کلیپرزها از جاستین پاتون صرف می کنند تا اتاقی را با محدودیت حقوق باز کنندکلیپرز در اقدامی که به حقوق تیم کمی بیشتر فضای نفس کشیدن تحت فشار سخت NBA را داد ، روز سه شنبه مرکز جاستین پاتون را ترک کرد.

پاتون ، 23 ساله ، شش روز زودتر به عنوان بخشی از یک قرارداد سه تیمی با دیترویت و بروکلین خریداری شد که لوکاس کنارد ، دروازه بان سابق کلیپرز را به هم متصل می کرد. بلافاصله تصور می شد که پاتون به دلیل قرارداد 1.7 میلیون دلاری بدون ضمانت ، بلافاصله در لیست باقی بماند.

تیم ها ممکن است از سقف حقوق لیگ 109.1 میلیون دلار فراتر رود ، اما از آنجا که کلیپرز توافق کردند که به نماینده آزاد Serge Ibaka استثنا کامل در سطح میانی پرداخت کنند ، این بدان معنی است که آنها دیگر نمی توانند از حد مجاز 138 عبور کنند ، 9 میلیون دلار کناره گیری از پاتون موجب صرفه جویی در حقوق و مرکز ذخیره او می شود ، یوآخیم نوح نامزد دیگری است که باید رد شود ، زیرا حقوق وی برای فصل پیش رو تضمین نمی کند تا اولین روز فصل عادی ، 22 دسامبر. این تیم در حال حاضر 12 بازیکن یا تحت قرارداد دارد یا وقتی رسمی شدن معاملات آژانس رایگان آنها خواهد بود ، آنها هستند.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>