[ad_1]

دو ماه پس از دیدن آنچه که یکی از عمیق ترین لیست های NBA به نظر نمی رسد انتظارات را پس از فصل برآورده کند ، کلیپرز اولین اقدامات خود را برای تغییر شکل تیم خود در طول پروژه در روز چهارشنبه با حرکات انجام داد ، شامل اضافه شدن لوک کنارد از دیترویت.

کنارد که سابقاً حافظ قرعه کشی بود و وارد فصل چهارم خود شد ، به عنوان بخشی از تجارت سه تیمی شامل بروکلین ، مردی آشنا به معامله تأیید شد.

در حالی که یک ونگر ذخیره دیگر ، رادنی مک گرودر ، به دیترویت می فرستد ، کلیپرها لندری شمت ، نگهبان ذخیره ای را که قصد ورود به فصل سوم خود را دارد ، در بروکلین تجارت می کنند. مک گرودر اضافه کردن دستمزد در تجارت بود ، که همچنین باعث شد دیترویت انتخاب نوزدهم بروکلین را انجام دهد.

“سلام بروکلین !!!” قبل از اینکه بعدا ویدیویی از خودش با کلاه یانکی استفاده کند ، شام توئیت کرد.

تجارت با سه تیم 2 میلیون دلار از حقوق و دستمزد کلیپرز دستمزد را کاهش می دهد ، مبلغی که می تواند نشان دهنده برنامه های تیم برای ورود به یک آژانس رایگان باشد که از روز جمعه آغاز می شود. اگر این تیم از معافیت 9.3 میلیون دلاری برای پرداخت متوسط ​​مالیات برای سقف حقوق استفاده کند ، این محدودیت سختی ایجاد می کند و تیم قادر به عبور از حقوق 138 میلیون دلاری نخواهد بود. با این وجود ، پس انداز حقوق می تواند به تیم کمک کند تا از این سطح کامل استفاده کند ، در حالی که هنوز فضای لازم برای جذب دوباره بازیکنان آزاد خود را دارد ، مانند مهاجم مارکوس موریس ، مرکز مونترل هارل و مهاجم مایکل گرین ، در حالی که زیر حد مجاز است.

از آنجا که کلیپرز به دلیل کمبود فضای محدود چندین گزینه دیگر برای جذب بازیکن آزاد بزرگتر در اختیار دارد ، مقدار استثنا می تواند انگیزه ارزشمندی برای بازیکنی باشد که معتقد است کلیپرز فرصتی برای پیگیری یک قهرمانی دارد. عوامل آزاد که ممکن است در این محدوده دستمزد باشند ممکن است شامل سرژ ایباکا ، مرکز تورنتو و گوران دراگیچ نگهبان میامی باشند.

کلیپرز در دور دوم دو بازیکن دیگر اضافه کرد ، ابتدا از طریق تجارت با نیویورک ، دانیل اوتورو ، مرکز مینه سوتا را که به طور کلی در مکان سی و سوم انتخاب شد ، خریداری کرد. اوتورو 6 فوت 10،240 کیلوگرمی در طول دانشجویی که برنده ده بزرگ شد به طور متوسط ​​20.1 امتیاز و 11.3 ریباند داشت. اوتورو به عنوان دانشجوی تازه وارد گپرها در کنار امیر کوفی ، مهاجمی که قرارداد دو طرفه ای با کلیپرز دارد ، بازی می کند.

کلیپرز تا آخرین دقایق پروژه به کار خود ادامه داد. آنها با بروکلین روند خوبی را رقم زدند تا با انتخاب 55 ام جی اسکراب را انتخاب کنند و 57 انتخاب اصلی را به نت ها بدهند. اسکراب 6-6 با میانگین 21.9 امتیاز ، 6.8 ریباند و 2.7 پاس گل بهترین بازیکن سال کالج بود.

این که آیا اوتورو یا اسکراب در چرخش کلیپرز فرورفتگی خواهند داشت ، باید منتظر ماند ، اما کنارد بلافاصله در چرخش مربی تایرون لو لو قرار می گیرد. از صفحه هایی مانند Kenard ، می تواند رشد کند. شامت ممکن است داشته باشد ، اما ظاهراً کلیپرز گارد کمی مسن تر را فرم قابل اطمینان تری می دانسته است. مدت هاست که ارتقا the زمین پشتی در اولویت کاری خارج از تیم این تیم قرار دارد و Kenard اولین قدم برای مقابله با آن است.

دوازدهم در پیش نویس 2017 ، کنارد یک شوت حرفه ای سه امتیازی با 40٪ و میانگین 15.8 امتیاز در 32.9 دقیقه فصل گذشته است ، زمانی که او در ابتدا بازیکن پیستونز بود ، اما فقط 28 بازی انجام داد. به علت تاندینیت در زانوها. در ماه ژوئن ، کنارد در دیترویت به خبرنگاران گفت که کاملا بهبود یافته است.

او جایگزین شامت ، انتخاب دور اول فیلادلفیا در سال 2018 خواهد شد که پس از پیوستن به تیم در اواسط فصل خود به عنوان یک تازه کار ، تأثیر فوری بر کلیپرز گذاشت. شامت 41٪ از سه امتیاز خود را به دست آورد ، از جمله ضربه ای که پیروزی 31 امتیازی تیم مقابل گلدن استیت در پلی آف 2019 را رقم زد.

کارایی او فصل گذشته افتاد و با تغییر نقش 40٪ تیراندازی کرد. به دلیل ورود کاوهی لئونارد و پاول جورج و سلامتی او – از جمله درگیری با ویروس کرونا که ورود او را به شروع مجدد NBA در نزدیکی اورلاندو ، فلوریدا به تأخیر انداخت – شامت از ترکیب اصلی حذف شد و استفاده از مربی داک ریورز به ندرت دقیقه های متوالی را مجاز می دانست.

McGruder به عنوان نماینده آزاد در سال 2019 برای تولید مجدد تولیدات خود در میامی امضا شد ، جایی که او در پشت دفاع مجلل خود از آمادگی برای شروع کار درآمد. در پایان ، او در طول تنها فصل حضور خود در کلیپرز ، با کمترین میزان 3.3 امتیاز در 15 دقیقه در هر بازی ، مورد استفاده قرار گرفت. او از این فصل تنها در 5 بازی از 13 بازی تیم ظاهر شده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر