کلیپرز قرارداد با مارکوس موریس ، پاتریک پترسون و سرژ ایباکا را اعلام کرد

[ad_1]

اولین اقدامات کلیپرز برای یک آژانس رایگان اواخر روز چهارشنبه پس از اعلام قرارداد قرارداد مهاجمین مارکوس موریس ، پاتریک پترسون و مرد بزرگ جهانی سرژ ایباکا ، رسمی شد.

این خریدها ساعاتی پس از آغاز نهایی شدن تیم برای معامله دیگر با کی بومن نگهبان سال دوم انجام شد. بولر 6 فوت 1 ، که فصل گذشته در حالی که در یک قرارداد دو طرفه با Warriors بود ، پس از میانگین 7.4 امتیاز و 2.9 پاس گل ، گلدن استیت را از 20 نوامبر کنار گذاشت ، با شروع اردوی آماده سازی در لیست حضور خواهد داشت اوایل ماه آینده با توجه به محدودیت های NBA در COVID-19 ، انتظار می رود که کلیپرها آموزش های فردی را در مرکز آموزش خود از اول دسامبر آغاز کنند ، قبل از اینکه یک هفته بعد به تمرینات گروهی بروند.

انتظار نمی رود حداقل چنین حرکاتی آخرین تیم باشد ، زیرا آنها پس از خروج ناامیدکننده از دور دوم فصل پس از از دست دادن برتری 3-1 در بهترین هفت سری از دنور ، در تلاشند تا لیست را ارتقا دهند. این تیم برای نظارت بر بازار معاملات شناخته شده است ، اما مدیران NBA به تایمز گفتند كه یافتن خواستگاران برای بازیکنان ، از جمله گارد ذخیره لو ویلیامز و گارد اصلی پاتریک بورلی ، آسان تر از انجام است. به دلیل سن ، قرارداد و عملکرد بازیکنان در هنگام شروع مجدد لیگ انجام می شود.

موریس و پترسون مجدداً توسط این تیم به امضا رسیدند ، موریس با عقد قراردادی 4 ساله و 64 میلیون دلاری موافقت کرد و پاترسون برای آنچه حداقل پیشکسوت است ، قرارداد امضا کرد.

لارنس فرانک ، رئیس تیم در بیانیه ای اعلام کرد که قرارداد را امضا می کند: “ما خوشحالیم که مارکوس تصمیم گرفته است که حرفه خود را در تیم کلیپرز ادامه دهد.” “بدیهی است که ما به نتیجه او ، توانایی شوتزنی و تطبیق پذیری دفاع او بستگی داریم. با تجربه ، صلابت و رویکرد او در وهله اول تیم ، ما به او به عنوان یک رهبر نگاه خواهیم کرد. “

ایباکا با استفاده از محرومیت کل تیم از هافبک 9.3 میلیون دلاری در فصل آینده ، قراردادی دو ساله امضا کرد ، تصمیمی که باعث شد وی به تورنتو کشیده شود و در آنجا با کاوهی لئونارد ستاره کلیپرز به قهرمانی 2019 برسد. انتظار می رود که ایباکا فصل را به عنوان پشتیبان آغاز کند ، اما با توجه به 144 بازی پس از این فصل ، می تواند در مسابقات با اهرم بالا به عنوان نامزد تیم های پایانی تیم تبدیل شود.

فرانک گفت: “ما خوشحالیم که سرژ ، پیشکسوت ثابت NBA به کلیپرز پیوسته است.” “انعطاف پذیری تهاجمی و شدت دفاع او به خوبی با این تیم متناسب است.”

با استفاده از سطح متوسط ​​کامل ایباکا ، کلیپرز نیز قادر به عبور از سرمایه سخت لیگ یعنی 138.9 میلیون دلار نیست. این تیم در حال حاضر 11 بازیکن علاوه بر قرارداد یوآخیم نوح در مرکز تضمین شده دارد که 22 دسامبر ، اولین روز فصل را تضمین می کند. این قرارداد بومن را شامل نمی شود ، قراردادی که هنوز رسمی نشده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes