[ad_1]

چند روز پیش ، کایل کوزما پس از دیدن توافق همبازیان لبران جیمز و آنتونی دیویس در مورد قراردادهای جدید ، گفت نمایندگان وی در مورد وضعیت قرارداد خود با لیکرز قرارداد داشته اند.

کوزما که 3.5 میلیون دلار در این فصل درآمد دارد ، مجاز به تمدید قرارداد با لیکرز است. راب پلینکا ، نایب رئیس عملیات بسکتبال و مدیر کل لیکرز ، تصمیم می گیرد که بهترین دوره برای کوزما باشد.

كوزما روز پنجشنبه بعد از یك جلسه تمرینی در مركز آموزش تیم ، در جمع خبرنگاران به خبرنگاران گفت: “بله ، ما صحبت كردیم ، بنابراین واضح است كه فقط یك گفتگوی بین نماینده من و سازمان است.” “آنها روی چیزهایی کار می کنند. بنابراین ، خواهیم دید “

لیکرز می تواند یک پیشنهاد مقدماتی کوزما ارائه دهد که هزینه آن در فصل آینده حدود 5.2 میلیون دلار باشد. اگر لیکرز این راه را در پیش بگیرد – که باعث می شود کوزما یک بازیکن آزاد محدود باشد در تابستان سال آینده – این حق را دارند که به هر پیشنهادی که کوزما از تیم دیگری دریافت می کند پاسخ دهند.

کوزما فصل گذشته به طور متوسط ​​12.8 امتیاز و 4.5 ریباند کسب کرده است ، سومین امتیاز در NBA. او 43.6٪ از زمین و 31.6٪ از سه امتیاز را شوت می کند. او در دوره پس از فصل به طور متوسط ​​10 امتیاز و 3.1 ریباند داشت و 43٪ از زمین را شلیک کرد ، 31.3٪ از دامنه سه امتیاز.

هم تیمی های فوق ستاره کوزما جیمز و دیویس قراردادهایی را امضا کرده اند که به ترتیب آنها را در لس آنجلس برای فصول 23-23 و 2024-25 حفظ خواهد کرد.

جیمز روز پنجشنبه 85 میلیون دلار تمدید قرارداد به دلیل نهایی كردن قرارداد 5 ساله 190 میلیون دلاری دیویس.

کوزما گفت: “زمان خیلی خوبی برای این بچه ها است ، بنابراین ارزش دارد که آن را به خانه ، قهرمانی 17 بیاورید.” “این بچه ها لیاقت آن را دارند و مشخصاً بازیکنان جهنمی هستند. نیازی به تکرار این کار نیست. اما من برای این پسران بسیار خوشحالم. “

محبوبیت کاروسو در حال افزایش است

او یک قهرمان NBA است و این به این معنی است که محبوبیت الکس کاروزو در میان هواداران لیکرز افزایش یافته است.

کاروزو روز پنجشنبه در یک کنفرانس ویدئویی با خبرنگاران گفت که رشد “او و هم تیمی هایش” طبیعی است که لیکرز هفدهمین عنوان قهرمانی خود را کسب می کند ، “اما با توجه به وضعیت بسکتبال و نوع لیکرز از آینده من ، قرار گرفتن در معرض سال گذشته ، 1½ ، 2 سال. “

کاروزو بازی در شش مسابقه فینال NBA را با کسب عنوان قهرمانی لیکرز مقابل میامی هیت آغاز کرد.

او در حالی که در دفاع از ستاره بازی می کرد 33 دقیقه بازی کرد و چهار امتیاز ، سه ریباند ، 5 پاس گل ، یک بلاک و یک توپ ربایی به دست آورد.

او در بازی 4 مرحله نیمه نهایی کنفرانس غرب با خنجر سه امتیازی مقابل هوستون راکتز برخورد کرد.

همه اینها باعث علاقه بیشتر طرفداران لیکرز به کاروزو شد.

کاروزو گفت: “من فکر می کنم کمی دیگر مردم فقط دوست دارند اسم من را بگویند و فریاد بزنند.” “فکر می کنم اکنون کمی قابل تشخیص است. فکر می کنم آنها درک می کنند که من نقش زیادی در تلاش برای رسیدن به قهرمانی و کسب عنوان قهرمانی داشته ام و فکر می کنم این چیزی است که مردم اکنون از آن قدردانی می کنند. فکر می کنم طرفداران لیکرز از قبل عاشق من بودند ، اما حالا فکر می کنم این فقط دو برابر شده است. “

تعطیلات لیکرز

لیکرز پس از کسب عنوان قهرمانی در ماه اکتبر به دلیل محدودیت های COVID-19 موفق به برگزاری رژه نشد ، اما باز هم راه های مهمانی را پیدا کرد.

جارد دادلی گفت که تیم به لاس وگاس ، سن دیگو و میامی رفته و خانواده وی را برای مدتی به کابو سان لوکاس برده اند.

دادلی در مورد این جشن گفت: “منظورم این است که ، بسیاری از آنها فقط می دانند که مست هستند و اوقات خوبی را سپری می کنند.” “چیزی که شما به دست می آورید ، اما وقتی با برادرانتان باشد … هیچ چیز سرگرم کننده ای نیست ، می دانید ، زیرا فقط ما هستیم. بنابراین ، این دیوانه نبود.

“و این یک چیز است که به همین دلیل ما می خواهیم آن را پس دهیم. شما می خواهید او را برگردانید زیرا ما رژه را از دست دادیم. ما براکت ها را از دست دادیم ، می دانید ، آنها فوران می کنند. جشن مناسبی دریافت نکردیم. بنابراین تنها راه برای این کار این است که امیدوارم Pfizer در ماه ژوئن همه را در اینجا درمان کند ، ما دوباره آن را برنده می شویم و به روش صحیح انجام می دهیم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر