[ad_1]

کلیپرها حرکت بزرگ خود را برای به دست آوردن یک مرد بزرگ انجام دادند.

یک روز پس از رفتن پرانتز به دادگاه Montrezl Harrell و JaMychal Green به یک آژانس رایگان ، کلیپرز با سرژ ایباکا به توافق رسید که برای یک قرارداد دو ساله به ارزش 19 میلیون دلار ، کسی را که از معامله می داند تأیید کرد. این یک احیای قابل توجه برای تیمی است که به نظر می رسد چشم انداز جذب یک تیم بزرگ بسیار ارزشمند از ساعت شنبه لاغرتر شود.

ایباکا 31 ساله دارای 144 بازی تجربه پس از فصل است که شامل قهرمانی 2019 است که با تورنتو به دست آورد و در کنار کاوهی لئونارد مهاجم کلیپرز بازی کرد. فرد تأیید کرد که 7 پا برای حذف کامل تیم در فصل آینده به ارزش 9.3 میلیون دلار امضا خواهد کرد.

ایباکا از فصلی بیرون آمد که در آن نرخ موثر گل به گل 56.4٪ را ثبت کرد که با میانگین 15.4 امتیاز و 8.2 ریباند دومین امتیاز در دوران حرفه ای خود محسوب می شود. او همچنین 38 درصد تلاش خود را با سه امتیاز انجام داد.

ایباکا که یک عضو سه بار در پست مدافع کناری NBA است ، به عنوان یک ترکیب ثابت ثابت برای اوکلاهما سیتی وارد لیگ شد ، اما در فصول اخیر تورنتو را از نیمکت کنار زده است. او می تواند نقش مشابهی را با کلیپرز بازی کند و پشت سر بازیگر جوان ایویکا زوباک بازی کند.

اندازه و انعطاف پذیری ایباکا برای بازی در موقعیت های مختلف در جلو ، راه رفتن با رنگ در دفاع و همچنین فراتر رفتن از محیط برای کشش دفاع های مخالف ، یک پیشرفت درخشان از هارل محسوب می شود ، که کلیپرز جمعه بعد از آن به لیکرز از دست داد به دلیل اندازه و تیراندازی ، بهترین فصل زندگی حرفه ای او همچنان محدود به ایفای نقش باریک تر در مرکز ناب بود.

اکنون انتظار می رود که کلیپرز توجه خود را به سایر قسمتهای جستجو در لیست خود معطوف کند ، از جمله محافظ گیم میکر و یک نسخه پشتیبان که می تواند به طلسم لئونارد کمک کند. مشهور است که کلیپرز به یکی از این محافظان علاقه مند است که وارد یک آژانس رایگان در راجون روندو می شود ، اما او اوایل روز شنبه با Atlanta Hawks به توافق رسید.

قبل از اینکه کلیپرز به ایباکا برود ، یک جریان ثابت از مراکز ذخیره ورزشی در جاهای دیگر امضا کرده بود: Nerlens Noel به نیویورک ، تریستان تامپسون به بوستون. این حرکات اتفاقات شب قبل را به دنبال داشت که به نظر می رسید تیم به دلیل کمک گرفتن از جلو ، در موقعیت دشواری قرار دارد.

هنگامی که جری گرانت بازیکن آزاد پیشنهاد سه ساله 60 میلیون دلاری دنور را به نفع پیچ و مهره برای شرایط مشابه رد کرد ، اما اواخر جمعه نقش تهاجمی بیشتری در دیترویت داشت ، ناگتس پیگیری های خود را برای بازیکن آزاد کلیپرز افزایش داد.

با گذشت زمان بیشتر برای فهمیدن چگونگی جمع آوری بقیه معاملات آژانس رایگان خود ، کلیپرز فرصتی برای بازگشت به گرین داشت که روز پنجشنبه گزینه 5 میلیون دلاری بازیکن را رد کرد ، با پیشنهادی نزدیک به میانگین کامل. استثنا در سطح ، به ارزش 9.3 میلیون دلار. اما با عدم حضور گرانت در دنور ، ناگتس می تواند بلافاصله افزایش یابد ، یک نقش اولیه بالقوه – به طور موثر جایگزین گرانت در ترکیب – و فرصتی برای تبدیل این نقش به یک حقوق حتی بیشتر در سال 2021 ، زمانی که تیم های بیشتری انتظار می رود فضایی برای محدود کردن حقوق و دستمزد. گرین با یک قرارداد دو ساله و 15 میلیون دلاری با دنور موافقت کرده و برای سال دوم گزینه بازیکن را در اختیار دارد.

خروج هارل از کلیپرز از نظر برخی ناظران لیگ اجتناب ناپذیر بود. با این حال ، تصمیم گرین برای رفتن وحشتناک بود زیرا نتیجه ای حاصل نشده بود. به علاوه ، چابکی و شوت سه امتیازی او اکنون ناگتس را تقویت می کند ، تیمی که در دور دوم فصل یعنی سپتامبر کلیپرز را به طرز خیره کننده ای حذف کرد.

تقریباً 24 ساعت بعد ، کلیپرز تهویه مطبوع را تهیه کرد. کمی قبل از ساعت 9 شب ، آنها از یک روز مانور آرام برای تقویت یک نیاز اساسی بیرون آمدند.

برودریک ترنر ، نویسنده ستاد تایمز ، در این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر