کلیپرز دو گل را از دست داد ، اما وقتی مارکوس موریس دوباره امضا کرد به گل رسیداندکی پس از آغاز آژانس رایگان NBA در روز جمعه ، کلیپرز مرد ششم خود را از دست داد.

آنها پاسخ دادند و به سرعت بهترین هدف خود را حفظ کردند.

آژانس رایگان و نامحدود مارکوس موریس کمتر از 5 ساعت پس از موافقت وی با یک قرارداد 4 ساله و 64 میلیون دلاری که 6 فوت و 8 بازیکن را به ترکیب اصلی کلیپرز می رساند ، کمتر از 5 ساعت دوام آورد.

کلیپرز همچنین با یک قرارداد یک ساله با پاتریک پاترسون ، مهاجم ذخیره سال گذشته موافقت کرد تا اینکه مونترسل هارل ، بزرگترین ذخیره NBA را با قراردادی دو ساله به رقیب لیکرز از دست داد.

یک فرد آگاه از تصمیم ، اواخر جمعه ، کلیپرز پس از توافق با یک قرارداد دو ساله ، 15 میلیون دلاری ، ذخیره مهم دیگری را به JaMychal Green از دست داد. کلیپرز در حال مذاکره برای به خدمت گرفتن مجدد گرین بود که روز پنجشنبه شانس حضور در فصل آینده را رد کرد اما دنور برنده شد. ناگتس پس از از دست دادن مهاجم خود جرمی گرانت از دیترویت ، در خواستگاری از گرین پرخاشگر بود.

معامله با موریس ، که تا یکشنبه رسمی نبود ، 16 ماه پس از خالی بیرون آمدن کلیپرز در اولین تلاش برای قفل کردن زمین ، که در دفاع از مردان بزرگ تجربه داشت ، بسته شد. آنها در سال 2019 آنقدر از موریس قدردانی کردند که پس از تنها ستاره فوق العاده کاوه لئونارد ، او را به دومین تماس با یک آژانس رایگان تبدیل کردند. هیچ وقت یک معامله حاصل نشد ، اما بعداً موریس گفت که از رابطه با دفتر جلوی تیم تحت تأثیر قرار گرفته است.

هنگامی که کلیپرز در فوریه موریس را خریداری کرد ، بسته ای را به نیویورک داد و ستد کرد که شامل انتخاب یک پروژه اولیه بود ، هدف این بود که ماه ها بعد از رفتن به یک آژانس رایگان جلوگیری کند.

پس از اینکه فرصتی دیگر برای امضای قرارداد طولانی مدت به وی داده شد ، آنها موفق بودند ، اما برای انجام این کار ، آنها توافق کردند که در طی چهار سال آینده تقریباً 8 میلیون دلار بیش از آنچه در 10 سال اول حضور خود در NBA بدست آورد ، به موریس بپردازیم. با یکدیگر.

هنوز کلیپرز در بازار خریدار حضور نداشت. عدم حضور آن به معنای تلاش برای جایگزینی شوت و دفاع در حالی است که با کمبود فرصت های جذاب روبرو هستید.

موریس ، 31 ساله ، پس از تجارت خود ، در طی 19 بازی فصل منظم با کلیپرز ، فقط 31 درصد از شوت های خود را زد ، که فاصله زیادی با شوت او برای شروع فصل با نیکس ندارد ، اما او ثابت کرد که یکی از بهترین حمله های متوالی است در طول فصل بعد ، 47.5٪ از سه امتیاز خود را کسب می کند. وی در تلاشهایی که کاملاً باز در نظر گرفته شد ، در کل 60٪ ، از جمله 58٪ در سه نقطه را شلیک کرد.

“بگذارید برگردد!” موریس پس از علنی شدن این قرارداد توئیت کرد.

همچنین بازگشت پترسون ، مهاجم 6-8 که اعتقاد بر این است که با حداقل 2.6 میلیون دلار جانباز موافقت کرده است. پترسون 31 ساله 59 بازی انجام داد و با سه امتیاز 39 درصد شوت زد. او پس از بازگشت پاول جورج از عمل جراحی شانه ، 11 بازی ابتدایی فصل را آغاز کرد و قبل از بازگشت به نیمکت نشینی به یک نقش بازگشت.

در همین حین ، هارل برای اجاره مشترک مرکز کلیپرز استیپلز ترک کرد. اینکه عزیمت وی ​​برای کلیپرز چقدر بود ، موضوع بحث بین ناظران NBA در روز جمعه بود. گارد محافظ کلیپرز ، پاتریک بورلی ، هم تیمی هارل در طول 5 فصل حضور خود در NBA ، هنگامی که خبر معامله دو ساله هارل با رقیب لیکرز منتشر شد ، “چه” را با شکلک های صورت قرمز پخش کرد.

بعداً بورلی در توئیتی نوشت: “به او تبریک می گویم.”

هارل در فصل عادی به طور متوسط ​​18.6 امتیاز شغلی و 7.1 ریباند داشت و در ژانویه ، وقتی نارضایتی صریح خود را از درد روز افزون مدعی عنوان قهرمانی ابراز داشت ، به یکی از مهمترین لحظات تیم تبدیل شد.

هارل گفت: “ما تیم بزرگی نیستیم.”

بعداً هارل به عنوان بهترین ذخیره NBA انتخاب شد ، اما پس از ترک یک ماهه حباب لیگ برای حضور در کنار مادربزرگ بیمار ، سعی کرد به فرم خود برگردد. بازی های مقابل مراکز بالاتر از دالاس و دنور نقایص دفاعی هرل را در 6-7 نشان داد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>