کالین کاپرنیک ، بن و جری دیدگاه تغییر در چرخشکالین کاپرنیک یک ورزشکار است. دقیقاً مانند ، مثلاً جرمی لین و هانا تتر.

او همچنین مانند باب مارلی و جان لنون پیش از او یک فعال است.

او می تواند چهره ای قطبی باشد ، مانند باراک اوباما یا برنی سندرز.

كاپرنيك ممكن است به شوخ طبعي شهرت نداشته باشد ، اما اكنون او با افراد بامزه اي مانند ويل فرل ، تينا فاي ، استيون كولبرت و گروه طنز موني پايتون كاري دارد.

مهاجم سابق San Francisco 49ers به ​​عنوان جدیدترین مردی که طعم بن و جری را القا می کند به این افراد مشهور و بسیاری دیگر پیوست.

این فعال خط حمله و شرکت بستنی سازی “Change The Whirled by Colin Kaepernick” ، شیر کارامل (Kaepernick وگان است) ، یک غذای منجمد با چیپس و چرخش کراکرهای گراهام و کلوچه های شکلات که در سال 2021 در قفسه ها ظاهر می شوند ، اعلام کرد. .

تمام درآمد حاصل از Kaepernick به اردوگاه های خود را بشناسید که حقوق خود را می دانید ، که او و شریک زندگی خود نسا در سال 2015 برای کمک به آموزش و تقویت جوانان سیاه و قهوه ای راه اندازی کردند.

این جعبه توسط هنرمند نیواورلئانی ، برندون “BMike” Odums طراحی شده است و شامل تصویری از Kaepernick با مشتی برجسته و عبارت “من حقوق خود را می دانم” است.

بن و جری در بیانیه ای گفتند: “ما افتخار داریم كه در این جنبش برای تغییر جهان با كولین كوپرنیك شریک هستیم.” ”
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>