[ad_1]

به گفته بسیاری از کسانی که از حرکاتی اطلاع دارند که مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع نیستند ، کلیپرز در آستانه نهایی کردن اردوی آماده سازی خود در روز سه شنبه با امضای رجی جکسون ، مدافع قرارداد یک ساله و کنار گذاشتن مرکز ذخیره یوآخیم نوح ، بود. .

جکسون 30 ساله در حال بازگشت به نقش ذخیره است که پس از خرید توسط دیترویت و پیوستن به کلیپرز در فوریه آغاز شد.

جکسون در 17 بازی فصل عادی به طور متوسط ​​9.5 امتیاز کسب کرد و در سه امتیاز 41٪ شوت زد ، با 3.2 پاس گل در مقابل 1.6 ریباند. در فصل پس از آن ، قبل از دیدن نقش تقریباً حذف شده در نیمه نهایی کنفرانس مقابل دنور ، تا حدی به دلیل لکه ها ، مدت کوتاهی جای پاتریک بورلی مصدوم را گرفت.

او در دوره پس از فصل به طور متوسط ​​4.9 امتیاز داشت ، اما در بعضی مواقع بهترین تهدید 3 امتیازی تیم بود که 53٪ از ضربات عمقی او را تشکیل می داد.

از آنجا که حقوق کلیپرز تقریباً به خط سخت NBA یعنی 138.9 میلیون دلار رسیده بود ، قبل از اینکه قرارداد 2.6 میلیون دلاری وی در 22 دسامبر تضمین شود ، با دست کشیدن از نوح جایی برای حقوق جکسون ایجاد شد. نوح 35 ساله انتظار می رود پس از 12 فصل حضور در NBA بازنشسته شود. نوح در سال های 2013-14 بهترین مدافع NBA بود و سه بار به تیمش معرفی شده است ، اما چندین مصدومیت در فصول اخیر نتیجه گرفته است. او در زمان شروع مجدد لیگ در اورلاندو ، فلوریدا ، در هفت بازی با کلیپرز بازی کرد.

جفت معاملات مرتبط در روز سه شنبه با 14 بازیکن شامل بازیکنان دو طرفه امیر کوفی و ​​جی اسکراب از لیست خارج شد. 15sشما و پس از آنکه جانباز 6 فوت 9 ساله ای معافیت ها را پاک کرد و می تواند معامله ای با حداقل حداقل این جانباز را امضا کند ، نیک باتوم وینگر بازنشسته شارلوت تا روز چهارشنبه جایگاه نهایی را پر می کند.

اگر لیست افتتاحیه فصل نزدیک باشد ، بسیاری از ناظران لیگ گفته اند که انتظار ندارند کلیپرز با لیست آنها برخورد کند. یافتن یک بازی ساز با هلی کوپتر مورد توجه تیم است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر