کریس پل در حالی که تندر او را با خورشیدها معامله می کند دوباره ارزش نشان می دهد

[ad_1]

این فصل آخر در NBA با جشن گرفتن لبران جیمز ، پاشیدن شامپاین به هر کسی که در نزدیکی درب رختکن لیکرز بود ، مادربزرگ سازی با مادرش و شکستن یک سیگار روشن ، دود چرخیدن در حالی که او دستشویی می کرد ، به دست آورد.

دیگر برنده بزرگ حباب NBA ، کریس پل ، در آن زمان حضور نداشت. اوکلاهما سیتی تندر او ، مانند همه تیم های قبلی پاول ، قبل از فینال مسابقه برگشت و در یک نبرد سخت مرحله اول با هوستون راکتس سقوط کرد.

پل ، رئیس اتحادیه بازیکنان ، به سازماندهی کل عملیات بالن کمک کرد ، و همکاران خود را متقاعد کرد که آزادی شخصی خود را فدا کنند ، با دوستان و خانواده خداحافظی کنند و در طی یک بیماری همه گیر در فلوریدا جمع شوند تا فصل را به پایان برسانند.

در آنجا ، پاول با کمک به انتقال طوفان های رعد و برق دوران اخیر کوین دورانت-راسل وستبروک به یک دوره جدید که شامل یک سفر غافلگیرانه به مرحله پلی آف بود ، ارزش NBA را یادآوری کرد.

این یک قهرمانی نبود ، اما بدون شک یک موفقیت بود.

و روز دوشنبه ، پل بدون اینکه قدمی از مسابقات قهرمانی NBA فاصله داشته باشد ، دوباره موفق به پیروزی شد.

تندر طی معامله ای پل را به ققنوس معامله کرد که چهار بازیکن از جمله کلی اوبری و ریکی روبیو و یک انتخاب دور اول در آینده را به ارمغان آورد ، این مدافع کهنه کار را در موقعیت بهتری برای پیروزی قرار می دهد – حتی اگر مسابقه عنوان قهرمانی طولانی شود.

از نظر پل ، این فرصتی برای صعود به پلی آف با یک تیم سوم در سه فصل و سازمان پنجم در زندگی حرفه ای او خواهد بود ، این نشانه ای از کوچ نشینی فوق ستاره NBA مدرن است.

به نظر می رسد که تقریباً همه در حال تغییر تیم هستند و به نظر می رسد پل حتی بهترین بازیکن توزیع شده در این هفته نخواهد بود.

تیم های اطراف NBA معتقدند که جیمز هاردن ستاره هوستون می خواهد جدا شود و بروکلین در میان سازمان هایی است که در مورد این پیشنهاد بحث می کنند. و در حالی که بازار Westbrook با شرکت کنندگان بی صبرانه پر نشده است ، راکت ها هنوز هم می توانند آن را جابجا کنند.

در اقدامی که در واقع می تواند به سوپراستار بماند ، منابع گفتند که Milwaukee Bucks دوشنبه شب Jrue Holiday را از نیو اورلئان برای اولین بار در اولین چک و مبادله خریداری کرد – اقدامی که نشان می دهد جیانیس آنتتوکونمپو قرارداد تمدید قرارداد را امضا خواهد کرد. تا با باکس بماند ، که در انتظار او است.

به همین دلیل است که باکس ها مایل بودند بسیاری از انتخاب ها را کنار بگذارند – وقتی کسی مثل آنتتوکونمپو می خواهد بماند ، شما برای خوشحال کردن او هزینه می کنید.

اما این یک استثنا در این لیگ در حال حاضر است.

لیکرز و کلیپرز هم حول سوپراستارهایی ساخته شده اند که آنها را به جای ستاره هایی که از خود مراقبت کرده اند انتخاب کرده اند. و در حالی که استعدادهای خانگی هنوز هم می توانند رونق بگیرند – بوستون و دنور نمونه های خوبی هستند – این تیم ها در واقع فقط مدل موهایی هستند که می توان آنها را با معامله بالقوه مقایسه کرد وقتی یک بازیکن سطح بالا در دسترس قرار گرفت.

به استثنای دوست خوبش جیمز ، هیچ کس در مسیر خودش و خارج از سازمانهای پل خود را جهت گیری بهتری نکرده است. او به ایجاد بسکتبال حرفه ای در نیواورلئان کمک کرد ، به بازسازی کلیپرز در یک سازمان قابل اعتماد کمک کرد ، راکت ها را در مقابل گلدن استیت به لبه فشار آورد و به عنوان پل عالی به شهر اوکلاهما خدمت کرد.

و مدیران NBA معتقدند که او برای پنجمین بار با سانز این کار را انجام خواهد داد ، به دوین بوکر ، مرکز 7 پا و شماره 1 سابق Deandre Eaton ، و چند وینگر جالب و جوان میکل بریجز و کامرون جانسون خواهد پیوست. .

سانزها ، که هنوز شماره 10 را در پیش نویس روز چهارشنبه دارند ، برای لیست پاول ، 35 ساله ، به کمک احتیاج دارند ، اما به گفته یک حریف ، احساس این است که ققنوس “واقعاً خوب” خواهد بود.

در حالی که بسیاری از تعریف و تمجیدهای روز دوشنبه به درستی متوجه مدیر کل تندر سام پرستی شد ، که موفق شد سفارشات تجاری پل جورج و وستبروک را به یک دسته پیش نویس و دارایی تبدیل کند که تیم می تواند آنها را برگرداند ، بگذارید یک دقیقه وقت بگذاریم تا به Paul تبریک بگوییم .

تعداد کمی از بازیکنان در تاریخ اخیر موفق شده اند که بسیاری از سازمان ها را تحت تأثیر قرار دهند ، و یک سری مسابقه دیوانه را که به عنوان یک برادر کوچک متولد یک عمر مسابقه با خود به ارمغان آورده است ، برآورده کنند. اندازه و نواقص جسمی برای فرو نشاندن میل به برنده شدن.

سانز ممکن است بلیط اولین فینال NBA پل نباشد – جاده در کوتاه مدت با تعداد زیادی تیم دیگر آماده پیروزی است – اما بدون شک ققنوس امروز بهتر از دیروز است.

برای اولین بار در یک دهه گذشته ، خورشیدها قادر به اهمیت هستند – و این خود پیروزی دیگری است که می توانید به کریس پاول بدهید.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes