[ad_1]

یک سال بعد از مصدومیت باعث شد کاوی لئونارد از اردوی آماده سازی بازماند و پل جورج در شش هفته اول این فصل حذف شود ، بهترین گلزنان کلیپرز این هفته به عنوان شرکت کنندگان کامل اردوی آماده سازی را آغاز می کنند.

لارنس فرانک ، رئیس تیم بسکتبال روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “این یک تجربه اردو کاملاً متفاوت از فصل گذشته است.”

تیم امیدوار است که یک شروع بهتر منجر به پایان متفاوت شود.

حق رای دادن هنوز از بحث کمبودهایی که باعث شد فصل گذشته به طور حیرت انگیزی در نیمه نهایی کنفرانس غربی متلاشی شود ، پس از برتری در هفت سری 3-1 نتیجه ای کسب نکرد. بازیکنان کلیپرز پس از شکست در بازی 7 به دنور ، سومین باخت متوالی خود پس از برتری دو رقمی ، به نوبه خود از شیمی بد به عنوان یک مانع اصلی نام بردند.

سرمربی جدید تایرون لو ، دستیار فصل گذشته کلیپرز ، دوباره تأکید کرد که جریان مداوم مصدومیت ها به احساس تقسیم شده ای کمک می کند که خروجی آماری قوی تیم را به چالش می کشد.

لو گفت: “هنگامی که هر دو بازیکن این کالیبر شما از اردوی آموزشی غافل می شوند ، ایجاد این دوستی و آن شیمی دشوار است ، بنابراین فقط برای داشتن این بچه ها که فردا سالم می آیند ، من از این موضوع هیجان زده هستم.” “من می دانم که بسیاری از بچه ها از حضور در زمین و سلامتی بسیار هیجان زده هستند و ما فقط قصد داریم آن را از آنجا خارج کنیم.”

فرانک گفت که دفتر کار در حال نزدیک شدن به فصل است تا چرخش خود را در مرحله پلی آف بهبود بخشد و از اضافه شدن نیک باتوم 6 فوت جلو و محافظ 6-4 لوک کنارد برای اضافه کردن بازی و سرژ 7 پا خوشحال است. ایباکا برای میدان تیر و محافظت از رینگ ها. .

موارد اضافه شده جدید به تیمی پیوسته اند که هنوز به دنبال درون خود هستند.

فرانک گفت: “وقتی شما شکست می خورید ، و به خصوص راه ما که سقوط می کنیم ، نمی توانید چیزی را زیر فرش جارو کنید.” “شما باید همه چیز را زیر ذره بین قرار دهید و ببینید که چگونه شخصاً پیشرفت می کنید ، چگونه به عنوان یک تیم می توانید بهتر شوید و از نظر سازمانی چگونه می توانید بهتر شوید.”

به نظر می رسد جورج برای شروع بازی در لو بیش از حد آماده است ، هرچند نه قبل از اینکه مربی سابق خود را برای اولین بار زیر ذره بین قرار دهد. در طول پادکست در All The Smoke با بازیکنان سابق NBA مت بارنز و استفان جکسون ، جورج Doc Rivers را بدرفتاری کرد که از او سو in استفاده نکرده و تیم را در مرحله پلی آف آماده نکرده است.

اگرچه تقریباً یک سوم کل بازیهای تهاجمی جورج در فصل گذشته او را به عنوان یک وانت و پرتاب توپ نشان می داد ، اما طبق گفته Synergy Sports ، بیشترین سهم از نقش های انتخابی رژیم تهاجمی او در دوران حرفه ای او بود ، جورج ریورز را مقصر دانست از آن به اندازه کافی در رول وانت استفاده نمی کند ، و اضافه می کند که Rivers اغلب از آن خارج از صفحه جلوگیری می کند.

بعد از هر دو عمل جراحی شانه ، جورج که نتوانست برای فصل 2019 تمرین کند ، سه هفته بعد از اولین بازی خود کلیپر را تجربه کرد و در دو بازی اول خود 33 و 37 امتیاز کسب کرد.

جورج گفت: “هنوز هم احساس كردم كه پاسخ داده ام.” “من احساس نمی کردم عضوی از تیم هستم.

جورج اضافه کرد: “این فصل گذشته به طور کلی سخت بوده است ، اما من فکر می کنم امسال همه از یک صفحه سالم شروع می کنند ، همه از یک صفحه شروع می کنند.” “من و كوهی مدتی را به آموزش اختصاص می دهیم. فکر نمی کنم همه چیز برای ورود به این فصل عجله داشته باشد. سال گذشته احساس کردم همه چیز عجله دارد. “

جورج گفت: “از آنجا که کلیپرز پیش فصل خود را به دنور از دست داد ،” ما هرگز روی تنظیمات یا کارهایی که باید متفاوت انجام دهیم کار نکرده ایم. ” “ما فقط به معنای واقعی کلمه همان چیزها را داریم” ، آنها بارها و بارها اتفاق می افتند. بنابراین او شروع کرد به بازی کردن کلاهبرداری های شما مانند: “مرد ، چه اتفاقی می افتد؟” ما با یکدیگر صحبت می کنیم مانند: “ما بهتر خواهیم شد”. مکالمه باید اینگونه باشد: “نه ، ما باید این را تغییر دهیم ، ما باید این را تغییر دهیم”.

“در پایان ، من فکر نمی کنم که لیاقت آن را داشته باشیم. ما به اندازه کافی آماده نبودیم. “

در آن زمان جورج رفتارهای متفاوتی را در انظار عمومی پیش بینی کرد. پس از اینکه دنور برنده بازی 6 برای تساوی یک سری شد ، جورج گفت “این حالت وحشت نیست.”

یک روز پس از شروع مرکز ، ایویکا زوباک گفت که بازیکنان کلیپرز از شنیدن “صحبت های منفی” در مورد فروپاشی تیم خوشحال شدند و با کمال میل از آن به عنوان انگیزه استفاده کردند ، لو – که ریورز را مربی می داند – خلاف این را گفت. چالش تیم در عوض “جلوگیری از سر و صدا” بود ، لو گفت.

لو گفت: “سال گذشته همه ما می دانستیم که به آن نرسیده ایم.” “ما انتظارات زیادی داشتیم و به این اهداف نرسیدیم. … ما در این مورد شکست خوردیم و همه آن را می دانیم. اما اکنون نگرش جدیدی داریم. ما سیستم جدیدی داریم که معرفی می کنیم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر