[ad_1]

آنچه قرار بود بهشت ​​بسکتبال باشد ، هر چیزی بود.

هنگامی که یک سال پیش اردوی آموزشی کلیپرز در هاوایی افتتاح شد ، کاوهی لئونارد و پاول جورج مهاجمان All-Star از برخی مزایای منطقه گرمسیری خود بهره مند شدند. یک شب ، در آب نزدیک وایکیکی ، آنها با هم تیمی های خود در یک کاتاماران در حال معاشرت بودند تا اینکه غروب آفتاب کمرنگ شد.

اما در دادگاه ، اولین اردوی آنها به عنوان کلیپرز سفر سختی نبود.

عملیات خارج از فصل هر فرصتی را برای تماشای مبارزه یا کار هم تیمی ها علیه یک دستیار مربی باقی می گذارد. لئونارد ، که عصر خود را باز خواهد کرد ، بیشتر از جورج برای تمرین در دسترس بود ، تا زمانی که از عمل جراحی روی هر دو شانه خود را ترمیم نکند ، یک ماه دیگر برای تمرین آزاد نمی شود. حتی بعد از اینکه همه در اولین حضور خود در کلیپرز حضور داشتند ، جورج و لئونارد طول کشید تا برای اولین بار تا ماه دسامبر با هم تمرین کنند.

شروع تاخیرآمیز آنها منادی یک فصل انشعاب بود که در آن کلیپرز فقط برای مدت کوتاهی به سلامتی کامل دست یافت و هرگز به انسجام خود در مسیر رسیدن به دور دوم ناامید کننده فصل نرسید.

لئونارد روز جمعه گفت: “شیمی تیمی در روز 1 ساخته شده است.” “من یک رویه انجام دادم ، PG یک رویه انجام داد ، بعضی از پسران دیگر به یک اردوی آموزشی رفتند و بیرون رفتند. من و PG تقریباً هیچ یک از بازی های پیش فصل را انجام ندادیم ، احتمالاً یکی دو بازی کردم. اما ما در اردوی آماده سازی نبودیم. “

این اتفاق در روز یکشنبه که تیم برای اولین بار به صورت گروهی از جمله لئونارد و جورج تمرین می کند ، نخواهد بود.

این جای خود را به خوش بینی داد که این فصل نه تنها آغاز می شود بلکه بسیار متفاوت از فصل گذشته به پایان می رسد.

“امسال ، بعد از اینکه ما می توانستیم اردوی تمرینی را شروع کنیم و با سرعت کامل از روز اول با پسران برویم ، من فکر می کنم این فقط برای شیمی بهتر ارتقا می یابد تا پسران در نیم فصل در صف قرار بگیرند ، و نه لئونارد گفت: ” “حالا همه ما اینجا هستیم”.

رئیس تیم لارنس فرانک گفت که تیم بعد از انجام آزمایشات پزشکی در مورد سلامتی تیم ، در روز یکشنبه عملکرد بهتری خواهد داشت. یکی از بازیکنانی که شرکت نخواهد کرد ، محافظ تازه کار جی اسکراب است. انتظار می رود پنجاه و پنجمین انتخاب کلی در پیش نویس نوامبر بین سه تا چهار ماه پس از عمل جراحی هفته گذشته برای قرار دادن یک پیچ در پای راست آسیب دیده وی از دست برود.

مارکوس موریس پدر به لئونارد و جورج گفت: “از آنجا که این دو نفر از ابتدای فصل شروع کردند ، ایجاد این ارتباط و ایجاد این تداوم در زمین برای ما مهم خواهد بود.” “همه ما که بیرون می رویم یک تراشه بر روی شانه های خود خواهیم داشت.”

کلیپرز 5 روز قبل از اولین بازی تدارکاتی خود در روز جمعه مقابل لیکرز در یک مرکز خالی استپلز فرصت خواهد داشت. تیم ها دو روز بعد و دوباره در شب افتتاحیه فصل 22 دسامبر به مصاف هم می روند.

هفدهمین قهرمانی NBA در لیگ NBA به دلیل ارتباط ستاره ها و هم تیمی های اولین بار لبران جیمز و آنتونی دیویس تقویت شد که در فصل منظم با هم 455 دقیقه بازی کردند. این تداوم به لیکرز کمک کرد تا در راه رسیدن به بهترین عنوان و کنفرانس غربی قدرت کسب کنند.

در همین حال ، لئونارد و جورج 890 دقیقه با هم بازی کردند ، لئونارد روزهای متمادی بازی نکرد و جورج در میانه فصل با آسیب دیدگی از ناحیه پایین پا برخورد کرد.

مصدومیت و اضافه شدن موریس در ماه فوریه منجر به ترکیب اصلی شد که بیشتر اوقات در طول فصل از او استفاده می شد تا فقط 147 دقیقه با هم در فصل عادی بازی کند.

در هفته های اخیر ، لئونارد و جورج “مدت کوتاهی ، نه چندان دور ، به آموزش و تمرین با هم پرداختند” ، جورج گفت که ناراحتی شانه پشت سر او است. “اما هدف نهایی ما این است که فقط اطمینان حاصل کنیم که این یک فضای برنده برای امسال است. این تنها چیزی است که مهم است. “

در حالی که پرونده های COVID-19 همچنان در سراسر کشور در حال افزایش است و تیم های NBA برای اولین بار پس از ترک ایمنی نسبی “حباب” لیگ آماده سفر می شوند ، س unال بی پاسخ این است که تیمهایی مانند کلیپرز چند بار قادر به حفظ آن هستند چرخشهای اصلی آنها در طول فصل.

طبق گزارش NBA ، 48 تست مثبت برای COVID-19 از 546 بازیکن آزمایش شده هفته گذشته وجود دارد. بازیکنانی که تست مثبت دارند اما بدون علامت هستند نمی توانند 10 روز تمرین کنند یا برای پایان علائم باید 10 روز صبر کنند. فرانک گفت ، احتمال بروز بثورات آزمایش مثبت “یک نگرانی اساسی است”.

“احساس می کنم [the NFL is] من موفق شدم به هفته دوازدهم ، هفته سیزدهم برسم ، من اطمینان دارم که NBA فصل را پشت سر می گذارد. ” “ما در حال گرفتن پروتکل های مناسب هستیم. … ما هنوز هر روز در حال آزمایش هستیم. این فقط به ما بستگی دارد ، فقط مطمئن شوید که هر بازیکن به اندازه ما مراقب است. بدیهی است که اگر در خانه بمانید و اقدامات صحیحی را انجام دهید ، می توانید ویروس بگیرید. اما بله ، من فکر می کنم اگر باهوش باشیم و همچنان پروتکل های درستی را بگیریم ، فصل را به پایان می رسانیم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir