[ad_1]

تایمز آموخته است که کلیپرز اولین کادر مربیگری تایرون لو را نهایی کرده است.

علاوه بر کنی اتکینسون ، چونسی بیلوپس ، دن کریگ و لری درو که از قبل استخدام آنها مشخص بود ، کلیپرز دستیار روی راجرز را استخدام کرده است ، در حالی که برندان اوکانر و جرمی کاستلبوری را حفظ کرده است ، افرادی که از اجاره می دانند گفتند. . اوکانر از سال 2013 دستیار کلیپرز است و Castleberry با این تیم وارد فصل دوم خود خواهد شد.

همچنین در مقر لو لو Hodges مربی و Sean Fein مربی توسعه بازیکن استخدام شده اند. علاوه بر این ، Dahntay Jones و Beau Levesque نقش مربی ویدیو و بازیکن را بازی می کنند. دن فیتزپاتریک هماهنگ کننده اصلی ویدیو است ، و کانر دانلی دستیار هماهنگ کننده فیلم و همچنین یک بازیکن توسعه است. هر دو طی دو فصل گذشته در تیم بوده اند. مردی که با این تصمیم آشنا بود گفت: “ناتالی ناکاس” ، دستیار توسعه بازیکن که از سال 2012 در این تیم حضور دارد ، نیز بازداشت شده است.

راجرز ، اولین دور از مسابقات پیش نویس ونکوور گریزلیز در سال 1996 ، فصل گذشته در شیکاگو دستیار مربی بود و به خاطر کار در دفاع ، به ویژه مردان بزرگ شهرت دارد.

راجرز پس از پایان کار بازیگری خود در خارج از کشور در سال 2004 ، به عنوان مربی چهار سال بعد وارد مربیگری شد و با نیوجرسی ، بوستون ، دیترویت ، بروکلین ، واشنگتن ، هیوستون و شیکاگو مربیگری NBA کرد. هنگامی که راجرز در هوستون بود ، از سال 2016 تا 2019 ، وی به دلیل کمک به توسعه کلینت کاپلا در مرکز ، دو برابر شد و 65 of از سال دوم کار مشترک را شلیک کرد.

راجرز مانند اوکانر ، دستیار دیرینه NBA که برای اولین بار با لوئه هفت سال پیش با کلیپرز کار کرد و Castleby ، دوست صمیمی کاوی لئونارد که فصل گذشته روی نیمکت با لوئی هم پوشانی داشت ، قبلاً نیز با لو کار کرده است. – هر دو در فصل 11-11-2010 در بوستون مربی بودند. دانش بیشتری در مورد راجرز و تیم جدید وی وجود خواهد داشت. او با نت ، سلتیکس و پیستونز راجرز ، با لارنس فرانک ، رئیس کلیپرز در کارهای بسکتبال همکاری کرد.

کارکنان کمتر از سه هفته قبل از آغاز اردوی آماده سازی تیم نهایی شدند. فصل NBA از 22 دسامبر آغاز می شود ، اگرچه انتظار می رود چندین بازی تدارکاتی بین شروع اردو از اول دسامبر تا آغاز فصل انجام شود.

کارمند تایمز ، برودریک ترنر ، در این گزارش همکاری داشت.[ad_2]

منبع: paper-news.ir