[ad_1]

پس از تأیید دو آزمایش مثبت برای ویروس کرونا و انجام مراحل ردیابی تماس ، هفت بازیکن USC اکنون در قرنطینه هستند و قرار است روز شنبه با فرض ادامه مسابقه USC با کلرادو به اتمام برسند.

به دلیل قوانین حریم خصوصی ، این بازیکنان توسط USC شناسایی نشدند ، اما كلی هلتون ، مربی روز پنجشنبه گفت كه تعدادی از مبتدیان در این كار دخیل بودند.

اگر USC پاکسازی شود ، کوتاه بودن آن در روز شنبه تضمین می شود. اما پس از چند روز عدم اطمینان در مورد وضعیت بازی با کلرادو ، هلتون صبح روز پنجشنبه گفت که او معتقد است USC “در حال حاضر در مکان بسیار خوبی قرار دارد”.

هلتون گفت: “ما به دلیل پروتکل هایی که در اختیار داریم بسیار خوش شانس هستیم و من به یک راه حل عالی و راهنمایی از همه فکر کردم تا بتوانیم قدمی عقب برداریم و واقعاً بفهمیم کجا بوده ایم و هیچ چیز عجله نکنیم.” “من فکر می کنم این خیلی به ما کمک کرد و امیدواریم که براساس آزمایشاتی که امروز و فردا می بینیم ، آن را گرفته و به پایان رسانده ایم.”

این پروتکل ها دوشنبه شب هنگامی که بازیکن پس از سفر USC به یوتا در آخر هفته گذشته امتیاز مثبت گرفت ، آزمایش شد. در حالی که USC تلاش می کرد با یک اپیدمی بالقوه مقابله کند ، بازیکن دیگری مثبت ارزیابی شد اما بدون علامت بود ، در حالی که پنج نفر دیگر تماس نزدیکی داشتند و مجبور به قرنطینه شدند.

تا روز چهارشنبه ، USC توسط مقامات بهداشت عمومی آزاد شد تا دوباره تمرین کند. همانطور که هلتون دید ، روند اثبات چگونگی عملکرد پروتکل های امنیتی USC بود.

هلتون گفت: “این می تواند ویرانگر باشد.” “از آنجا که ما نکات مثبت زیادی نداشتیم. این می تواند تیم را خیلی سریع پشت سر بگذارد و ناگهان نیمی از تیم فوتبال شما بیرون است. اما از هر کاری که انجام می دهیم ، نحوه سفر ، نحوه اقامت در هتل ها ، نحوه غذا خوردن ، روش آزمایش ، همه چیز ، واقعاً دامنه را محدود می کند. “

میزان کامل میزان تأثیر USC تا روز شنبه مشخص نخواهد شد. تروایی ها پیش از این انتظار داشتند که یک دست کوتاه از مدافع داخلی ارائه شود ، در حالی که Palaie Gaoteote هنوز در پروتکل ضربه مغزی قرار دارد و Ralen Goforth نیز با یک پیچ خوردگی در وسط پا مورد بحث است.

در حین اردوی تمرینی ، هلتون و کارکنانش با چرخاندن بیش از حد معمول در شرایطی که چندین بازیکن از آتش سوزی جان سالم به در بردند ، نکته ای را بیان کردند. این سرمایه گذاری اکنون مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

هلتون گفت: “دیدن کسانی که مداخله می کنند و کاری که انجام می دهند خوب خواهد بود.” “برخی از آنها ، این اولین فرصت آنها در این فصل برای کمک جدی است. همانطور که به تیم گفتم ، ما از آنها هیجان زده هستیم. و برای پسران که سهم قابل توجهی دارند ، وقت آن است که قدم بگذارند. یک شنل سوپرمن بپوشید و واقعاً خاص باشید و تیم فوتبال ما را بلند کنید. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر