما وقت آن فرا می رسد در مورد آن صحبت خواهیم کرد. “

لئونارد پس از پیوستن به کلیپرز به عنوان بازیکن آزاد در سال 2019 ، قراردادی 3 ساله و 103 میلیون دلاری امضا کرد که آخرین سال گزینه بازیکن بود. از آنجایی که وی در طول زندگی حرفه ای خود با آسیب دیدگی روبرو شده است ، استفاده از این گزینه برای یک ثبات کوتاه مدت 36 میلیون دلار ، تضمین شده در فصل آینده ، را فراهم می کند.

رد گزینه بازیکن مدت ها به عنوان یک روش احتمالی برای تصدی لنارد در نظر گرفته می شد زیرا زمان می تواند به او اجازه دهد تا با پردرآمدترین قرارداد زندگی حرفه ای خود درآمد کسب کند. این فصل 10مین بار لئونارد در NBA است. بازیکنی که 10 فصل را پشت سر گذاشته باشد حق دریافت حداکثر 35٪ از محدودیت حقوق تیم را دارد.

کلیپرز فوردر پل جورج ، که معاملات وی با کلیپرز به لئونارد کمک کرد تا خود را به یک آژانس رایگان متعهد کند ، پس از این فصل نیز می تواند به عنوان بازیکن آزاد تبدیل شود ، اما در عوض به مدت چهار سال 190 میلیون دلار تمدید شد. جورج گفت که وی تصمیم خود را به لئونارد – که در حال حاضر واجد شرایط امضای تمدید قرارداد نیست – مطلع کرده و امیدوار است که این دو در دراز مدت با هم بازی کنند.

جورج در اوایل ماه جاری گفت: “ما امیدواریم که این یک رابطه باشد و هر دو از بازی با یکدیگر خوشحال باشیم.” “هر کس باید تصمیم خود را بگیرد و من امیدوارم که تعهد خود را نشان دهم ، اینجا باشم و بخواهم در طولانی مدت با او بازی کنم.”

لئونارد گفت که از اعلامیه جورج مبنی بر اینکه می خواهد در کلیپرز بماند قدردانی می کند. هر دو بومی کالیفرنیای جنوبی هستند.

لئونارد گفت: “من با پل صحبت کردم ، او اینجا احساس خوبی داشت.” “او شهر را دوست دارد ، بدیهی است که او از اینجا است ، بنابراین من فکر می کنم از نظر او کار بزرگی انجام داد و به من گفت و قبل از امضای قرارداد احساساتش را گفت.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر