کلیپرها در پایان زشت فصل گذشته انگیزه پیدا می کنندساعاتی قبل از آموزش به عنوان سرمربی برای اولین بار در بیش از دو سال ، تایرون لو مربی کلیپرز خواب شب شنبه را دشوار کرد.

لو گفت: “من تازه احساس هیجان کردم ، آماده رفتن و سپاسگزار فرصت هستم.”

او تنها کلیپر نبود که منتظر اولین تمرین گروهی خود در اردوی تمرینی یکشنبه است.

تقریباً سه ماه پس از اینکه تیم کلیپرز از نیمه نهایی کنفرانس خارج شد ، آنچه مالک تیم تیم استیو بالمر در ماه اکتبر گفت “واقعاً مرا ناامید کرد” و منجر به جدایی مربی داک ریورز و نیمکت مرمت شده شد ، انتظار آنها برای شروع با تمرین روز یکشنبه پایان یافت. . لو گفت به غیر از محافظ تازه کار جی اسکراب که حدود سه ماه بعد از عمل جراحی پا در هفته گذشته غایب خواهد بود ، هر بازیکن برای شرکت در دسترس است.

از نظر لو ، حرکت به جلو به معنای تمرکز بر زمان حال است.

وی گفت: “مصرف آن روز به روز.”

برای بازیکنانش ، این به معنای پایبندی به بخشی از گذشته آنها است. هر بازیکن تیم سال گذشته که در روزهای اخیر صحبت می کرد ، از دست دادن تیم دنور را انگیزه عنوان کرد ، حتی اگر این تیم 3-1 این سری را هدایت کند.

گارد پاتریک بورلی گفت هنوز ناامیدی او از بین نرفته و خاطره را به درختی شبیه آتش نشان می دهد.

بورلی گفت: “اینجا نگرشی وجود دارد ، پسران عصبانی هستند ، که خوب است.” “احساس این است که ما می خواهیم لیس خود را پس بگیریم. وقتی می گویم لیس بزنم ، منظورم این است … کسی وقتی بزرگ شدی به تو ضربه می زند ، مادرت به تو می گوید که مقابله کن. این شما را به لیزا برگرداند. ناگت ها به ما ضربه می زنند و ما می خواهیم لیس خود را پس بگیریم و این تمرکز ماست. “

نیکلاس باتوم ، یک وینگر 6 متری که وارد سیزدهمین فصل خود می شود ، فقط هفته گذشته پس از پیوستن به تیم ، مشکلات اورلاندو را از نزدیک ندید. هنوز اولین روزهای حضور وی در مرکز آموزش برای قضاوت در مورد روحیه حاکم کافی بود.

وی گفت: “آنچه من می دانم این است که آنها سعی کردند تغییر کنند … آنچه در سال گذشته اتفاق افتاد.” “آنچه من می دانم این است که آنها از اشتباهات خود آموخته اند.”

وی افزود: هرکسی می خواهد خود را ثابت کند.

باتوم احساس متفاوتی ندارد. در فصل گذشته ، او در 23 دقیقه بازی به طور متوسط ​​بدترین حرفه خود را 3.6 امتیاز و 29٪ ضربات سه امتیازی با شارلوت را ثبت کرد ، کمترین میزان از فصل تازه کار او در سال 2009. وقتی هفته گذشته هورنتس او را رد کرد تا گسترش یابد باتومی که چندین سال از حقوق 27 میلیون دلاری خود برخوردار بود ، از طرف مدعیان زیادی از سراسر لیگ تماس گرفت.

وی گفت: “من از این مسئله کاملاً متعجب شدم ، خصوصاً [with] در 18 ماه گذشته چه اتفاقی برای من افتاده است. “

باتوم با دانستن پاس و دفاع خود ، متناسب با نیاز شدید تیم به عمق بال در خارج از نیمکت ، و اعتقاد به سیستم لوئه ، بتوم کلیپرز را انتخاب کرد. او روز یکشنبه با خودآگاهی صحبت کرد و گفت که معتقد است هنوز هم می تواند سلسله مراتب تثبیت شده تیم پلی آف را تکمیل کند.

باتوم گفت: “من می دانم که در حال حاضر در این مرحله از حرفه خودم چه کسی هستم و هفته آینده 32 ساله خواهم شد.” “من می دانم که چه کاری می توانم برای کمک به تیم انجام دهم و چه کاری می توانم انجام دهم تا به ستاره ها و بازیکنان بزرگ کمک کند که موفق باشند و زندگی خود را آسان تر کنند و من احساس کردم که تای لو می خواهد از من در این زمینه استفاده کند مسیر.

“فقط سعی کنید توپ را حرکت دهید و گاهی فضایی ایجاد کنید و برای برخی از پسران بازی کنید و بپرید ، بازی دفاعی کنید ، در هر دو انتهای زمین موفق باشید ، از یک تا چهار دفاعی بازی کنید ، صفحه ها و مواردی از این قبیل را روشن کنید. بنابراین می دانم که هنوز هم می توانم کارهای زیادی در حمله و دفاع انجام دهم. “

اما همانطور که کلیپرز ، که بخشی از فصل گذشته بود ، می داند ، موفقیت بیشتر به مناسب بودن و انعطاف پذیری زمین بستگی خواهد داشت.

بورلی گفت: “من فکر می کنم همه چیز در مورد واقعاً بزرگ بودن و از دست دادن ، کسب درآمد زیاد و از دست دادن آن است ، این کمبود رهبری نیست ، بلکه فقدان برخی از استحکام ، یک استحکام ذهنی است.” “من فکر می کنم ما باید به آن رسیدگی کنیم.”
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>