کانلو آلوارس در اولین نبرد دوران پس از پسر طلایی در 19 دسامبر در تگزاس با کالوم اسمیت روبرو می شود

[ad_1]

Canelo Alvarez شاید بزرگترین پیروزی حرفه ای او را در اوایل ماه جاری میلادی بدست آورد ، زمانی که دادخواست ای که علیه Golden Boy تبلیغ کرد ، در نهایت منجر به آزادی وی از این شرکت و وضعیت نامحدود نماینده رایگان شد.

بزرگترین هوادار این ورزش اکنون می تواند تمرکز خود را بر پیروزی در یک مبارزه واقعی بگذارد ، زمانی که آلوارز جایگزین World Boxing Assn شود. کلوم اسمیت ، برنده عنوان میان وزن در 19 دسامبر در مکانی مشخص در تگزاس.

در این جلسه همچنین بازگشت آلوارز به DAZN ، محل برگزاری سه نبرد آخر وی ، رقم خواهد خورد. آلوارز و پلت فرم پخش ورزشی همچنین قرارداد 285 میلیون دلاری باقی مانده خود را به عنوان بخشی از جدایی با پسر طلایی فسخ کردند.

آلوارز اکنون با توانایی پرتاب تور به طیف وسیعی از حریفان در تعدادی از تورها ، کار خود را به صورت نبرد به جنگ دنبال می کند.

اولین انتخاب آلوارز (53-1-2 ، 36 ناک اوت) بوکسور بریتانیایی اسمیت (27-0 ، 19 ملی پوش) بود. آلوارز فقط برای دومین بار در حرفه 15 ساله خود به عنوان 168 پوند می جنگد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes