در سالهای اخیر تغییرات زیادی در کنکور ایجاد شده و فشار زیادی را به داوطلبان وارد می کند. به ویژه ، طبق سیستم جدید ، داوطلبان 12 ساله سال گذشته هیچ مشکلی اساسی ندارند و ممکن است 1400 آزمون به اندازه سال گذشته موفق باشند. حدس و گمان های زیادی در مورد 1400 آزمون وجود دارد ، اما نگران نباشید. موسسه با کمک معلمان باتجربه ای که در کنکور حرف آخر شرکت می کنند و به تدریس دوره های عمومی و مقدماتی به داوطلبان کمک می کنند بسیار فعال است. ما قول می دهیم جدیدترین موسسه حرف آخر پیشگام روش های جدید آموزش در کشور را به ارمغان بیاوریم. مرحله بعدی معرفی کامل موسسه حرف آخر به شما است. در ادامه می توانید مقاله رتبه لازم برای رشته داروسازی را هم مشاهده کنید.

موسسهEحرف آخر ما پیشنهاد می کنیم:

موسسهE حرف آخر در سال 2011 توسط پروفسور عبدالرضا منتظری تاسیس شد. هدف این مجموعه ایجاد روشی ساده و متنوع برای دستیابی به موفقیت تحصیلی برای همه دانشجویان و داوطلبان است. یادگیری مفهوم برای محتوا مفید است ، بنابراین داوطلبان آن را به یاد نمی آورند. در واقع ، حرف آخر آموزش های مبتنی بر انیمیشن را برای داوطلبان ارائه می دهد تا به قلب آنها برای مدت طولانی تری کمک کند. استفاده از محتوای متحرک و تصاویر کتاب درسی ممکن است جالب و جالب باشد. این مطالب آموزش داده خواهد شد. درک معلمان حرف آخر بسیار آسان و راحت است. حرف آخر به دانشجویان می آموزد که چگونه همه مشکلات را در کشوری که هیچ موسسه دیگری ندارد حل کنند. علاوه بر این ، مهارت های تست و آموزش سرعت برای داوطلبان حرف آخر نیز شامل می شود. در ادامه می توانید اجی مجی سوم دبستان با تدریس خانم ریحانه رضایی را هم مشاهده کنید.

کل کنکور در 4 ماه با حرف آخر:

اهداف بزرگ با جزئیات برنامه ریزی شده اند ، بنابراین برای قبولی در آزمون به یک برنامه بزرگ نیاز دارید. موسسه حرف آخر تمام دوره ها را برنامه ریزی می کند و برنامه ای دقیق بر اساس محیط یادگیری و سطح آموزش داوطلب ارائه می دهد. دوره لازم نیست نگران زمان اختصاص یافته برای دوره باشید ، می توانید تمام دوره ها را در مدت 4 ماه برای آزمون عمومی برنامه ریزی کنید. حرف آخر موسسه  حرف آخر ، به همراه مشاوران مجرب ، فرصت مشاوره ویژه ای را برای هر داوطلب فراهم کردند. عزیز می توانند تمام دوره ها را در مدت 4 ماه مطالعه کنند. بسته 4 ماهه موسسه حرف آخر دوره های آموزشی ، راه حل های آزمون کتبی و سراسری و تست داوطلبانه را به پایان می رساند. داوطلبان در چهار ماه بیش از 7000 امتحان شرکت می کنند. آنها با انواع سالادهایی که می توان در این دوره در روز کنکور پیدا کرد آشنا هستند.

رتبه بندی برتر حرف آخر:

هر ساله بسیاری از داوطلبان در آزمون های ورودی با استفاده از محصولات حرف آخر پذیرفته می شوند. رتبه بندی کلی حرف آخر به طور کامل توسط مشاوران مجموعه حرفه ای حرف آخر ویرایش و بررسی شده است. حنایاری در رشته آزمایش دوازدهم است و بیشترین امتیاز را برای بسته موسسه دارد و راجینژاری در آزمون پذیرش تجربی هجدهم است. :: برای دستیابی به 95٪ در زیست شناسی و 92٪ در شیمی ، برنامه ریزی و مطالعه اصول تعیین شده توسط موسسه حرف آخر برای داوطلبان ضروری است. در کنکور شرکت کنید و در آزمون آزمایشی سطح 71 را بگیرید. علاوه بر این ، میلزی از فرنا ، رتبه 373 امتحان آزمایشی ، 94٪ پاسخ های بیولوژیکی را به استاد شعبانی در آموزش زیست شناسی داد.

برای ادامه مطلب کلیک کنید