[ad_1]

او در حدود شش هفته با سه تیم بود و از فلوریدا جنوبی به نیوجرسی در جنوب کالیفرنیا نقل مکان کرد ، که مدتها قبل است حتی برای NFL که دوباره برمی گردد.

بعد از این همه سفر ، کالن بالاج حداقل در چند هفته گذشته با شارژرها خانه ای پیدا کرده است.

وی روز جمعه گفت: “احساس می کنم همیشه این نوع دویدن رو به عقب بوده ام.” “می دانید ، شاید فقط در جای مناسب نبوده است ، زمان مناسب برای انجام بعضی از كارهایی كه الان انجام می دهم.”

بالیج در دو بازی گذشته به عنوان بهترین گلزن شارژر ظاهر شده است ، 33 بار عجله برای 137 یارد و گرفتن هفت پاس گل برای 49 یارد.

روز یکشنبه مقابل نیویورک جتس ، انتظار می رود که وی گزینه شماره یک تیم باقی بماند ، مگر اینکه شخص دیگری کار را بر عهده بگیرد.

مربی ورزشی آنتونی لین اظهار داشت که شارژرها به استفاده خود ادامه می دهند جاش کلی و شاید ترومین پاپ، اما بالیاژ بدیهی است که در ابتدا گنجانده خواهد شد.

لین گفت: “نگاهی دوباره خواهم انداخت.” “در حال حاضر ، من می گویم که او مرد اصلی است.”

بالاج دو فصل اول خود را در میامی گذراند و در دور چهارم در سال 2018 خارج از آریزونا حضور یافت. پس از اینکه دلفین ها اواخر ماه آگوست او را آزاد کردند ، با جت ها قرارداد امضا کرد و قبل از آزادی در 5 اکتبر در سه بازی حاضر شد.

چند روز بعد ، شارژرها در غیاب Ballage را به عنوان بیمه به عنوان تیم بیمه امضا کردند آستین اکلرکه در هفته 4 از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شد.

بالاج گفت: “این دیوانه بود.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. اما ، بدیهی است که حضور در اینجا با شارژرها برای من یک نعمت است. “

به عنوان یک تازه کار ، بالاج در دسامبر 2018 یک بازی 123 حیاطی در مینه سوتا داشت. این بهترین عملکرد شغلی شامل یک محک زدن 75 حیاطی بود.

دو بازی پربازده بعدی او در دو هفته گذشته برای شارژرها ارائه شد که آنها نیز از دست رفته اند جاستین جکسون به دلیل آسیب دیدگی زانو

شین استیچن ، هماهنگ کننده حمله به بالاج گفت: “او دید خوبی دارد.” “او یک دونده فیزیکی است. او در حفره ها صبور است و به چین ها برخورد می کند. ممکن است گاهی سوراخ های بزرگی وجود نداشته باشد ، اما او قادر است چین های کوچک پیدا کند. “

نقش والای بالاج به سادگی با دو کارفرمای سابق او که طبق برنامه شارژر وارد شده بودند ، همزمان شد. وی با بیان اینکه NFL یک تجارت است ، گفت که با جت ها یا مربی آدام گز خصومت ندارد. در حقیقت ، بالاج از کلمه “عشق” برای گفتگو درباره احساسات خود به غزه استفاده می کند.

بالاج گفت: “اوضاع به همان شکلی پیش رفت که اتفاق افتاد و من خوشحالم که با شما صادق هستم.”

او لین را ستود و از شارژرهایی که او را در آغوش گرفتند و به او فرصتی دادند تشکر کرد.

اکلر همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد ، اگرچه کار او محدود به جلسات آموزشی فردی است. وضعیت جکسون کمتر مشخص است.

بنابراین ، حداقل برای یک هفته دیگر ، Ballage به عنوان شارژر شماره 1 وارد روز بازی می شود.

وی گفت: “وقتی توپ را در دستان خود نگه می دارم ، نمی خواهم در اولین مبارزه زمین گیر شوم.” “من می خواهم فردی قابل اعتماد باشم که می توانم به او اعتماد کنم – محافظت در برابر پاس دادن ، گرفتن توپ ، کنترل توپ.”

یک کلیک نیست

شارژرها در این فصل با تیم های ویژه مشکلات قابل توجهی داشتند و اکنون طولانی شده اند کول ماتزا برای یکشنبه به دلیل بیماری کشف نشده مورد سوال است. در دومین فصل حضور خود در آلاباما ، ماتزا نتوانست در دو روز گذشته تمرین کند.

اگر او مقابل جت ها است ، مدافع است گیب نابرز لین گفت ، احتمالاً جایگزین او خواهد شد. به معنای توهین آمیز است تری پیپکینز گزینه دیگری است. به گفته لین ، هر دو نابر و پیپکینز در دانشگاه پنجه طولانی نبودند ، اگرچه او گفت که هیچ کدام از آنها بازی را کلیک نکرده اند.

از شارژرها انتظار می رود که لورهای تیمی را تمرین کنند بی جی بلو و کول کریستینسن برای کمک در تیم های ویژه بلو در 27 بازی NFL ظاهر شد که آخرین بار در فصل گذشته با جت ها همراه بود. کریستینسن یک استخدام خارج از ارتش است.

همراه با مهار دو شوت ، شارژرها نیز مجازات های زیادی را برای تیم های ویژه انجام داده اند. مایکل بادگلی هفت ضربه و یک بازیکن برگشت را از دست داده است تپه KJ در دو هفته گذشته لحظات متزلزل داشته است

تیلور درد می کشد

بازیکن خط حمله تیرود تیلور همچنین به دلیل مشکل دنده مورد سوال است. او در ابتدای فصل مصدوم شد و از آن زمان با مصدومیت روبرو شد.

لین گفت: “این عقب نشینی نمی کند.” “او حال خوبی دارد. او فقط می خواست چیزی را بررسی کند. پس از بررسی آن ، او بسیار مطمئن است که می تواند وارد شود و بازی را انجام دهد و خوب باشد. “

و غیره.

گوشه عقب کریس هریس جونیور روز جمعه در بازگشت از لیست ذخیره های آسیب دیده به تمرین ادامه داد. هریس در هفته 3 دو استخوان شکسته پا دریافت کرد و انتظار می رود وی هفته آینده فعال شود. … یکشنبه خواهد بود کیسی هیوارد106 امین بازی متوالی ، طولانی ترین سری فعال در بین کرنرهای NFL.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر