کلیپرز دلتنگ کنت بازمور است که گلدن استیت را انتخاب می کند

[ad_1]

کلیپرها حیاط جلویی خود را برای ایجاد آژانس رایگان تقویت کردند ، اما روز یکشنبه فرصتی برای انجام چنین کاری با پشت خود از دست دادند ، وقتی بازیکن آزاد کنت بازمور با یک قرارداد یک ساله با گلدن استیت واریرز موافقت کرد.

وینگر 6 فوت و 5 که فصل گذشته برابر پورتلند و ساکرامنتو به طور متوسط ​​8.8 امتیاز و 4.3 ریباند در هر بازی داشت ، یکی از اولین بازیکنانی بود که در روز جمعه باز شدن آژانس رایگان ، کلیپرز با او تماس گرفت. به گفته سه نفر که اجازه صحبت در جمع را ندارند ، این تیم در مورد ارائه معافیت دو ساله 3.6 میلیون دلاری خود به Bazemore بحث کردند.

بازمور 31 ساله ترجیح داد با استفان کاری ، دوست صمیمی ، دوباره متحد شود ، زیرا آنها از سال 14-2014 با هم تیمی جنگجویان بودند. به گزارش Athletic ، ارزش قرارداد یک ساله وی با Warriors 2.3 میلیون دلار خواهد بود.

بازموره فصل گذشته 38٪ از سه امتیاز خود را کسب کرده و در 35٪ حرفه ای خود یک تیرانداز سه امتیازی است. اما درخواست او برای کلیپرز همچنین به دلیل ارتقا def دفاعی بود که او برای واحد دوم که در دوره بعد از فصل با استفاده از ترکیب مشخص امتیازات خود را از دست می داد ، امتیاز کمتری را به خود اختصاص می داد. بالهای Bazemore 6-11 به او اجازه می داد بازیکنان بزرگتر را حفظ کند و دلیل اصلی این بود که او به عنوان وصله ای برای سوراخ کردن کاوی لئونارد در نمودار عمق کلیپرز دیده می شد.

وقتی توری کریگ به میلواکی تعهد کرد ، نامزد دیگری برای افزودن عمق به جناحین موافقت کرد که به جای دیگری برود.

وقتی دنور روز شنبه پیشنهاد مقدماتی خود را برای کریگ با نتیجه 6-7 پس گرفت ، کلیپرز در ابتدا به این بازیکن 29 ساله علاقه نشان داد ، که دفاع او از روی نیمکت باعث شد Denver به فینال کنفرانس غرب در ماه سپتامبر راه یابد. با این حال ، هرگز مذاکرات پیشرفت نکرد.

همانطور که جستجوی عمق بال کلیپرز ادامه داشت ، آنها اواخر شنبه شب با توافق برای امضای قرارداد با سرژ ایباکا ، بازیکن تورنتو برای قراردادی دو ساله و 19 میلیون دلاری ، یک نیاز اساسی را مطرح کردند ، معامله ای که از محرومیت کامل تیم سود می برد. 7 فوت 9.3 میلیون دلار در فصل آینده. با استفاده از این استثنا ، تیم محدودیت به اصطلاح سخت لیگ را آغاز می کند ، که اجازه نمی دهد حقوق بیش از 138 میلیون دلار باشد.

معامله ایباکا یک پیروزی غافلگیرکننده برای کلیپرز تلقی می شود ، بسیاری از ناظران در لیگ معتقدند که محدوده قیمت ایباکا بیش از آنچه تیم پیشنهاد می دهد خواهد بود. او بلافاصله دفاع داخلی تیم و انعطاف پذیری حمله را ارتقا داد ، و تجربه و ضربه محکم و ناگهانی او می تواند او را برای بستن ترکیب تحت مربی جدید Tyrone Lue مناسب کند.

کلیپرز از زمان باز کردن درهای آژانس رایگان در جمعه ، مهاجم اصلی مارکوس موریس و مهاجم پاتریک پترسون را نیز به خدمت گرفته است.

قرارداد آژانس های رایگان می تواند توسط تیم ها اعلام و روز یکشنبه رسمی شود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes