کام آکرز در مقابل چرخش عقب رامز می دود

[ad_1]

او در دو بازی گذشته 50 بار توپ را حمل کرده است.

اما مربی رامز ، شان مک وی ، آماده نیست که به طور عمومی تیم تازه کار Cam Akers را مسح کند ، زیرا تیم دوباره برگشته است.

صبح جمعه ، حوالی ساعت 12 ، پس از آنکه آکرس در 29 دویدن به 171 یارد رسید تا 24-3 برابر نیو انگلند میهن پرستان پیروز شود ، مک وی گفت که هنوز هم قصد دارد از دونده ها دارل هندرسون و مالکوم براون استفاده کند.

بنابراین رویکرد پیگیری کمیسیون ، حداقل از لحاظ تئوری ، همچنان پابرجاست.

مک وی در یک کنفرانس ویدئویی با خبرنگاران گفت: “مالکوم و دارل قسمتهای بسیار ارزشمندی از کاری هستند که ما انجام می دهیم.” “شب کم بود … اما وقتی صحبت از چگونگی حرکت به جلو است ، فکر می کنم آنچه برای ما مهم است استفاده از همه بازیسازهای مختلفی است که داریم.”

صعود آکرز جای تعجب ندارد بلکه فقط یک تاخیر است.

پس از انتشار بازی Aries تاد گارلی در مارس سال گذشته ، آنها از اولین انتخاب خود در پیش نویس NFL برای انتخاب آکرز در دور دوم با 52 انتخاب کلی خود استفاده کردند.

برنده سابق ایالت فلوریدا دو بازی اول را آغاز کرد ، اما در اوایل پیروزی برابر عقاب های فیلادلفیا از ناحیه دنده آسیب دید و برای دو بازی از دور مسابقات کنار رفت. او در پیروزی مقابل واشنگتن 61 یارد حیاط را شکست ، اما به سختی مقابل سانفرانسیسکو 49ers و شیکاگو خرس بازی کرد.

در چهار بازی بعدی او 33 انتقال داشت. او درمقابل Tampa Bay Buccaneers استراحت کرد و در بازی دوم مقابل 49ers برای بدرقه مسابقه دوید.

اما در پیروزی 38-28 مقابل آریزونا کاردینالز در روز یکشنبه گذشته ، آکرز برای 72 یارد و یک عملکرد عالی در کارنامه خود با 21 دوش بالا عجله کرد.

او در برابر میهن پرستان شروع به کار کرد و بار تخلف را به دوش کشید ، که دو نتیجه را به دست آورد. هندرسون برای دو بار پنج یارد برد. براون صفر پاس داشت و هدفش یک پاس بود.

مک وی گفت: “کام بلافاصله وارد ریتم شد و ما فقط احساس کردیم که او دست داغی است و تصمیم گرفتیم این کار را انجام دهیم.”

هندرسون با 564 یارد و پنج تاچ داون در 125 اجرا بهترین گلزن رمز است. آکرز در 109 اجرا برای 528 یارد و دو تاچ داون عجله کرد. براون در 90 دویدن برای 368 یارد و پنج تاچ داون عجله کرد.

با سه بازی دیگر در فصل عادی ، مک وی احتمالاً به استفاده از هر سه بازی ادامه خواهد داد.

آکرز در تمام طول فصل می گوید که هر نقشی را که به او محول می شود قبول می کند.

اما اجراهای اخیر آن را متمایز می کند.

آکرز بعد از پیروزی روز پنجشنبه گفت: “فقط بگذارید خط حمله سوراخ های من را باز کند.” “وقتی آنها فضا را ایجاد می کنند ، این تنها چیزی است که من نیاز دارم.”

برج حمل (آخر هفته 9-4) آخر هفته نیست. آنها روز دوشنبه برمی گردند تا مقدمات بازی خود را در 20 دسامبر برابر جت های نیویورک در ورزشگاه SoFi آغاز کنند. جت ها در بازی روز یکشنبه خود مقابل سیاتل سی هاوکس که 8-4 بازی می کنند و در حال حاضر در NFC West دوم هستند ، به مصاف 0-12 می روند.

مک وی گفت که او نگران نیست بازیکنانش به گذشته جت ها نگاه کنند ، به خصوص با حضور در فصل بعد از خط.

وی گفت: “من به بلوغ این تیم فوتبال اعتقاد دارم.”

و غیره.

McVeigh گفت ، در این هفته ، برج حمل به عنوان احتیاط در صورت جراحت جیک مک کوئید یا COVID-19 ، کالین هولبا تهیه کننده طولانی مدت خود را برای هفته آموزش امضا کرد. مک وی گفت: “این فقط یک طرح اضطراری بود ، اگر خدای ناکرده اتفاقی برای او نیفتد ، یا شما او را به دلیل تماس با COVID یا هر چیز دیگری از دست بدهید.” “منظورم این است که امسال شما را مجبور می کند که درباره خیلی چیزها فکر کنید. به همین دلیل زیاد نمی خوابم. “… مک وی از دیدن مدافع ستاره آرون دونالد و بازیکن ستاره کرنر ، جالین رمزی ، خوشحال بود که در بازگشت از حیاط 79 حیاط خود راه را برای کنی یانگ خط دفاعی باز کردند. مک وی گفت: “این بازی مورد علاقه من در این بازی است زیرا شما می بینید که دو نفر از بهترین بازیکنان جهان آن را از جلو و شادی واقعی مسدود می کنند.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme