کلیپرزها از آغاز فصل با ستاره هایشان خوشحال شدند


این صحنه قرار بود بی ضرر باشد و با این وجود ، با توجه به مدت زمانی که فصل گذشته طول کشید ، بلافاصله جمعه در Staples Center برجسته شد.

یک سال بعد از انجام هفت بازی و 20 بازی ، از جمله پیش فصل ، اولین بازی با حضور کلیپرز انجام شد ، اما یک زوج آسیب دیده از کاوی لئونارد و پاول جورج ، آنها جمعه در وسط و دو طرف مقابل آرم لیکرز قرار گرفتند آنها منتظر اشاره به افتتاحیه قبل از فصل خود بودند.

مربی تایرون لو “اقتباس” از کلمات کلیدی فصل تیم خود را نامید ، و اولین بازی پیش فصل ، پیروزی 87-81 برای لیکرز ، با پس زمینه شوم موسیقی و اعلامیه های عمومی که در یک میدان خالی از 20000 صندلی به صدا در آمد ، بازی کرد. شدت این مبارزات در NBA را متفاوت خواهد کرد ، حتی در مقایسه با شروع مجدد لیگ در تابستان گذشته در فلوریدا.

اما لئونارد و جورج با هم در زمین ، به طور مداوم بعد از اینکه هر دو از سلامت کافی برخوردار بودند تا بتوانند از آنجا که فصل آنها در ماه سپتامبر به طرز شرم آوری پایان یافت ، تمرین کنند؟ این تغییری است که کلیپرز از دیدن آن خوشحال خواهد شد.

لئونارد سه امتیاز و هفت ریباند داشت و جورج 10 امتیاز کسب کرد و دو ریباند اضافه کرد. هر کدام از آنها 14 دقیقه بازی کردند تا فصلی را شروع کنند که در آن لنارد گفت که بازی نخواهد کرد.

لئونارد گفت: “بدیهی است امسال بسیار متفاوت است.” “سال گذشته ما تداوم ایجاد کردیم ، فصل را طی کردیم ، فراز و نشیب ها را پشت سر گذاشتیم. امسال ما در اولین بازی تدارکاتی بازی می کنیم. ما سال گذشته در اولین بازی تدارکاتی بازی نکردیم ، هیچ یک از ما. ما اولین تمرین را تمرین نکردیم.

ویس متیوز از تیم لیکرز با پل جورج از کلیپرز مبارزه می کند ، درست است و در 11 دسامبر 2020 توسط نیکلاس باتوم خطا شد.

وس متیو از لیکرز درست با پل جورج از کلیپرز برای توپ می جنگد و جمعه شب توسط نیکلاس باتوم خطا می شود.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

“بنابراین همه چیزهایی که برای فرهنگ بهتر خریداری شده اند و ما فقط در آنها شرکت می کنیم ، می بینیم که روی اولین تمرین یا این بازی ها تمرکز داریم ، فقط جریان می یابد و این بچه ها می دانند که این یک بازی نیست.”

در حالی که لیکرز به چهار بازیکن استراحت داد ، از جمله لبران جیمز و آنتونی دیویس ، دو ماه بعد ، با کسب هفدهمین عنوان قهرمانی NBA در این امتیاز ، لیو دو چهارم از بازیکنان خط دفاع خود را بازی کرد که فصل گذشته آن زمان گذرا بود.

لو قبل از عزیمت گفت: “با وجود همه افراد سالم ، ما فقط می خواهیم از زمانی که در اختیار داریم استفاده کنیم.” “کاخی با داشتن یک فصل سخت در سال گذشته ، شروع اردوی آماده سازی پس از اینکه PG 11 بازی اول را از دست داد ، نتوانست از اردوی آماده سازی عبور کند. با ورود سالم به این فصل ، می دانید ، پسران ما ، کادر مربیگری ما ، ما فقط می خواهیم از هر لحظه ، هر فرصتی که باید با هم بازی کنیم و در زمین باشیم برای رسیدن به این انسجام استفاده کنیم. ”

لو اظهار داشت که مشکلات شیمیایی تیم از عدم شناخت بازیکنان در زمین است. در مصاحبه ای با ESPN ، مربی سابق Doc Rivers خواستار جدایی شد و گفت که برخی از بازیکنان لیست قبلی فصل قبل “صادقانه حداقل یکی از پسران جدید را قبول نکردند. فکر می کردم آنها کاوهی را قبول می کنند. اگر همه را قبول ندارید ، پس معمولاً برنده نمی شوید. “

لو معتقد است که تیم های مداوم بیشتر اولین قدم برای حل مشکلات فصل گذشته هستند. او قول داد پاسخگویی قوی تر ، لئونارد و جورج را به چالش بکشد تا با توانایی های دفاعی خود بازی کنند.

لو گفت: “من فکر می کنم کاوهی و پی جی باید هر شب در خط دفاع ، همراه با پت بورلی لحن ما را تعیین کنند و آنها امشب در پایان دفاع این کار را انجام دادند.”

نکات برجسته پیروزی پیش فصل لیکرز مقابل 87-81 برابر کلیپرز در استاپلز سنتر در روز جمعه.

حتی با حضور جورج و لئونارد در زمین ، نیمه اول پارچه شده جمعه – که شامل 23 گردش مالی ترکیبی بود – هیچ کجا نشانه ای از چگونگی بازی واحد اصلی نبود و فقط به این دلیل نبود که مهاجم مارکوس موریس ، که یک قرارداد 4 ساله و 64 میلیون دلاری امضا کرد. ماه گذشته به دلیل درد زانو ، لو گفت.

این زنگ زدگی بعد از خارج از فصل ظاهر می شود ، در آن هم تیمی ها نمی توانند برای بازی های منظم وانت جمع شوند. جورج سه شوت اول خود را از دست داد و قبل از اینکه دو شوت بعدی خود را بگیرد چرخاند. گرچه سالم به نظر می رسید ، اما لئونارد هرگز به حداکثر سرعت نمی رسید و اولین امتیاز پرتاب آزاد خود را با 8:27 به ثمر رساند تا قبل از نیمه بازی به میدان برود. در کل ، کلیپرز 27 چرخش انجام داد.

با این وجود ، به همان اندازه وسوسه انگیز است که رد کردن اقدامات روز جمعه به عنوان یک ماده پر کننده پیش فصل ، وسوسه انگیز باشد ، اما لو گفت که سه بازی پیش فصل تیم را مجبور خواهد کرد که هرچه بیشتر در مورد ورود به فصل جدید 22 دسامبر برابر لیکرز بیاموزد.

وی گفت: “ما قطعاً برخی از افراد ، چهره های مختلف ، موقعیت های مختلف را جابجا خواهیم کرد ، فقط خواهیم دید که چگونه کار می کند”. “بنابراین ما در حال حاضر سه بازی برای آزمایش داریم ، چیزهای مختلف را امتحان کنید. ما می خواهیم سعی کنیم این کار را در اسرع وقت انجام دهیم. “
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>