[ad_1]

مربی شان مک وی در طی چهار فصل حضور در برج حمل اغلب از تخلفی که با حرکات عجیب و غریب ، سرعت تغییر سرعت و ترکیبات خلاقانه مسیرهای عبوری مشخص می شود ، تمجید کرده است.

اما با نزدیک شدن به فصل ، واضح است که قوچ ها باید به یک استراتژی ساده متعهد بمانند: فوتبال را زودهنگام و اغلب اداره کنند.

در دو بازی اخیر خود ، رم نشان داد که چه اتفاقی می تواند بیفتد زمانی که تیم عملکردهای جکیل و هاید را تولید کند.

قوچ ها با پیروزی 24-3 برابر نیو انگلند پاتریوت ها ، در نیمه اول 13 بار برای 99 یارد به سرعت هجوم آوردند. در دو چهارم نخست باخت 23-20 بدون پیروزی مقابل جت های قبلی نیویورک ، قوچ ها در هشت دوندگی فقط 26 یارد را هجوم آوردند.

پس از از دست دادن روز یکشنبه ، آمبولانس تهاجمی ، راب هانشتاین گفت: “ما کارهای زیادی انجام ندادیم و این ویژگی بازیگری نیست.” “ما از او یاد خواهیم گرفت و ادامه خواهیم داد.”

بیشتر تخلفات مک وی به موفقیت در اجرا بستگی دارد ، که به جارد گاف ، بازیکن خط حمله اجازه می دهد جعلی ، بوت و لانچ را اجرا کند. در شش برد از 9 برد برج حمل ، آنها حداقل 30 بار توپ را پاس دادند.

Aries پس از پنج فصل اعتماد به اکران تاد گارلی ، این فصل را با رویکرد کمیته گذشته نگر آغاز کرد. Rookie Cam Akers برای یافتن بهترین تیم 591 یاردی عجله کرد ، دارل هندرسون دانشجوی سال دوم 562 یارد و مالکوم براون 372 یارد باسابقه دارد. اما آکرز در برابر جت ها دچار پیچ خوردگی با مچ پا شد و روز یکشنبه مقابل سیاتل سی هاوکس در لومن فیلد بازی نخواهد کرد.

گیرنده رابرت وودز برای 154 یارد عجله کرد ، و دو تماس در 22 انتقال معکوس شد. گیرنده های کوپر کوپ و ون جفرسون و محکم جرالد اورت و تایلر هیگبی نیز توپ را به بازی های در حال انجام رسانده اند. رمز در هر مسابقه به طور متوسط ​​127.9 یارد در هر مسابقه رتبه نهم لیگ NFL را کسب کرد. آنها با 19 مسابقه سریع سریع در لیگ سوم شدند.

مک وی گفت: “بخشی از کار ما به عنوان مربی این است که مطمئن شویم از تمام قطعاتی که در اختیار داری استفاده می کنی.” “هرچه پسرهای بیشتری بتوانیم مشارکت داشته باشیم ، می توانیم فعالیت بیشتری داشته باشیم و همه کاره و انعطاف پذیرتر باشیم.

“این به شما این امکان را می دهد که احساس کنید گویی می توانید از نظر فلسفی با آنچه می خواهید هجومی انجام دهید مطابقت داشته باشید.”

قوچ ها وقتی نتوانستند در نیمه اول به طور مداوم حرکت کنند ، دست به گریبان بودند. در 18 اکتبر در برابر سانفرانسیسکو 49ers ، در نیمه اول 9 بازی با سرعت بالا 60 یارد را گرفت که 10 مورد از آنها با موفقیت انجام شد. قوچ ها در ورزشگاه لوی 24 بر 16 شکست خوردند. شش هفته بعد در استادیوم SoFi ، قوچ ها در نیمه اول در برابر 49ers فقط 37 یارد را هجوم آوردند. آنها 20-20 شکست خوردند.

الگوی مشابهی در مورد جت ها رخ داد ، بازی ای که در آن قوچ ها موفق به تبدیل هیچ یک از هفت بازی خود از نیمه سوم به سوم در نیمه اول و دو از چهار در نیمه دوم نشدند.

با بازگشت آریس ، کم آکرز در حالی که توپ را در اختیار داشت نمی توانست از پشت کرنر جتس ، بلسوآن آستین عبور کند.

با بازگشت به عقب ، Cam Akers نمی تواند از Blessuan Austin گوشه كناری Jets عبور كند و در ورزشگاه SoFi قرار دارد.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

مک وی گفت: “وقتی فوتبال را به خوبی اجرا می کنیم ، معمولاً حرکت توپ را به خوبی منعکس می کند.” “وقتی این کار را نکنید ، معمولاً در وهله سوم موثر نیستید. فکر می کنم همه چیز دست به دست هم می دهد. چقدر در جایگاه سوم فقیر بودیم [against the Jets] … انعکاس بزرگی از عدم تداوم و موفقیتی بود که توانستیم به آن دست یابیم. “

عدم تعادل توهین آمیز به قوچ ها گاهی آسیب رسانده است. آکرز ، براون و هندرسون در 27 دوی در از دست دادن 28-17 مقابل دلفین های میامی به 122 یارد رسیدند. اما جابجایی و شکاف تیم های ویژه کسری زودهنگامی را ایجاد کرد و گاف تلاش کرد تا به 61 فصل برسد.

قبل از سقوط جت ها ، قوچ ها برای دو بازی متوالی خط حمله را کنترل می کردند ، دو بار بیش از 30 بار برای 119 یارد و 186 یارد به ترتیب در برابر کاردینال های آریزونا و میهن پرستان عجله داشتند.

در این بازی ها ، آنها بیشتر شامل دو مجموعه باریک – که به 12 کارمند معروف هستند – با استفاده از Hibi و Everett در خط مبارزه یا در زمین برگشت. مطابق آمار Next Gen Stats ، مک وی از گروه بندی 59٪ عکس ها استفاده می کند.

مسدود کردن اضافی ، همراه با تهدید دریافت ، فرضیات دفاعی را که قوچها استفاده کرده اند باقی می گذارد. استفاده از 12 کارمند تقریباً 70٪ کلیک شده علیه پاتریوت ها ، به آکرز اجازه داد 171 گارد را با سابقه کاری بالا آغاز کند.

جو نوتبوم ، بازیکن تهاجمی گفت: “ما فقط گلوگاه های خوبی داریم که می توانند جلوی آن را بگیرند و ما آنها را در بازی می خواهیم.” “ما می خواهیم بتوانیم از آنچه که داریم استفاده کنیم ، بنابراین فقط سعی داریم سرعت این بازی را افزایش دهیم و دیسک های سازگار را حفظ کنیم.”

روز یکشنبه ، قوچ ها می توانند در مرحله پلی آف جایگاهی کسب کنند و با پیروزی برابر Seahawks مقام اول NFC West را بدست آورند.

فرمول برای اولین تجسم ممکن است موثر باشد.

در پیروزی 23-16 رامز مقابل Seahawks در تاریخ 15 نوامبر ، آنها در نیمه اول برای 65 یارد و دو تاچ داون هجوم آوردند. آنها با 106 یارد به پایان رسیدند و در 29 دویدن عجله کردند. گاف 302 یارد را پشت سر گذاشت.

گاف گفت: “هر بار که 300 بچرخید و 100 بچرخید ، معمولاً نتیجه بسیار خوبی است.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر